Apie ką vyrai galvoja po sekso?

Seksologai tvirtina, kad vyrai greičiau įsitraukia į seksą ir taip pat greitai iš jo „išeina“. Kitaip tariant tos tau taip reikalingos preliudijos ir glamonių po aistringos nakties, vyrukui nelabai reikia. Negana to, po sekso jis būna tarsi lunatikas!

Vidutiniam statistiniam vyrui sekso poveikis prilygsta stipriems migdomiesiems vaistams. Po jo jam norisi tuojau pat nerti į pagalvę ir užmigti. Kitas jo globalinės reikšmės troškimas – sočiai pavalgyti, todėl jeigu jis apie ką nors ir galvoja po sekso, tai tik kokiu eiliškumu patenkinti šiuos du malonumus.

Toks elgesys paaiškinamas dideliu energijos išeikvojimu (juk vyrai sekso metu išeikvoja jėgas, kai tuo tarpu mes – kaupiame). Būtų visai neblogai, jei atokvėpio metu mylimajam pasakysi koks jis buvo puikus ir kad lovoje jis tiesiog neprilygstamas. Tačiau svarbiausia neuždavinėti jam jokių klausimų, ypač tokių, kaip „Ar tu mane myli?“, „Kada mes važiuosime pas mano mamą?“, „Ar galėtum nupirkti man tą rankinuką iš naujausios kolekcijos?“.

Jeigu tau pavyks įtikinti mylimąjį, kad jis – šiuolaikinio Apolono ir sekso dievo reinkarnacija, tuomet jau galima užsiminti ir apie rankinuką. Beje, pagal statistiką 80 proc. vyrų po žodžių „tu – pats geriausias“ svajoja apie atpalaiduojančio masažo seansą.

Psichologai primygtinai pataria neaptarinėti rimtų problemų, neatsukti partneriui nugaros, tuojau pat po sekso nešokti iš lovos, kaip ir neapsimesti miegančia. Tokios smulkmenos padeda išlaikyti ryšį ir apsaugo nuo nepasitenkinimų, nuoskaudų ir konfliktų. Psichologai taip pat pataria po intymaus bendravimo veidrodiniu principu atspindėti partnerio elgesį: jis užsnūdo, ir tu patogiai įsitaisyk jo glėbyje bei pagulėk prisimindama ką tik patirtus malonius pojūčius. Jis eina į dušą? Ir tu sek jam iš paskos, patrinsite vienas kitam nugaras.

Po trumpo snūstelėjimo tavo vaikinas jau gerokai nutolęs nuo ką tik patirtų meilės malonumų ir su didžiausiu malonumo susiranda televizoriaus pultelį arba pasineria į internetinį pasaulį? Nesijaudink. Juk tuo pat metu jam tikrai šmėsteli mintis: „O juk buvo nuostabu“.

Ką jis mėgsta po sekso – ramybę, maistą ir masažą.

Ko jis nemėgsta po sekso – jeigu partnerė tuoj pat išlipa iš lovos, trukdo jam miegoti, priekaištauja jam dėl nepakankamo švelnumo arba pradeda ilgą pokalbį, reikalaudama ir jo dalyvavimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis