Kaip vyrai išgyvena išsiskyrimą su mylimąja

Skyrybos su mylimu žmogumi tikriausiai kiekvienai bent trumpam išmuša žemę iš po kojų. Vienos sunkiuoju periodu depresuoja klausydamos nostalgiškos muzikos ir užbombarduoja Facebooką įvairiausiomis meilės citatomis, kitos tarsi nutrūksta nuo grandinės ir pasineria į nesibaigiančias linksmybes, taip tarsi bėgdamos nuo realybės.

O kaip išsiskyrimą su mylimąja išgyvena vaikinai? Juk mums dažniausiai atrodo, kad vyrai į tai žiūri kur kas paprasčiau. O štai psichologai tvirtina, kad skyrybos vyrams palieka kur kas didesnius randus, nei moterims.

COSMO klausė vyrų, kaip jie reagavo į skyrybas. Štai kokių atsakymų mes sulaukėme.

Tadas
Skyrybų iniciatore buvo ji. Aš negalėjau suprasti priežasties, klausiau jos, tariausi su draugais. Atsakymas – tipiška frazė: „Tu labai geras, čia viskas dėl manęs...“. Tai mane tik dar labiau glumino. Juk viskas klostėsi gerai, o gal tik man taip atrodė. Ji pasiūlė likti draugais. Vėliau aš sužinojau, kad buvo kitas vaikinas. Labiausiai skaudėjo, kad ji nepasakė tiesos. Nejaugi per dvejus draugystės metus aš nenusipelniau atviro prisipažinimo? Pykau, bet jos pamiršti niekaip negalėjau. Jeigu ji būtų apsigalvojusi ir nusprendusi sugrįžti, aš jai tikrai būčiau atleidęs. Tačiau jos mintyse to nebuvo.
Užsimiršimo ieškojau alkoholyje, vakarėliuose, kartais atrodydavo, kad tai padeda, tačiau išaušus rytui vėl sugrįždavo tos pačios mintys apie ją, apie mus... Draugai vis sakydavo: „Juk jūroje tiek daug žuvies ir ko tu užkibai būtent už šios lydekos?“. Aš pats negalėjau to suprasti, bet ir kitos „žvejoti“ nenorėjau. Tada pradėjau sportuoti ir tai man padėjo. Skausmas atlėgo, tačiau iki šiol mintys apie ją mane dar vis aplanko, nors ir susitikinėju su kita mergina.

Ignas
Mane paliko mergina. Patikėkit, man tai buvo labai netikėta, nes ketinau ją vesti ir svajojau kurti su ja šeimą. Ji paaiškino paprastai, neva nejaučianti, kad aš esu būtent tas jai likimo skirtas žmogus. Bandžiau pakovoti už savo meilę, tačiau tai buvo beprasmiška. Mes išsiskyrėme, tačiau aš radau būdą, kaip išsivaduoti iš depresijos. Savo pasąmonėje susikūriau vaizdą, neva ji mane labai myli, tačiau mes esame priversti išsiskirti. Per kurį tai laiką ko gero aš pats įtikinau save ir man tapo kur kas lengviau susitaikyti su išsiskyrimu.

Simas
Kaip taisyklė, mes savo dėmesį linkę daugiau sutelkti į savo svajones ir lūkesčius, o ne į kokį nors konkretų žmogų. Mes visi iš esmės esame egoistai. Kai aš išsiskyriau su savo mergina, dažnai ją prisimindavau, nors pats pasiūliau skirtis. Tuomet man labiau norėjosi patikrinti jos reakciją, nei iš tiesų išsiskirti. Ji ramiai priėmė mano sprendimą, nors žinau, kad skaudžiai tai išgyveno. Tačiau po mūsų pokalbio ji man daugiau neskambino ir neieškojo kitų būdų susitikti.

Nors aš jos ir nemylėjau, vis dėlto buvo apmaudu, kad ji taip paprastai nutraukė mūsų draugystės saitus. Vadinasi, ji jai nieko nereiškė ir aš nebuvau jai tas vienintelis. Aš suprantu, kad tai kalba mano vidinis egoizmas, tačiau tą akimirką man norėjosi žūtbūt ją susigrąžinti.

Vilius
Mane mergina paliko po pusantrų metų draugystės. Sakė, kad tiesiog pavargo, nesijaučia laiminga, nori pabūti viena, be jokių santykių. Bandžiau įvairiausiais būdais ją susigrąžinti, kokius tris mėnesius nuoširdžiai stengiausi, kol vieną dieną jinai tiesiog neištvėrė ir pasakė tiesą, kad turi kitą. Štai taip jinai norėjo pabūti be jokių santykių... Tuos tris mėnesius išgyvenau tikrą košmarą. Negalėjau nei miegoti, nei valgyti, nei dirbti. Maniau, kad išprotėsiu. Bet tą akimirką, kai sužinojau apie kitą vyrą, viskas tarsi nutrūko.

Meluočiau, jei sakyčiau, kad nieko jai nebejaučiu. Kažkokie jausmai turbūt liks visą gyvenimą. Iki šiol draugų pasiteirauju kaip jai sekasi, bet tas išdavystės skausmas yra stipresnis. Nemanau, kad sugebėčiau jai atleisti, net jei ji ir norėtų grįžti.

Domantas
Mergina mane paliko, mes aš jai, pasirodo, buvau "per mažai perspektyvus". Sutinku, kad ne pats smagiausias vaizdas kasdien matyti savo vyrą nuo ryto iki vakaro gulintį ant sofos (tuo metu neturėjau darbo), bet visada buvau jai labai geras, kartu planavom šeimą... Skyrybas išgyvenau ilgai, gal du mėnesius diena iš dienos gėriau, norėdamas užmiršti ją. Atsitiesti padėjo darbas, kurį pasiūlė draugai, taip pradėjau vėl bendrauti su žmonėmis ir pamiršau ją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis