Ką vaikinai mano apie merginas už vairo

Kiek kartų važiuojant su vaikinu teko pamatyti netikusį kito automobilio poelgį ir išgirsit: „o, boba už vairo!“ Deja, tokia realybė, ne vienas mano, kad merginos – prastesnės vairuotojos. Bet laikai keičiasi. COSMO pasiteiravo, ką šiandien apie merginų vairavimą mano Vilniaus gatvėse sutikti vaikinai.

Aleksas, 28 m.: jei spręsčiau apie merginas už vairo pagal saviškę, linksma nebūtų. Teises ji gavo dar visai neseniai, todėl kelyje velniškai stresuoja, bet sakiau – nusiramink, pirmą kartą įvažiuosi ir visos baimės pasibaigs. Manau, tokių, kurios mašinoje jaučiasi nedrąsiai yra daug, labai daug. Galima pamatyt vien iš to, kaip automobilius iš 10 karto pastato, kaip praleidžia 5 galimybes įsukti į kelią ar pasimetusiom akim žvalgosi prie sankryžų. Vaikinai vairuoja drąsiau, labiau atsipalaidavę, o merginos išsiblaškiusios ir pernelyg išsigandusios.

Robertas, 22 m.: pana už vairo... kaip čia pasakius... Maniškė teises turi, bet vis dar važiuojam bent savaitgaliais pasipraktikuot, kol kas jai savo automobilio nepatikėčiau. Labai panikuoti linkusi, vos pamato, kad kažkas ne taip, viską paleidžia, o tada jau gaudyk... Mažai yra tekę pažinti vairuotojų, kurios galėtų varžytis su vaikinais. Geriau mašinų reikalus palikti vyrams, kai kurioms tiesiog neskirta.

Gedas, 33m.: visokių yra, vienos akivaizdžiai teises pirkusios, kitos net geriau už vaikinus kelyje paspaudžia. Pavyzdžiui, draugė vairuoja labai neblogai, bet negalėčiau sakyti, kad geriau už mane. Jei kažkur kartu važiuojam, už vairo sėdu aš, bet jei vairuoti negaliu, žinau, kad saugiai parveš namo. Moterys už vairo gal atsakingesnės, labiau paiso ženklų, apribojimų, reta kuri prašoks, jei policija nemato. Bet, manau, jos su policija sutaria geriau.

Darius, 30m.: ir aš, ir mano žmona už vairo nesame naujokai, vairuojam daugiau nei 10 metų. Pasitikiu jos įgūdžiais, sėduosi į keleivio vietą ir neaiškinu, kaip elgtis kelyje. Jos reakcija – superinė, buvo situacijų, kai būtent jos žaibiški sprendimai išgelbėjo nuo avarijos. Greičiausiai, jei tada už vairo būčiau buvęs aš, išvengti smūgių nepavyktų. Nemanau, kad dauguma merginų kelyje yra prastesnės už vaikinus, bet ir nesakau, kad visos vairuoja puikiai, viskas priklauso nuo įgūdžių ir praktikos.

Rokas, 26m.: kurie geresni, pasakyti sunku, mano aplinkoje geriau vairuoja vaikinai, merginos mašinas puošia. Visada pirmiausia pastebiu žavią vairuotoją, tikrai ne automobilį. Jei mergina simpatiška, tai ir metalinis grabas nekrinta į akis, gali vairuoti bet ką. Dažnai tos, kurios sėdi prie prabangių mašinų vairo, būna naglos ir ne pačios geriausios vairuotojos. Bet ar pyksi... užlindo tai užlindo, vis tiek mergina, aš linkęs nusileisti.

Antonis, 29 m.: yra daug merginų, kurios vairuoja labai blogai, bet yra ir daug vaikinų. Vis dėlto moterys retai išmano, kaip veikia automobilis, joms tai neįdomu ir nesuprantama, o neišmanydamas technikos negali jos valdyti puikiai. Dažnai dalyvauju autosporto renginiuose, va ten susirenka tos, kurios myli mašinas ir vairuoja labai gerai.

Edvardas, 26 m.: gali išmokyti vairuoti bet kurią, net neskiriančią kairės nuo dešinės. Parodyk sužadėtuvių žiedą ir su visam atsimins, kur kairė ranka, kur dešinė. Tikrai pasitaiko žioplų merginų, staiga sugalvojusių, kad suks į kitą pusę, ar kad išvis velnias žino, ką už vairo veikia. Bet dažna problema yra multitaskingas. Taip, vyrai vienu metu kokybiškai daro vieną dalyką, o moterys įsivaizduoja, kad gali viską: plepa telefonu, spaudžia gazą, čia pat čekina, kas šalia važiuoja, dar apžiūri nagus, kokia daina groja, o tada bam! Kala kur į šalikelės stulpą ar pabučiuoja kitos mašinos užpakalį. Susikoncentruot reikia, važiuoji, tai važiuoji, o ne varnas gaudai.

Gvidas, 32 m.: gal merginos ne prastesnės, bet labiau išsiblaškiusios vairuotojos. Joms dažnai atrodo, kad taisyklės nelabai egzistuoja: juostas kerta, kur nori, posūkius pamiršta, kai reikia paspausti – užstabdo. Bet buvo situacijų, kai kelyje pasitaikė labai azartiškų, drąsių vairuotojų. Kažkada lėkiau autostrada ir šalimais pamačiau vieną gražuolę su lenktyniniu aparatu. Persimetėm žvilgsniais, paėmė azartas, supratau, kad reikės kalt iki dugno. Ėjom lygiai, bet galiausiai ji nuskrido, mano mašina jau nepatraukė tiek. Dar kurį laiką važiavau be palydos ir matau raudona gražuolė jau kelkraštį stovi – nuskynė policija. Parodė mergina, ką gali, bet ir susimokėjo pati.

O kelyje merginos iš tiesų gali daug! Bet šį kartą jos su vaikinais varžysis ne lėkdamos iš Vilniaus į pajūrį, bet pačiame kurorte. 1000 km lenktynėse Palangoje pirmą kartą išvysime tik iš merginų sudarytą komandą. „Sostena-Renault Sport“ lenktynininkės Ernesta Globytė, Indrė Senkutė bei Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė sės už „Renault Clio RS Cup 4“ vairo ir lėks pasiutusiu greičiu: „Įrodysim, kad ne tik vyrai sugeba vairuoti automobilius“, – sako komandos narės.

Dalyvauk COSMO konkurse ir tapk viena iš komados „Sostena-Renault Sport“ palaikymo merginų! Daugiau informacijos rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis