Tobulų santykių taisyklės pagal vyrus

Iš vyrų laiškų sulaukiame labai retai, bet kai jau jie atkeliauja... Laikykitės! Vyrukas, prisistatęs Manto vardu, rašo: „Kodėl visos moterys santykiuose bando pritaikyti kažkokias savo susikurtas taisykles, pagal kurias mes turime gyventi? O gal bent kurį laiką pabandykite gyventi pagal vyrų taisykles ir pamatysite, kad viskas atrodo kur kas paprasčiau?“ Ką gi, pateikiame tau Manto surašytas taisykles ir laukiame tavo nuomonės komentaruose. Net neabejojame, kad kai kur vyrų ir moterų nuomonės tikrai išsiskirs.

Ašaros – tai šantažas. Tokiais metodais santykiuose problemos nesprendžiamos.

Jei tu kažko nori – sakyk tiesiai šviesiai. Subtilios užuominos neveikia. Net ir akivaizdžios užuominos neveikia!

Atėjai į tualetą, radai pakeltą dangtį ir tau tai nepatiko? Tu gi nemaža mergaitė. Jei dangtis pakeltas – nuleisk jį. Mums reikia, kad jis būtų pakeltas, tau – kad būtų nuleistas. Mes juk nesiskundžiame, kad tu jį amžinai nuleidi.

„Taip“ ir „Ne“ atsakymai puikiai tinka praktiškai visiems klausimams. Konkrečiai ir aiškiai, be jokių išvedžiojimų.

Dalinkis tomis problemomis, kurias galima išspręsti. Tam vyras šalia ir reikalingas. Jei nori tik užuojautos ir bendro paverkšlenimo – draugės visada padės.

Jei prieš seksą tau nuolatos skauda galvą – eik pas gydytoją, nes su tavimi tikrai kažkas negerai.

Viskas, ką mes pasakėme prieš 6 mėnesius, negali būti naudojama kaip argumentas ginčų metu. Apskritai, turėtum įprasti, kad to, kas buvo pasakyta prieš 7 dienas, jau nebeverta prisiminti. Ir jau tikrai neverta priminti mums.

Jei tu manai, kad esi stora, greičiausiai taip ir yra. Mūsų to klausti nereikia.

Galima paprašyti mūsų ką nors padaryti arba pasakyti, kaip tai padaryt. Bet abu variantai vienu metu – labai prasta idėja. Jei pati žinai, kaip padaryti – nedelsk ir padaryk.

Visi vyrai mato tik 16 spalvų. Persikinis gali būti pyragas, bet ne daiktas. O kas yra koralinė – tik jūs pačios ir įsivaizduojate.

Jeigu mes klausiame kas atsitiko, o tu atsakai „nieko“, natūralu, kad mes elgsimės taip, tarsi nieko ir nenutiko. Akivaizdu, kad tu meluoji, bet koks tikslas dėl to ginčytis?

Neuždavinėk klausimų, į kuriuos atsakymų nenori girdėti. Juk jeigu meluosime – bus blogai, jei sakysime tiesą – bus dar blogiau. Tai paprasčiausia moteriška provokacija!

Nereikia klausinėti apie ką mes galvojame, nes tikriausiai atsakymas nebus „apie mus“. O juk tokio atsakymo jūs visada tikitės.

Tu VISADA turi ką apsirengti. Ir šita problema namuose NIEKADA neturi būti keliama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis