Ką apie vyrą atskleidžia jo akys

Kai kitą kartą žvelgsi vyrui į akis, stenkis įsidėmėti jų spalvą – kad dirstelėtum giliau į jo sielą.

Daugiausia pasaulyje žmonių rudomis akimis. Kiek mažiau – mėlynakių ir žaliaakių. Pasitaiko egzempliorių ir žaliai rudomis, juodomis ar pilkomis akimis: šiuos atspalvius lemia skirtingas pagrindinių spalvų pigmentacijos stiprumas. Įvairių tyrimų duomenimis, akių spalva su būdo savybėmis susijusi kur kas labiau nei, pavyzdžiui, veido bruožai. Štai kiek įdomaus per kelias akimirkas gali sužinoti apie sutiktą vaikiną.

Žydros akys
Ir blankios, ir veriamai žydros – tokios akys siejamos su jaunatviškumu, nekaltumu. Kuo tamsesnė spalva, tuo aistringesnė asmenybė. Šviesiai žydros akys būdingos itin ramaus būdo žmonėms. Tyrimų duomenimis, mėlynakiai dažniausiai būna ne itin agresyvūs ir, deja, kartais menkiau pasitiki savimi. Tik nenusiteik iš anksto, kad mėlynakis lietuvis būtinai bus romus it avinėlis. Kaip tik vyrai šios spalvos akimis dažniausiai būna didžiausi flirto meistrai ir yra kur kas geresni strategai nei vaikinai tamsiomis akimis. Tai rodo, kad jiems tinka kiekviena veikla, kur reikia planuoti, analizuoti. Beje, jei vaikinas mėgsta aktyvų laisvalaikį ar šiaip dažnai būna lauke, pasirūpink tinkama jo odos apsauga: Kolorado medicinos universiteto studijų duomenimis, žmonės žydromis akimis labiau linkę sirgti odos vėžiu.

Rudos
Prahos Karolio universiteto mokslininkų teigimu, vyrai rudomis akimis – kur kas švelnesni ir patikimesni nei vyrai kitokių spalvų akimis. Kaip jau minėjome, rudakių pasaulyje daugiausia. Šios spalvos akys siejamos su ištikimybe, lojalumu, pasitikėjimu savimi, ryžtingumu, nusiteikimu siekti savo tikslų. Matyt, neatsitiktinai dauguma pačių turtingiausių ir didžiausios sėkmės sulaukusių pasaulio vyrų yra rudomis akimis. Ši spalva siejama ir su viena įdomia savybe: nenoru keltis anksti rytais. Žurnale “Chronobiology International” paskelbtose studijose teigiama, kad vidutinis tamsiaakių žmonių miego ciklas yra maždaug dviem valandomis ilgesnis nei šviesiaakių.

Žalios
Ši spalva pasitaiko kur kas rečiau nei ruda ar mėlyna. Gal dėl to žaliaakius vyrus įprasta laikyti paslaptingais, net kiek mistiškais. Kad ir kaip ten būtų, jie – lyderiai intymiais klausimais: daugumai žaliaakių vyrų būdinga didelė energija ir stiprus libido. Taip pat šios spalvos akys su itin dideliu spontaniškumu, kūrybingumu (ne veltui žaliaakių gausu tarp tų, kurių darbas – nuolat ką nors kurti, galvoti). Bendraudama su tokiu vyru nenustebk netikėtai pakviesta susitikti kokioje nors neįprastoje vietoje. Deja, dėl to spontaniškumo žaliaakiui sudėtinga būti patikimam. Noras mėgautis gyvenimu, nuolat patirti ar pamatyti ką nors nauja gali reikšti ir tai, jog gyventi su tokiu žmogumi bus palyginti sudėtinga, nors ir nenuobodu. Tačiau tai tikrai nėra priežastis jį atstumti: vyrai katinų akimis dažniausiai būna itin lojalūs, nebijo reikšti jausmų – žalios akys siejamos ir su drąsa.

Žaliai rudos
Dar viena reta akių spalva, kuri kaitaliojasi priklausomai nuo šviesos ir, kalbama, nuo vyro nuotaikos: vyzdžiai atrodo tai žali, tai rudi. Esant tam tikram apšvietimui jie gali atrodyti net švelnios aukso spalvos, nes žalios ir rudos spalvų samplaikai būdinga geltonumo. Šis kaitaliojimas dažnai siejamas su smagia nuotaika, spontaniškumu, o žalios spalvos elementas – su polinkiu į išdaigas. Ruda spalva asmenybei suteikia prieinamumo. Dažnas žaliai rudų akių vaikinas yra ne tik draugiškas, bet ir jautrus, geba įsijausti į kitus, t. y. jam būdinga empatija. Tokiam žmogui puikiai tiktų mediko darbas. Antra vertus, būk pasirengusi su juo patirti nuotykių: labai dažnai žaliai rudos akys rodo polinkį į naujoves. Tokie vyrai nelinkę vengti iššūkių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis