Vyrai atvirai: kokia moteris yra seksuali

Bet kuris brandus vyras pasakytų, kad seksualumas – tai toli gražu ne apnuogintos kojos ir gili iškirptė! Šį kartą garsūs vyrukai atvirauja apie tai, kas jų manymu daro moterį seksualia.

„Mano žmona labai sportiška. Ji visada puikios figūros, žaidžia tenisą, treniruojasi – mane labiausiai jaudina jos tvirtumas.“ – dainininkas Luke‘s Bryanas.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

„Man atrodo, kad mergina atrodo seksualiausiai, kuomet patogiai jaučiasi tiek savo kūne, tiek savo drabužiuose. Manęs nežavi tos, kurios puošiasi dėl vyrų.“ – aktorius Andrew Lincolnas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Nėra idealių žmonių, bet aš vis dėlto svajoju apie merginą, kuri būtų protingesnė už mane. Didelis intelekto koeficientas man atrodo be galo seksualu. Taip pat gerumas ir spontaniškumas – kai ji atvira viskam, kas ateina į jos gyvenimą.“ – aktorius Ryanas Eggoldas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Turiu įprotį apkabinti žmoną žemiau talijos, kai išeiname pasivaikščioti. Ji nieko nesako ir nenustumia rankos. Tai siaubingai jaudina.“ – dainininkas Timas McGrowas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Seksualiausiai mergina atrodo, kai vilki mano marškinius ilgomis rankovėmis. Kitas „karštas“ drabužis – balti džinsai. Visada atkreipiu į juos dėmesį.“ – olimpinis plaukimo čempionas Ryanas Lochte.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Labai noriu, kad merginos būtų natūralios. Žinoma, visuomenė jus spaudžia, diktuoja, kaip turite atrodyti, stumia darytis plastines operacijas. O man atrodo, kad amžius ir senėjimas – be galo gražūs procesai. Kai matau pagyvenusią moterį, kuri atrodo natūraliai, oriai elgiasi, rūpinasi savo kūnu, visada džiaugiuosi. Aš - už natūralumą.“ – dainininkas Lenny Kravitzas

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Mane liūdina pasitikėjimą praradusios merginos. Nuoširdžiai manau, kad kiekviena graži savaip. Gyvename pasaulyje, kuris grindžiamas kritika, merginoms keliami nepaprastai dideli reikalavimai. Bet į tuos reikalavimus reikia nusispjauti – jie neturi jokios reikšmės.“ – aktorius Alexas Pettyferis.

Nuotrauka: AFP/Scanpix

„Seksualiausias reginys, kokį tik galima įsivaizduoti – mergina, vilkinti juodą prigludusią suknelę ir apsiavusi aukštakulnius batelius. Neįtikėtina.“ - aktorius Luke‘as Evansas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Kai mergina moka šokti ar bent judėti vienu ritmu su tavim – tai labai seksualu.“ – aktorius Ianas Somerhalderis.
Ianas Somerhald
Nuotrauka: AOP

„Man patinka apvalūs, putnūs moterų sėdmenys, man tai – svarbiausias sekso fetišas.“ – aktorius Joshas Duhamelis.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis