Dalykai, kurių negalima drausti savo mylimajam

Faktas: vyrai negali pakęsti kontrolės ir daromo spaudimo. O mes vis spaudžiame, bandome pakeisti... Paskui verkiame, kad ir vėl likome vienos. Kalbame tikrai ne apie visas merginas, bet...

COSMO klausė vaikinų, kokių draudimų jie negalėtų pakęsti. Siūlome paskaityti ir pasidaryti išvadas. Gal kai kuriose situacijose atpažinsi pati save?

„Mano buvusi mergina labai mėgdavo kritikuoti mano pirkinius. Mano „vyriški žaisliukai“ kainuoja tikrai nemažai, bet jeigu man kažko norisi – aš nusiperku. Juk už savo pinigus, ne už jos. Be to, aš niekada nekritikuoju savo merginos pirkinių, nors pirkti penktą porą batų man atrodo visai neprotinga“ - Virgis.

„Nuskambės gal ir žiauriai, bet negalima drausti vyrui gerti! Labai nervina, kai išvažiuoji su draugais atsipalaiduoti, o šalia tavęs sėdi cerberis, kuris baksnoja į šoną ir vis kartoja „gana“. Dar blogiau – kai kitą dieną laukia nekalbadienis už tai, kad leidai sau kaip reikiant pasilinksminti. Todėl, merginos, jeigu nenorite matyti savo vaikinų išgėrusių – tiesiog išleiskite juos linksmintis vienus“ - Laimis.

„Manęs ir dabartinės žmonos vos neišskyrė mano pomėgis važinėti motociklu. Man tai – didžiausias malonumas ir būdas atsipalaiduoti, o jai – potenciali savižudybė. Šiaip esu linkęs į kompromisus, bet šiuo klausimu turiu tvirtą poziciją. Negalima drausti kitam daryti to, kas tau tiesiog nepatinka“ - Lukas.

„Didžiausia klaida, kurią moteris gali padaryti santykiuose – tai bandyti pririšti vyrą prie savęs. Kiekvienam vyrui reikia turėti atskirą gyvenimą, bent šiek tiek asmeninės erdvės. Ir moterims reikia to paties! Man asmeniškai mergina, kuri neturi savo gyvenimo, būtų paprasčiausiai nuobodi. Todėl „mes“ bent kartais turėtų būti „aš“ ir „tu“ - Vaidas.

„Labai blogai, kai moteris pradeda aiškinti vyrui, kuo jis gyvenime turėtų užsiimti. Kiekvienas savo kelią turi rasti pats, o jeigu tau tai nepriimtina – tiesiog susirask geresnį, tokį, kuris tau labiau tiks“ - Nerijus.

„Suprantu moterišką pavydą, bet merginoms reikėtų duoti savo vyrams truputį daugiau laisvės ir nedrausti žavėtis kitomis moterimis. Aišku, ribos turi būti, bet žinot... Uždraustas vaisius visuomet labiau vilioja. Pavyzdžiui mano dabartinė draugė dar santykių pradžioje labai aiškiai pasakė: „Aš ne prieš, kad tu flirtuotum, bet jeigu sužinosiu apie neištikimybę – man nebus svarbios priežastys. Tai bus pirmas ir paskutinis kartas.“ Žinokit, jokių minčių sukti į kairę net neturiu“ - Karolis.

Na, o dabar metas pasireikšti JUMS, MERGINOS! Papasakok, kokių draudimų iš vyrų pusės tu negalėtum pakęsti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis