Ką apie vyrą išduoda garsai sekso metu?

„Nesupratau, jis baigė ar ne. Neišleido nei garso!“ - paklausta apie savo naują vyruką, paatviravo viena kolegė. Ir mūsų mergaitiškame ratelyje prasidėjo tikras klegesys. Kas geriau – tylenis, nerodantis jokių emocijų ar rėksnys, savo orgazmo garsais galintis sudrebinti kaimynų sienas? O juk variantų būna pačių įvairiausių!

Urvinis

Kaip tai skamba: „grrr...grrr…grrr“

Kaip tai paaiškinama: aistros šiam vyrukui tikrai nestinga, o į procesą jis pasineria visa galva. Pagrindinis jo tikslas lovoje – tavo orgazmas. Urzgiančius garsus skleidžiantys vyrai labai išgyvena, jeigu baigia anksčiau už partnerę. Panašūs garsai išgaunami greičiausiai dėl raumenų įtempimo ir kvėpavimo sulaikymo tam, kad jis galėtų šiek tiek susilaikyti.

Kaip elgtis: padėk jam atitolinti kulminacijos akimirką. Darykite pertraukėles sekso metu, glamonėkitės ir bučiuokitės nejudėdami. O norėdama priversti jį prabilti žmonių kalba, pateik jam labai intriguojantį ir užvedantį klausimą: „Jeigu tu galėtum daryti su manimi ką nori, kas tai būtų?“

Nebylys

Kaip tai skamba: dažniausiai niekaip, net ir alsavimas būna prislopintas.

Kaip tai paaiškinama: jeigu sekso metu jis neišleidžia jokio garso, greičiausiai tu turi reikalą su droviuoju arba išlaikytu vaikinu. Lovos tyleniai stengiasi emocijas slėpti giliai savo viduje, tarsi nenorėdami parodyti, kad apskritai susijaudino.

Kaip elgtis: mirtina tyla nėra geriausia kompanija orgazmui. Norėdami jaustis komfortiškai, jūs abu turite mokėti išreikšti savo pasitenkinimą arba priešingai – pasakyti savo pageidavimus. Pradėk nuo mažų dalykų: užduok jam tokius klausimus, į kuriuos jis galėtų atsakyti lakoniškai: „taip/ne“. Paklausk, ar jam patinka tai, ką tu darai, o po to gali pašnibždėti jam kažką panašaus į: „Mane taip užveda, kai girdžiu tave sakant, kad tau tai patinka...“

Reporteris

Kaip tai skamba: „Dabar aš tave norėsiu pabučiuoti ten, o po to – čia. Mane taip jaudina kai tu...“

Kaip tai paaiškinama: šio tipo vyrukas nuoširdžiai tiki, kad kiekvienas jo ir tavo judesio garsinis komentaras pagreitins tavo orgazmą. Kai kurie vaikinai pernelyg nuoširdžiai įsiklauso į patarimą ne tik mylėtis, bet ir kalbėtis, todėl šiek tiek persistengia. Kartais tai labai erzina, bet bent jau žinai, kad jis stengiasi palaikyti santykius visuose lygmenyse.

Kaip elgtis: Norėdama jį užtildyti, pasinaudok seniai patikrinta priemone – bučiniais (kuo daugiau, tuo geriau). O po sekso tau vis tik teks su juo pakalbėti. Atpratinti jį nuo šio įpročio užuominomis bus sudėtinga. Kai nuspręsi visus taškus sudėlioti ant „i“, kalbėti pradėk pirmiausia apie savo emocijas, o ne apie jo techniką sekso metu. Gali jam pasakyti gana atvirai: „Man taip gera su tavimi lovoje, bet labai sunku susitelkti į savo pojūčius, kai tuo metu reikia apie juos kalbėti“. Tai neužgaus jo savimeilės, o tu galėsi pasimėgauti keliomis tylėjimo minutėmis.

Jūreivis

Kaip tai skamba: „Velnias, o tu, pasirodo, esi nerealiai karšta. Leisk, aš tave tuojau pat patvarkysiu“.

Kaip tai paaiškinama: įprastai vyrukai, lovoje susijaudinantys nuo nešvankių kalbų, realybėje būna ganėtinai ramūs ir susitvardantys. Tiesiog sekso metu smegenys atsijungia ir pasirodo tikrieji troškimai. Tame nėra nieko baisaus!

Kaip elgtis: jeigu tu nusiteikusi susipažinti su jo vidiniu „blogiuku“, tai pastūmėti jį aktyviems veiksmams gali pakandžiodama jį bučinių metu, suleisdama jam savo nagučius į nugarą ar įsikibdama į plaukus. Tai leis jam aiškiai suprasti, kad esi ne prieš grubesnį seksą. Jeigu panaši ekspresija tavęs nežavi, tuomet turėtum tiesiai šviesiai pasakyti, kad jo kalbos verčia tave jaustis nejaukiai.

Rėksnys

Kaip tai skamba: „O taip!“, šaukia jis, kad nuo lubų ima byrėti net tinkas.

Kaip tai paaiškinama: panašu, kad sutikai ponaitį egocentriką, kuris sekso metu labiau rūpinasi ne tavimi, o savimi. Per savo rėkimą jis tikriausiai net neišgirs, ką jam sakai.

Kaip elgtis: Tau teks tiesiai šviesiai paprašyti jo elgtis tyliau ir labiau stebėti tavo pojūčius, juk ir tau reikia pasitenkinimo! Ir kai tik kitą kartą jis per daug įsijaus, pridėk savo pirštą jam prie lūpų ir primink, kad išgirdę tokį triukšmą, gali atbėgti kaimynai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis