4 žingsnių planas, kaip patikti vaikino tėvams

Pirmieji susitikimai su brangiausiojo šeimyna gali virsti tikra kankyne. Mat tavo vaikino giminaičiai, nors ir kokie draugiški bei mieli atrodytų, be abejo, slapta tave stebi ir mėgina nuspręsti, ar esi verta jų numylėtinio.

Tik netirtėk iš baimės it epušės lapas – laikydamasi kelių paprastų taisyklių ištversi skvarbius žvilgsnius, o būsimiesiems uošviams paspęsi galvosūkį: ką ypatinga jų meilutis padarė, kad tave laimėtų.

Liaupsink
Tai palyginti gudrus būdas prisigretinti jo tėvams. Negailėdama pagyrų pasakok apie jų sūnų. Suprantama, tavo draugo artimieji neabejoja: jis – tikra Dievo dovana. Įtikink juos, jog ir tu negali atsidžiaugti tokiu stebuklu. Ir nė už ką nesudaužysi jo širdies. „Kai šalia mano tėvai, draugė privalo mane dievinti, nes šie nenori, kad kentėčiau“ - teigia 26 metų Mykolas. Taigi neprošal būtų pastebėti, kad tavasis toooks žavus, toooks protingas... Apie kokį tik pasvajoti galėjai!

Nedrebėk ir kalbėk
Mamytė ir tėvelis nori sūneliui žavios meilutės. Jie bijo, kad jų mažylis visam gyvenimui neužsikartų sau ant kaklo kokios nors ištižėlės. „Kai aplankydavome tėvus, mano buvusioji taip susikuklindavo, kad prabildavo tik užkalbinta, - prisimena 27 metų Ričardas. - Ji buvo tokia uždara, jog mano šeima nusprendė: tai – ne man skirta mergina, mat aš paprastai renkuosi drąsuoles.“ Taigi nebijok reikšti savo nuomonės, juokauk, klausinėk – protingai, žinoma. Tačiau neprieštarauk, nesigriebk konfliktiškų temų, tarkim, politikos ir religijos.

Neišsiskirk
Kartais naudingiau tapti ramia avele ir sekti paskui visą bandą. Kiekviena šeima turi savo tradicijų, todėl jei nori gerai su visais sutarti, teks prie jų priprasti. Net jei manai, jog kvaila kartu visiems žaisti stalo žaidimus, esi mažuma. Todėl prikąsk liežuvį ir plauk pasroviui. „Mano broliai ir sesės nuolat laido pikantiškus juokelius, - pasakoja 25 metų Gintaras. - Jei mergina to nesupranta, negaliu įsivaizduoti mūsų tolimesnių santykių.“ Taigi jei stengsiesi prisitaikyti, tavo draugas atsipalaiduos, o tu pamažu pratinsies tapti šios šeimos nare.

Valdyk rankas
Ne nuodėmė paimti mieliausiąjį už rankos. Tačiau nepradėk visaip glostinėti jo šlaunų. Kai šalia artimieji, geriau elgtis lyg nekaltai mergelei. Ir nesistebėk, jeigu jis labiau panešės į draugą, o ne į meilužį. „Nedemonstruoju savo meilės merginai, kai tėvai šalia, - prisipažįsta 24 metų Justas. - Jiems būtų keista tai regėti. Žinoma, kai esame vieni, viskas kitaip.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis