Dalykai, kuriuos vyrai pastebi pirmo pasimatymo metu

Jeigu manai, kad juos domina tik tavo krūtinė – šiek tiek klysti. Pirmo pasimatymo metu vyrai pastebi kur kas daugiau!

Tavo šypsena. Ne tik todėl, kad putlių lūpų vaizdas jau pats savaime seksualus, bet ir dėl to, kad iš šypsenos galima suprasti – pasirengusi tu tolimesniam bendravimui ar ne. Tavo atvira šypsena vaikinui gali reikšti: „gali prisiartinti prie manęs“, viliojanti: „tau reikės pasistengti, norint mane užkariauti“, o mandagi: „kada nors kitą kartą“.

Tavo juokas. Simpatiškos merginos juokas – pats maloniausias garsas vyro ausims, juk tavo juokas reiškia, kad su juo tau smagu.

Tavo humoro jausmas. Pasijuokti iš jo laidomų sąmojų gerai, tačiau dar geriau pačiai mokėti pakelti kitam nuotaiką ir sukelti jam šypseną. Bendraujant humoro jausmas vyrams labai svarbus, tik nebūk per daug sarkastiška – tai atbaido.

Tavo akys. Kiekvienas, net ir mažai patirties turintis vaikinas, merginai į akis žiūri ne tik todėl, kad jos gražios, bet ir norėdamas suprasti ką ji galvoja. „Akys – sielos veidrodis“ - tai ne šiaip sparnuota frazė. Pasistenk savo žvilgsniui suteikti pasitikėjimo ir ryžtingumo. Tai užveda vaikinus.

Tavo balsas. „Garsinio“ viliojimo taip pat nereikėtų nuvertinti – aksominis, melodingas ar priešingai, erzinantis, šaižus balsas gali tapti lemiamu jūsų romano faktoriumi.

Tavo draugai. Vaikinai žino, kad žmonės, kartu praleidžiantys daug laiko, turi bendrų bruožų ir pomėgių, todėl jie atidžiai stebi juos sudominusios merginos drauges. Atmink tai eidama į klubą ir tikėdamasi ten užmegzti su kuo nors pažintį.

Tavo figūra. Patinka tau tai ar ne, tačiau pirmo susitikimo metu vaikinai būtinai atkreips į tai dėmesį. Vieniems patinka modelių tipo merginos, kiti svaigsta nuo tokių gražuolių kaip Kim Kardashian. O tai reiškia, kad nereikia stengtis žūtbūt sprausti savęs į kitų įsivaizduojamus rėmus. Jeigu tu gerai jautiesi savame kūne, tai ir vaikinui jis atrodys dailus.

Tavo kvapas. Tavo skleidžiamas kvapas įsimins ir primins apie tave net ir prabėgus savaitei po susitikimo, todėl kvepalus rinkis itin atidžiai. Tau jie turi patikti, jų kvapas turi „susilieti“ su oda ir išryškinti tavo prigimtinius feromonus, o ne juos visiškai užgožti. Apklausos rodo, kad vaikinams labiausiai patinka gėlių ir vaisių kvapai, o muskuso ir rytietiškų kvapų geriau vengti.

Tavo avalynė. Išskyrus avalynės fetišistus ir ekstravagantiškus dizainerius, vaikinai visiškai neišmano apie moteriškus batelius, tačiau nepaisant to, visada atkreipia į juos dėmesį. Jis iš karto pastebės, jeigu tu avėsi nepatogią avalynę ar vos laikysiesi ant kojų avėdama aukštakulnius. Tas vaizdas sukels užuojautą ir susierzinimą tuo pačiu metu. Laimei tu turi didelį pasirinkimą. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie aprangą: apsivilkusi itin seksualų trumpą sijonėlį, kurį nuolatos reikės tempti į apačią, atrodysi labiau juokingai, nei seksualiai.

Tavo krūtinė. „Aš taip ir žinojau“, pasakysi tu ir būsi teisi. Genami instinktų, vaikinai visada jautriai reagavo ir reaguos į mūsų gundančius apvalumus. Jie pastebės juos, kuo tu bebūtum apsirengusi, nes tai tiesiog užprogramuota jų prigimtyje. Krūtinę tu gali išryškinti apsitempusi glaustinuke su gilia iškirpte ar priešingai, slėpti ją po aklinai užsagstoma laisva palaidine aukštu kaklu, bet kuriuo atveju vaikinas ją pastebės ir įvertins.

Tavo užpakaliukas. Dar vienas savaime suprantamas pastebėjimas: susipažinęs su tavimi, vaikinas būtinai nueidamas atsigręš, norėdamas įvertinti tave iš nugaros. Vyrus galima padalinti į dvi stovyklas: tuos, kurie labiausiai žavisi moters užpakaliuku ir tuos, kurie dievina moters krūtinę. Nepaisant to, ir vieni, ir kiti yra neabejingi standiems, apvalainiems moters sėdmenims. Tegul tai bus tau puiki motyvacija nepraleisti sporto treniruočių.

Tavo pasitikėjimas savimi. Tavo pasitikėjimas savimi pirmojo pasimatymo metu toks svarbus, kad šiuo punktu galima būtų pradėti ir juo užbaigti. Vaikinas gali neatkreipti dėmesio į tavo supermadingus batelius ar treniruotą užpakaliuką, tačiau nuo tavęs sklindanti energija jo tikrai nepaliks abejingo. Daugybė atliktų tyrimų patvirtina faktą, kad nėra nieko patraukliau už aukštą merginos savivertę ir pasitikėjimą savimi. Būtent šios savybės leidžia kompensuoti bet kokius išvaizdos ir charakterio trūkumus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis