Nebylūs simpatijos ženklai, kuriuos jis tau siunčia

Reikšdami jausmus vis dar nesąmoningai naudojame instinktyvias reakcijas. Taigi išmok interpretuoti vaikino siunčiamus ženklus!

JUDESYS NR 1 – savininkiška laikysena!
Jo krūtinė ir pečiai atgręžti į tave, net jei jis žiūri kitur.

Tu, tavo bičiulė, alaus bokalas – vaikinui svarbiausia tai, į ką jis atsisukęs. Gyvūnai atgręžia krūtinę į reikšmingiausią aplinkos objektą – kad būtų pasirengę susidurti kaktomuša ir išvengtų puolimo iš šono. Tai įgimta reakcija: kur smegenys fiksuoja ką nors svarbaus, ten instinktyviai pasisuka torsas. Taigi jei kurį vakarą jūsų draugiškam moterų pulkeliui pasitaikys saldus vyriškas kąsnelis, nesivaržykite dėl to vyruko dėmesio – pastudijavusios jo kūno kalbą sužinosite, kurios jis geidžia. Beje, būk budri, jei tavo vaikinas kalbėdamas su tavimi atsuka torsą į kitą. Tai gali būti ženklas, jog jį traukia kitur.

JUDESYS NR 2 – pakelti pečiai!
Žiūrėdamas į tave jis laiko pečius šiek tiek pakeltus į viršų ir pakreiptus į priekį.
Tu ką tik padarei ką nors nuostabaus ir pažadinai globėjiškus vaikino instinktus. Kai vyrui moters veiksmai malonūs ar mieli, jam kyla noras ją apkabinti, todėl jo pečiai iškart suapvalėja. Ar tai reiškia, jog staiga praradai visą seksualinį žavesį ir iš patrauklios viliokės virtai tiesiog pažeidžiama mergaite? Nevisiškai taip. Pečių kilstelėjimas rodo ne bet kokį susidomėjimą, o emocinio ryšio sutvirtintą susižavėjimą. Taigi jei su mylimuoju jau seniai esate pora, kilstelėti pečiai rodo, jog kuris nors tavo judesys ar pokštas suvirpino vyruko širdies stygas. Pečius kilsteli naujas pažįstamas? Tikėtina, jis jaučia tau nuoširdžią simpatiją. Tokiu atveju šalin bet kokius flirto formalumus! Elkis natūraliai: šis vaikinas trokšta nuoširdžių jausmų.

JUDESYS NR 3 – į vidų pakreipti kojų pirštai!
Jis stovi ar sėdi sušleivojęs kojas.
Tai ženklas, jog vaikinas ne itin pasitiki savimi, tačiau tu jį tikriausiai teigiamai nervini, t. y. jis tavimi domisi, tik nedrįsta rodyti iniciatyvos ir pirmas žengti žingsnio – jam reikia patvirtinimo, jog taip pat nesi jam abejinga. Atrodysi mažiau bauginanti, jei keletą minučių tarsi veidrodyje kartosi jo nervingus judesius, o tada rasi patogesnę pozą. O jei sušleivoja viešai pripažintas gražuolis? Į vidų pakreipti jo kojų pirštai išduoda, jog jis nori aptarti ką nors svarbaus. Truputį patylėk ir suteik vyrukui progą išsikalbėti. Jei to nepakanka, tęsk pokalbį ir lauk, kol jis bus pasirengęs prabilti apie jaudinamą dalyką.

JUDESYS NR 4 – į tave atsukti krumpliai!
Vaikinas delnus visada atsukęs į save: nesvarbu, gestikuliuoja kalbėdamas su tavimi ar laiko rankas padėjęs ant stalo.
Į save pakreipti delnai išduoda, jog vaikinas, matyt, jaučiasi kiek sutrikęs, tačiau stengiasi įrodyti, jog vis dar yra padėties šeimininkas, be to, pasiryžęs žūtbūt atkurti judviejų santykių pusiausvyrą. Taigi padėk jam atgauti pasitikėjimą – leisk šįsyk išrinkti restoraną, kuriame vakarieniausite, arba sugalvoti, kaip kitaip praleisite vakarą. Parodyk, jog vertini jo nuomonę. Bet jei nusižiūrėto naujo pažįstamo delnai atsukti į save, vadinasi, jis į tave žiūri ne kaip į potencialią draugužę, o kaip į verslo partnerę. Tačiau dar ne viskas prarasta! Galbūt vaikinas laukia romantiškų kibirkštėlių ir tik tada leis sau įsijausti. Mestelėk keletą subtilių, bet seksualių užuominų, pavyzdžiui, kiek ilgėliau, nei dera, žvelk jam į akis, ir stebėk. Gal ir sulauksi pokyčių?

JUDESYS NR 5 – suspaustos lūpos!
Prieš atsakydamas į konkretų klausimą ar kalbėdamas jis prikanda lūpas ir kietai sučiaupia.
Tai labai rimtas ženklas, jog vaikinas nėra iki galo atviras: nutyla, kad turėtų laiko sukurpti atsakymą. Taigi dabar jis greičiausiai pameluos arba bent jau gerokai sutirštins spalvas. Naujas pažįstamas, su kuriuo flirtuoji, nori atrodyti šaunesnis, nei yra iš tikrųjų, arba tiesiog kabina makaronus. Pasikliauk nuojauta! Jei jis nenustoja postringavęs apie save, matyt, dailina tikrovę trokšdamas padaryti tau įspūdį, bet jei kalba sukasi apie daug rimtesnius dalykus, būk atsargi. Taip elgiasi tavo vaikinas? Nepanikuok. Galbūt jis kalba nuoširdžiai, tik baiminasi, jog juo nepatikėsi. Naudok tokią pat taktiką kaip ir su sučiauptalūpiu nepažįstamuoju – klausinėk, ir tiesa pamažu išplauks į paviršių.

JUDESYS NR 6 – plaukų glostinėjimas!
Jis vis perbraukia rankomis per plaukus.
Tikriausiai tavo plaukų glostinėtojas nesąmoningai stengiasi gerai atrodyti. Moterų kerų arsenalas didžiulis, o vaikinų – tik plaukai. Plaukai išduoda, kas mes esame, ypač kai meilinamės, nes ševeliūra labai aiškiai regima ir lengvai suveliama. Taigi per pirmąjį pasimatymą ar vakarėlyje medžiodamas merginas atsainiai ranka per plaukus braukiantis vaikinas stengiasi atrodyti žavus. Jeigu nori jam parodyti, kad toks plunksnų kedenimas davė naudos (tu laikai jį tikru gražuoliu), pasakyk komplimentą. Tarkim, pagirk marškinėlius. Gali ir pati pasukti garbanėlę aplink pirštą arba kokį kartelį ranka brūkštelėti per plaukus.

JUDESYS NR 7 – pakreipta galva!
Judviejų žvilgsniams susitikus jis truputį palenkia galvą į šoną.
Galvos palenkimas – nesąmoningas gundymo ženklas. Tai drovaus vyro gestas moteriai: aš tavimi domiuosi ir tikiuosi iniciatyvos. Toks vaikinas yra lengvai pažeidžiamas ir geidžiamą merginą trokšta suvilioti sukūręs prieinamumo įspūdį. Vyrukas, su kuriuo jau gerą valandą šaudotės žvilgsniais, žiūrėdamas į tave palenkia galvą? Tavo eilė žaisti va bank: pirmai užkalbinti, prisistatyti ar net nusiųsti gėrimo. O gal mindžikiuoji prie namų parlydėta iš pirmojo pasimatymo, lauki bučinio, bet vaikinas delsia ir tik žvilgčioja pakreipęs šonan galvą? Nedvejojusi bučiuok jį pati!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis