13 madingų tavo įvaizdžių, kurių nekenčia vyrai

Mokslininkai nustatė, kad vyrams labiau patinka tos moterys, kurios makiažo priemones naudoja itin saikingai. Tyrimui buvo atrinktos 44 moterys. Kiekviena jų nufotografuota 20 kartų – pirma nuotrauka be makiažo, o paskutinė su ryškiu vakariniu makiažu. Paaiškėjo, kad patraukliausiai ta pati moteris atrodo su švelniu, vos pastebimu makiažu.

Tačiau tas pats tyrimas atskleidė ir kitą detalę. Moterys tas pačias nuotraukas vertino kiek kitaip. Jos manė, kad vyrams patrauklesnės turėtų būti su kiek ryškesniu makiažu. Išvada viena: mes dažomės per daug norėdamos patikti vyrams. Tačiau yra ir daugiau dalykų, kurie mums atrodo madingi ir seksualūs, o vyrams nesuprantami ir atgrasūs.

Dideli auskarai

„Jei auskarų dydis sulig galvos – tai jau neatrodo patraukliai. Ypač keistai atrodo į ausis įverti dideli nagai.“ Tomas, 26 metai.

Stori ir tamsūs antakiai.

„Stori ir dar užjuodinti antakiai man atrodo baisiai. Mergina atrodo pikta ar bent pernelyg rimta.“ Justas, 19 metų.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Šilkinis kelnių kostiumas

„Draugė sakė, kad tai dabar labai madinga. Aš patylėjau, bet manau, kad atrodo kaip su pižama. Kvaila mada.“ Vaidas, 28 metai.

Tinklinės kojinės

„Gal ir seksualu miegamajame. Bet ten seksualu gali būti ir zuikio ausys, o su jomis juk neini į gatvę. Šiaip keistas daiktas tos pėdkelnės: žiemą šildo, bet kai oras atšyla, geriau nuogos kojos.“ Danielius, 22 metai.

Raudoni, oranžiniai ar slyvų spalvos lūpų dažai

„Rausvos
lūpos gražu, bet ryškiai raudonos šiek tiek gąsdina. Oranžiniai ar
violetiniai lūpų dažai tokie pat gundantys, kaip ir mėlyni ar žali.“
Marius, 29 metai.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Sportiniai bateliai su platforma

„Sportiniai bateliai turi būti patogūs, o su platforma tokie neatrodo. Be to, su jais pėda atrodo kaip kokio dramblio.“ Mantas, 26 metai.

Ilgi nagai

„Nežinau, kas gali būti baisiau už ilgus nagus. Jie man asocijuojasi su raganų nagais ir niekaip nesuprantu, kaip merginos su tokiais užsisega sagas arba neišsiduria akies?“ Ernestas, 30 metų

AFP/Scanpix

Gladiatorių sandalai

„Suprantu, kad vasarą patogu, kojoms nekaršta, bet gal tų dirželių gali būti kiek mažiau? Jei atvirai, su tokiais sandalais, merginų kojos atrodo labai didelės.“ Žygimantas, 22 metai.

Dūminis makiažas

„Labai nepatinka juodai išdažytos akys,
atrodo kaip vaiduoklio. Šiek tiek paryškintos akys – gražu ir visiškai
pakanka.“ Karolis, 24 metai.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Haremo kelnės

„Tai pačios neseksualiausios kelnės, jos paslepia viską, kas galėtų būti patrauklu. Geriau jų nesimauk į pirmą pasimatymą. Į antrą ir trečia irgi.“ Vainius, 20 metų.Balti ir juodi dryžiai

„Baltai ir juodai dryžuoti drabužiai man visada sukelia šypseną – atrodo kaip pabėgusios kalinės apranga.“ Domas, 27 metai.

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Lipnus lūpų blizgis

„Lipnias lūpas labai nemalonu bučiuoti.“ Linas, 25 metai.

Peplums stiliaus sijonas arba suknelė

„Atrodo kaip sijonas ant sijono. Nesuprantu, kam to reikia?“ Jokūbas, 19 metų.

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis