8 moterų frazės, kurių vyrams geriau negirdėti...

Visi vyrai turėtų puikiai žinoti, kad tai, kas išsprūsta moteriai iš lūpų, toli gražu ne visada reiškia tą patį, ką ji turi omenyje. Štai keletas žodelių, skelbiančių „pavojų“.

1. „Penkios minutės!”

Ši frazė gali būti traktuojama dvejopai. Jeigu ją moteris ištarė ruošdamasi išeiti iš namų, tai „penkios minutės“ gali drąsiai prilygti pusvalandžiui. O štai jei tas penkias minutes davė tam, kad vyras pabaigtų žiūrėti pirmą varžybų kėlinį ir pradėtų tvarkyti namus, gali būti tikras, jog tai ir bus lygiai penkios minutės!


2. „Na ir puiku!“

Šiuos žodžius moterys paprastai ištaria pačioje ginčo pabaigoje – kuomet jos jaučiasi teisios ir nebenori tęsti pokalbio. Arba priešingai – kuomet pradeda suprasti, kad savo tiesos vis dėlto neįrodys, o prisipažinti klydus būtų... Hmm... Tiesiog nemalonu.


3. „Nieko neatsitiko“

O tai jau reiškia tylą prieš audrą. Tas „nieko“ akivaizdžiai kažką reiškia, taip kad būk budrus. Ginčai, kurie prasideda fraze „nieko neatsitiko“, paprastai baigiasi žodžiu „puiku“ (punktas 2).


4. „Na, na, tęsk“

Tai iššūkis, o ne leidimas. Taip kad jokiu būdu nesugalvok tęsti toliau.


5. Gilus, garsus atodūsis

Šis neverbalinis pareiškimas dažniausiai apskritai neatkreipia vyrų dėmesio, o veltui... Jei jau moteris neberanda žodžių, reiškia situacija iš tiesų rimta. Gilus atodūsis – tas pats kas frazė „Tu visiškas kvailys ir nesuprantu, kodėl apskritai gaištu laiką ginčams su tavimi“.


6. „Viskas gerai“

Tai vienas iš pavojingiausių pareiškimų, kurį tik gali išgirsti vyras iš moters lūpų. „Viskas gerai“ reiškia, kad moteris ima trumpą pertraukėlę tam, kad sugalvotų kada ir kokiu būdu tu turėsi susimokėti už savo klaidą.


7. „Nesvarbu”

Tai – grakštus moteriškas būdas pasiųsti vyrą ten, kur karaliai vaikšto pėsčiomis.


8. „Nereikia, aš ir pati galiu…“

Nė velnio ji negali! Na, gerai, gali, bet tikrai nenori! Dar vienas grasinantis pareiškimas, dažniausiai ištariamas tada, kai moteris jau kelis kartus būna paprašiusi vyro kažką padaryti (išnešti šiukšles, susirinkti savo išmėtytas kojines, įkalti vinį). Jei vėliau sugalvoti paklausti „Kas ne taip?“, nusiteik išgirsti 3 sąrašo punktą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis