N-18: visa tiesa apie vyrų orgazmą!

Apie vyrus sklando daugybė mįslingų gandų. Šias keistas ir net absurdiškas kalbas aptarėme su ekspertais – kad atskirtume faktus nuo prasimanymų ir... pagyrų.

Ar vyras gali patirti daugybinių orgazmų? Kai kurių seksologų teigimu, treniruodami dubens srities raumenis vyrai gali išmokti pajusti orgazmo keliamus susitraukimus be ejakuliacijos. Tačiau, pasak specialistų, moksliškai neįrodyta, jog vyrai gali patirti daugybinių orgazmų.

Kiek kartų per dieną vyras gali patirti orgazmą? Tai priklauso nuo organizmo. Kiekvieno vyro refrakcijos (ramybės) periodas skirtingas – po ejakuliacijos vienam pakanka 15 minučių, kitam reikia kelių valandų, kad vėl galėtų pajusti erekciją. Tad saviškio tyrimą atlik pati...

Kokia sėklos sudėtis? Ejakuliacijos „kokteilyje“ yra 1-10 procentų spermos, visa kita – jos plazma (skystis, kuriame yra vandens, cukraus, aprūpinančio spermą energija, šarminių junginių, vitamino C ir cinko).

Kiek sėklos išteka per įprastą ejakuliaciją? 18-36 metų vyrams per ejakuliaciją išteka tik arbatinis šaukštelis sėklos. Vyresniems vyrams – dar mažiau.

Kiek kalorijų yra arbatiniame šaukštelyje sėklos? 10 kcal.

Vyro orgazmo odisėja prasideda smegenyse. Kai vaikinas pagalvoja apie seksą, jo smegenys ima stuburu siųsti į genitalijas neurologinius signalus. Kraujas pradeda plūsti į varpą: padažnėja pulsas, įsitempia sėklidės. Visa tai gali nutikti tau nė nespėjus prisiliesti prie jo trumpikių!

Antrąją jaudulio stadiją lemia vyro temperamentas. Ji gali prasidėti tą akimirką, kai vyras išvys lopinėlį nuogo kūno ir susijaudins laukdamas tęsinio. O gal jam reikės prisiliesti: paglostyti tau krūtinę, šlaunis, švelniai masažuoti nugarą. Šiuo didėjančiu įtampos periodu apima stiprus jaudulys, vyras trokšta būti liečiamas. Pulsas dažnėja, kvėpavimas tankėja. Krūtinė ir rankos gali seksualiai parausti, speneliai – sustandėti, sėklidės – padidėti. Jeigu prisiliesi prie varpos galvutės, ji paraus ir dar labiau padidės. Kartais tai vadinama antrine erekcija.

Trečioji stadija - pagaliau sprogimas! Orgazmas. Prieš pat didžiąją pabaigą partnerio judesiai smarkiai pagreitėja, kojos ir pėdos įsitempia, ima trūkčioti, prostata ir sėklidės į šlapimtakį išskiria skysčio. Atsiranda pilnumo jausmas, nenumaldomas troškimas išsiveržti. Šlapimo pūslės kanalėlis užsidaro. Dar po kelių sekundžių šlapimtakiu ima veržtis sėkla. Susitraukimai vyksta kas aštuonias dešimtąsias sekundės. Šioje veikloje dalyvauja ir sėdmenys. Jų raumenys susitraukia kartu su varpos raumenimis.

Ketvirtoji stadija – visiškas atsipalaidavimas. Per šią pasitenkinimo fazę vyro pulsas ir kvėpavimas vėl tampa normalūs, erekcija dingsta, varpa sumažėja, bet vis dar yra 50% didesnė nei normalios būsenos (jaunų vyrų pasididžiavimas visiškai nurims po 10-20 minučių, vyresniems šis procesas truks ilgiau). Išnyksta krūtinės ir pilvo paraudimas, sėklidžių įtempimas, o varpa (kaip ir moters klitoris patyrus orgazmą) gali tapti labai jautri. Vyrų refrakcijos periodas labai įvairuoja, taigi geidulys vėl gali apimti tik po kelių valandų – priklausomai nuo vyro amžiaus ir organizmo ypatumų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis