Atsako COSMO karštuolis: kodėl vaikinai iš pradžių stebina galantiškumu, o vėliau - šiurkštumu? FOTO

Atsako Martynas Kaškonas (25 m.), Vėžys, sporto klubo treneris (lengvoji atletika, atletinis rengimas), laisvalaikiu vis dėlto skiriantis dėmesio ne tik sportiniams malonumams ir besivadovaujantis principu: paklausk savęs, kuo nori būti, ir nustok nekęsti to, ko nesupranti.

- Laikai save džentelmenu nuo… iki? O gal tokių jau nebėra? Tavo nuomone, kodėl kai kurie vaikinai, santykių pradžioje stebinę galantiškumu, ilgainiui ima stulbinti šiurkštumu?

Džentelmeniškumas – subjektyvi sąvoka, tačiau kad ir kaip jį suvoktume, jis prasideda nuo durų atidarymo, vietos moteriai užleidimo, padėjimo jai tam tikromis situacijomis. Manyčiau, aš esu džentelmeniškas.

Jei kalbėtume apie santykius, visų pradžia yra galantiška, šilta, intriguojanti, stebinanti, bet laikui bėgant tai aprimsta. Nes žmogus – toks jau padaras: visi tie vadinamieji geri dalykai, geri norai susilpnėja arba tiesiog pereina į kitą būseną, kuri gali baigtis ir skyrybomis.

- Santykiai per atstumą gali atlaikyti svetimus kerus? Kam sunkiau jiems atsispirti – vyrui ar moteriai?

Gali atlaikyti, jeigu sieja tikri jausmai, kurie yra aukščiau visko – aukščiau pagundos, aistros, noro, smalsumo, malonumo... Tiek vyrai, tiek moterys yra vienodi ir skirtingi, tad 50:50.

- Po kiek laiko vaikinas ima tikėtis, kad nebeturės būti tas, kuris visada prašo pirmas?

Jis tikisi nuo pat pirmos žinutės, nuo pat pirmo pasimatymo.

- Celiulitas, strijos, randeliai – tai išties dideli merginos trūkumai?

Trūkumas trūkumui nelygu, bet kaip save myli, taip ir atrodai.

- Tavo svajonių merginos portretas.

Jų daug ir jie skirtingi – keičiasi keičiantis amžiui, patirčiai.

Daugiau Martyno atsakymų rasi, o ir patį BE marškinėlių pamatysi naujame žurnalo COSMOPOLITAN numeryje, kuris prekyboje pasirodys jau netrukus!

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis