Trys žavingi elektroninės muzikos dievaičiai sudrebins Vilnių

Ar esi girdėjusi apie tris žavingus vyrukus, skambiu pavadinimu „Moderat“? Pagaliau juos gyvai galėsi išvysti Lietuvoje, nes Menų fabrikas LOFTAS birželio 20 dieną surengs tikrą muzikos ir vaizdų šou!

Toms, kurios dar negirdėjo, norime pristatyti: „Moderat“ - tai Berlyno elektroninės scenos pasaulį sudrebinę Modeselektor ir Apparat! Modeselektor - bass muzikos herojai. Apparat pats sau atskirai idealiai maišo elektroniką su geru pop skambesiu.

Kai visi kartu susitiko - tai nutiko 2002 m. - abu vardai jau laikė Berlyno klubinę sceną savo rankose. Kai jie kitą kartą susitiko - 2008 m. - gavosi albumas, kuris užtvirtino naujo projekto „Moderat" vardą melomanų atmintyje.

Dabar po dvylikos metų nuo pirmojo susitikimo Modeselektor ir Apparat ir vėl kartu - labiau subrendę, bet dar, kaip patys sako, ne iki galo, protingesni, bet vis dar kvestionuojami, labiau patyrę, bet neišsikvėpę - taigi bus be proto įdomu juos pamatyti Vilniaus viename esminių kultūrinių įvykių centrų - LOFTE.

Na, o dabar į viską pažvelkime iš moteriškos pusės: kuris iš šių elektroninės muzikos dievaičių tau atrodo žavingiausias?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis