Atsako COSMO karštuolis: kaip susigrąžinti buvusį mylimąjį?

Atsako Arvydas Samalius, 33 metų skrupulingosios Mergelės atstovas, indie stiliaus baro savininkas, besidomintis politika, sportu ir besilaikantis principo: “Viskas yra kur kas paprasčiau”!

- Pirmasis (ir merginai dažnai pro akis praslystantis) požymis, kad vaikino susidomėjimas ja jau nuslopęs arba mintis jau gali būti užėmusi kita.

Kai jauti, kad jis nieko nebenori su tavimi veikti, kad jam nebėra įdomu, – tai pirmieji ženklai.

- Bendraujame porą mėnesių, bet jis dar lankosi svetainėje pazintys.lt. Sako, ten nieko rimta, tik šiaip smalsu, tačiau tai jau pradėjo erzinti ir kelti nepasitikėjimą. Klausiau, ar tarp mūsų viskas gerai, jei kas netinka, galime santykius nutraukti. Atsakė, kad viskas gerai. Tai kokiu tikslu jis bendrauja su kitomis? Jaučiuosi, tarsi ieškotų kitos...

Pirma ir pagrindinė visaverčių santykių sąlyga – pasitikėjimas. Jei tu juo pasitiki ir jis tau sugeba argumentuotai paaiškinti, kodėl ten lankosi, tai neturėtų būti problema. Bet 99 procentais atvejų, jei vaikinas rimtai žiūri į santykius, jam natūraliai turėtų dingti noras ten lankytis. Kalbu iš patirties.

- Jei nori susigrąžinti buvusįjį po kelerių metų, kaip tai padaryti?

Nieko nereikia stengtis susigrąžinti. Gyvenk dėl savęs, mylėk save, būk laiminga, stenkis tobulėti, auk kaip žmogus. Kai tau pavyks paaugti, suprasi, kad nieko gero tas buvusysis – esamas kur kas geresnis.

- Kodėl vaikinai nėra iki galo atviri? Štai bendravo ir dingo nė nepaaiškinęs, kodėl.

Čia gal ne vien vaikinų – apskritai visų žmonių problema. Taip elgiasi ir merginos, ir vaikinai – priklausomai nuo savo auklėjimo, etikos normų, socialinių įgūdžių. Tavo atveju tiesiog patarčiau manyti, kad kalta ne tu: tu – laimėtoja, nes jis tavęs nevertas.

- Kodėl kai kuriems vaikinams nepatinka, kai mergina užsiima kovos menais ar vyriškais darbais?

Tikriausiai čia veikia vyrų kompleksai. Vis dėlto protingiems vaikinams tai tikrai netrukdo. Protingi vaikinai mėgsta protingas merginas ir nesvarbu, kuo jos užsiima.

- Draugauju su vaikinu jau penkis mėnesius. Mūsų meilė – per atstumą: aš gyvenu Lietuvoje, jis – Vokietijoje. Ketiname vasarą susitikti. Bet bijau dėl mūsų pirmojo bučinio. Kas turėtų žengti pirmąjį žingsnį – man jį pirmai pabučiuoti ar laukti jo bučinio?

Turbūt pati pastebėjai: geriausi vakarėliai, kelionės, apskritai laikas būna tada, kai neplanuoji. Pasikliauk spontaniškumu.

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis