Moterų klausimai, kurių vyrai negali pakęsti!

Jis grįžta namo po darbo, atsisėda prie kompiuterio ir tyli. Variantai du: palikti jį ramybėje arba pradėti pokalbį pačiai. Ką renkiesi? Tai žinoma, kad antrąjį variantą, juk santykiuose svarbiausias bendravimas! Pradėti pokalbį visai nesunku, tereikia užduoti keletą paprastučių klausimų. Pavyzdžiui, pasidomėti, apie ką jis galvoja. Tuomet paklausti, kodėl jis galvoja būtent apie tai. Na, o paskui paprašyti atspėti, apie ką galvoji tu. „Pokalbio“ pabaigoje lieka tik garsiai nusistebėti, kad bendraudamas su tavimi jis visada toks susierzinęs. Ir patikėk, iš proto vedančių klausimų yra ne vienas, ir ne du.

„O tu mane myli?“

Andrius, 29 metai: „Iš pradžių aš kantriai atsakinėdavau ir aiškindavau, kad mano jausmai per vieną dieną tikrai nepasikeitė, vėliau bandžiau apsimesti, kad neišgirdau, galiausiai į pagalbą pasitelkiau sarkazmą. Pastarosios taktikos nerekomenduoju, nes ji visuomet baigiasi žodžiais „Su tavimi net neįmanoma rimtai pasikalbėti“. Tikru išsigelbėjimu tapo atvirkštinės psichologijos manevras: kiekvieną dieną pradėjau jos klausinėti to paties. Prireikė mėnesio, kad maniškė suprastų, kaip tai kvaila“.

„Už ką tu mane myli?“

Vaidas: 24 metai: „Kai draugė pirmą kartą uždavė šį klausimą, neradau ką atsakyti, todėl ji baisiausiai įsižeidė ir pareiškė, kad abejoja, ar aš ją aplamai myliu. Kai klausimas buvo užduotas antrą kartą, atsakymą jau buvau pasiruošęs: „Sandra, kaip galima mylėti už kažką konkretaus?“ – maniau, toks atsakymas ją tikrai tenkins. Bet kur tau... Pasirodo, jei myli žmogaus visumą, o ne konkrečius bruožus, vadinasi gali įsimylėti bet ką ir tas žmogaus tau nėra niekuo išskirtinis!“

„Tau su manimi gera?”

Povilas, 29 metai: „Tai tikriausiai pats kvailiausias klausimas, koks tik gali būti. „Ne, su tavimi būti man yra tikra kančia, būtent dėl to mes ir esame kartu“ – kitaip į tokį klausimą tikriausiai net neįmanoma atsakyti“.

„Ar man tinka ši suknelė?“

Romas, 35 metai: „Tai mėgstamiausias mano žmonos klausimas. Jeigu ji klaustų, ar man patinka jos suknelė, aš tikrai rasčiau ką atsakyti, bet kai klausiama, ar suknelė tinka, iš karto gali būti tikras, kad teisingo atsakymo nėra. Pasakyti „ne“ tiesiog negalima, nebent esi pasiilgęs ramybės ir savaitę trunkančio nekalbadienio. Pasakysi „nežinau, visai nieko“ – pradės klausinėti, kas konkrečiai tau nepatinka, o viskas pasibaigs tuo, kad ji paprasčiausiai per stora, nors tu apie tai nė žodeliu neužsiminsi! Gali pasakyti, kad suknelė jai labai tinka, bet... Neduok Dieve ji pati mato nors menkiausią trūkumą. Tuomet tu būsi melagis, kuris net tiesos į akis pasakyti nedrįsta“.

„Labas, kur esi?“

Mantas, 23 metai: „Skambindama man telefonu, draugė visuomet pirmiausia užduoda šį klausimą, tarsi nuo jo priklausytų tolimesnė pokalbio eiga. Niekaip nesuprantu, kam to reikia, nes mano atsakymas niekaip nesusijęs su tuo, ką ji nori pasakyti. Svarbiausia, kad mes kartu gyvename ir praktiškai visą laisvalaikį leidžiame kartu, o susiskambiname tik tuomet, kai aš būnu darbe. Dėl šio klausimo iš manęs jau kolegos šaipytis pradėjo“.

„Tu nieko nepastebi?“

Dainius, 31 metai: „Nesuprantu, kodėl moterys negali ateiti ir garsiai pasidžiaugti, kad ta pačia spalva iš naujo nusidažė plaukus, nusipirko naujus auskarus, pakeitė kvepalus ar numetė kelis kilogramus. Kodėl būtina iki pažaliavimo reikalauti pastebėti tai pačiam? Aš suprantu, kad joms norisi, jog vyrai įvertintų pokyčius, bet įžvelkite ir pliusų mūsų nepastabume: jeigu nieko nesakome, vadinasi pokyčiai bent jau nėra blogi, nes tokius mes tikrai pastebėtume!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis