Ko iš sekso tikisi skirtingo amžiaus vyrai

Vyrams reikia tik sekso? Galbūt, bet metams bėgant – vis kitokio. Tai, ko jis trokšta būdamas 20-metis, gali visai nevilioti sulaukus 40-ties!

20-30 metų: seksualinių eksperimentų laikotarpis


Jis jaunas, žavus, pasitikintis savimi, o testosterono audros verčia norėti sekso daug ir nuolatos. Keli kartai per vieną naktį? Prašom! Jokių problemų! Ir merginai net nereikės įdėti pernelyg daug pastangų – svarbiausia, norėk to taip pat, kaip ir jis.


Šiame amžiuje vyrams lovoje norisi išbandyti kuo daugiau. Matyt dėl to, kad sekso kokybė jiems asocijuojasi su kiekybe ir įvairove. Ir tik vėliau ateina supratimas, kad geram seksui visai nereikia 15 sudėtingiausių kamasutros pozų. Būtent klaidingi įsitikinimai ir yra viena didžiausių seksualinio gyvenimo kliūčių šiame amžiaus tarpsnyje: dauguma jaunų vyrukų seksą tapatina su pornografiniuose filmuose matytais vaizdais. Deja realybė ir filmas dažniausiai skiriasi kaip diena ir naktis!


30-45 metų: mažiau sekso, daugiau jausmų


Sekso gurmanai – taip galima būtų pavadinti tokio amžiaus vyrus. Jie turi pakankamai patirties, jau žino, ko lovoje tikisi iš savo moters ir ką gali duoti jai patys. Jie vis dar seksualinio aktyvumo viršūnėje, bet dabar kiekybė užleidžia vietą kokybei – kam mylėtis penkis kartus per naktį, jei galima tai padaryti vieną kartą, bet taip, kad po sekso nebesinorėtų nieko.


Kaip ir dera gurmanams, šiems vyrams neužtenka didelės sočios bet kur ir bet kaip patiektos porcijos – jie nori, kad tai džiugintų ne tik jų kūną, bet ir akis bei sielą. Didelis biustas ir dailus užpakaliukas – gerai, bet to negana. Norėtųsi, kad ir pabudus ryte būtų apie ką pasikalbėti.


Sekso svarba, žinoma, niekur nedingsta, tačiau daugiau vietos atsiranda emociniam ryšiui, kuris nebuvo toks svarbus jaunesniame amžiuje. Poros, kurias siejo tik seksas, šiame amžiaus tarpsnyje paprastai išyra. Ir priešingai – tos, kurios turi daug bendrų vertybių, dar labiau sustiprėja ir neretai išgyvena antrąjį medaus mėnesio laikotarpį.


Kadangi noras eksperimentuoti nebėra toks stiprus, kartu gyvenančioms poroms labai svarbu pasistengti išvengti rutinos – bent kartą per mėnesį išbandykite kokią nors naują sekso pozą ar pasirinkite įdomesnę, ekstremalesnę vietą.


45 metų ir vyresni: artinasi krizė


Sekso reikia, bet ir pastangų tenka įdėti tikrai daugiau, nei prieš 20 metų. Penktąją dešimtį įpusėję ir bebaigiantys vyrai retai kada trokšta greitukų lifte ar ant galinės mašinos sėdynės – jiems reikia jaukios aplinkos, kuri leistų atsipalaiduoti, persijungti, palengva įkaisti. Svarbu ir tai, kaip jie praleido dieną – ar niekas jų nesuerzino, neišvargino.


Įvairios problemos labai veikia jų lytinę funkciją. Jei dvidešimtmetį sujaudintų ir apsinuoginusios merginos nuotrauka, tai sulaukus penkiasdešimtiems tokios reakcijos tikėtis neverta. Visų pirma, nuogumas tokiame amžiuje tikrai nebestebina, antra – dėl amžiaus seksualinės organizmo reakcijos gerokai sulėtėja.


Dažnam tokio amžiaus vyrui prasideda vadinamoji „vidurio amžiaus“ krizė – jie pradeda dairytis į jaunesnes, daugiau malonumų galinčias suteikti moteris. Bent jau jiems taip atrodo. Dėl sumažėjusio lytinio gyvenimo aktyvumo ir atsiradusio nuobodulio pasąmonėje vyrai neretai kaltina savo senąsias, patrauklumą praradusias moteris ir tikisi, kad nauji vėjai jų gyvenime sugrąžins tai, kas prarasta. Ir iš tiesų – naujumas gali kuriam laikui atgaivinti lytinę tokių vyrų funkciją, tačiau pamažu viskas grįžta į savas vietas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis