10 moterų poelgių, kurie atstumia vyrus

Kiekviena moteris žino daugybę gudrybių kaip ilgam palikti pėdsaką vyro atmintyje. Ir vis dėlto, nors viliojimo ginklų arsenalas neišsenkantis, kartais koją pakiša niekam tikę įpročiai, kurių pačios galbūt net nepastebime (o gal nenorime pastebėti?). Štai dešimt labiausiai atstumiančių stipriąją lytį.

„Gražuolė“
Gražinimasis viešumoje - vienas populiariausių įpročių, toks įprastas didžiajai daliai moterų ir toks sunkiai suprantamas ne vienam vyrui! Mums tai taip natūralu – išsitrauki kosmetinę ir keliais greitais judesiais pakoreguoji makiažą, tačiau tai tarsi nutraukia nuo moters paslaptingumo skraistę ir dar kartą įrodo, kad grožis – toli gražu ne tik gamtos dovana.

„Neprieinamoji“
Šiuo atveju kalbame ne apie moralinius principus, o apie įprotį kurti dirbtinius barjerus tarp savęs ir vyrų, apgaubiant save menama paslaptingumo ir nepasiekiamumo aureole. Patikėk, tokį dirbtinį savęs iškėlimą vyrai greit perpranta. O kas jau kas, bet jie tikrai nemėgsta būti akivaizdžiai vedžiojami už nosies.

„Apsileidėlė“
Šiuo klausimu viskas paprasta ir aišku: moteris turi būti susitvarkiusiai ne tik ypatingomis progomis. Galbūt ryte išlipti iš lovos susitaršiusiais plaukais ir ant nuogo kūno vilkėti tik vyro marškinėlius – labai seksualu, tačiau slampinėdama po namus apsivilkusi nudrengtus treningus tikrai nesužavėsi jokio vyro. Galų gale, juk ir tie patys treningai gali būti tvarkingi ir gražūs!

„Vulgarioji“
Vulgarumas gali atbaidyti net ir drąsiausią vyrą. Iššaukianti išorė (kurią kai kurios moterys vadina seksualumu), grubumas ir agresyvus kalbėjimo tonas, nevaržomas elgesys, o jei dar keiksmažodžiai (kurių įsijautusios dažniausiai net negirdime)... Visa tai tikrai nesuteiks papildomų balų bendraujant su vyrais (ir ne tik su jais).

„Seksualioji“
Vyrai labai pastabūs ir įžvalgūs. Jeigu moteris pernelyg uoliai kuria savo seksualinį įvaizdį, iš karto kyla įtarumas, kad apart išvaizdos ji daugiau nieko negali pasiūlyti. Pigus masalas ir daugiau nieko. Na, gerai, šiek tiek pavarvins seilę, o kas toliau?

„Nepunktualioji“
Moterims vėlavimas atleistinas, tik svarbiausia – neperlenkti lazdos. Galbūt priversti jį kelias minutes luktelėti einant į pasimatymą – visai gudru, tačiau kai vėlavimas tampa įpročiu – nieko gero nelauk. Šia tema yra vienas puikus anekdotas: „Brangioji, kiek tau užims laiko susiruošti į spektaklį per 20 minučių?“

„Nuskriaustoji“
Kartais pabūti ta silpna moterimi, kuriai tiesiog būtinas tvirtas vyro petys – visai neblogai, tačiau nuolatiniai skundai ir ašaros labai greitai pabosta. Na koks gi vyras susitikęs su moterimi norės sėdėti ir klausytis nesibaigiančių burbėjimų... Po tokio pasimatymo norėsis dar ilgai ilsėtis ir semtis teigiamų emocijų iš kur nors kitur.

„Nuoboda“
Ar nesi viena iš tų, kurios gyvena nekinčiančiu ritmu ir it voverės rate sukasi vis tuo pačiu maršrutu: namai – darbas – parduotuvė – namai – darbas – parduotuvė...? O kur spontaniškumas? Kur entuziazmas ir noras patirti kažką naujo? Vyras gal ir turi pakviesti tave į restoraną ar kiną, bet tikrai neprivalo tempti tavęs už ausų, kad pagaliau išlįstum pasižmonėti. Daugiau iniciatyvos iš savo pusės!

„Goduolė“
Net jei ir esi viena iš tų gudrių lapučių (liaudyje dažniau vadinamų barakudomis), nemanyk, kad pavyks įlįsti į jo piniginę nepastebėtai. Patikėk, vyrai ne kvailiai ir puikiai supranta, kai moterys stengiasi ne dėl jų, o dėl pingų, tik dažniausiai neparodo tol, kol kažką gauna mainais. Kas tas „kažkas“ matyt ir aiškinti nereikia...

„Žalingų įpročių įkaitė“
Kartais rūkanti moteris gali atrodyti net ir labai elegantiškai, bet tik ne tuo atveju, jei traukia dūmelį kažkur už kampo, susisukusi nuo šalčio ar vėjo... Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie alkoholį. Taurė vyno moters rankose ir butelys alaus – du skirtingi dalykai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis