Ką vyrai galvoja kunilingo metu

Nori sužinoti, ką eilinis vyras galvoja kunilingo metu? Štai vieno jų mintys.

1. Kur jos klitoris? Čia ar ne čia? Pataikiau ar dar pamakaluoti?

2. Įdomu, ji atsimerkusi ar užsimerkusi? Gal žiūri į mane? Ne, regis, spokso į lubas. Galėtų ir į mane pasižiūrėti.

3. Gal paglostyti jai papus? Turbūt galiu iš čia juos pasiekti... Oi, negaliu. Tik jos šonkaulius grabalioju. Atgal!

4. Tuoj kosėsiu. Ką daryt, ką daryt, ką daryt? Kosėt į makštį? Gal nepajus? Ne, nerizikuosiu – giliai įkvėpsiu, ir kosulys praeis.

5. Po velnių, ji norėjo, kad glostyčiau jai papus. Dabar pati tai daro. Jėga! Nerealus vaizdas. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau. Bet vargu ar ji glostytų save, jei tik žiūrėčiau.

6. Klausyk, gal gana? Gal galiu jau ropštis į viršų ir normaliai pasidulkinti? (P.S. Jei atvirai, ši mintis manęs neapleido viso kunilingo metu. Ir šiaip ji manęs neapleidžia kiekviename žingsnyje.)

7. Tempas normalus? Gal greičiau? Ar lėčiau? Kurią pavarą įjungti? Ne, vis dėlto greičiau yra geriau. Tik ne per greitai.

8. Mano barzdos šeriai jos nebado? O gal atvirkščiai – tik labiau jaudina? Reikės paklaust. Arba ne – geriau kitą kartą eisiu prie reikalo nusiskutęs. Pažiūrėsiu, koks bus skirtumas. O dabar teks susitaikyti, kad barzda kurį laiką skleis vaginos aromatą.

9. Lovoje galėtų būti kokia nors skylė peniui – gulint ant pilvo nėra jo kur kišt, tokio stačio. Nepatogu nei pakreipus, nei užlenkus. Ilgai taip neišgulėsiu. Klausyk, gal jau baigiam šitą reikalą, a?

10. Kur jos akys? Niekaip negaliu suprast, ji žiūri į mane ar į lubas?! Nė velnio nieko nematyt. Gal ji užsimerkus?

11. Oho, kaip ji moka išsiriesti! Ir koja kaip maloniai virpa. Pasirodo, ne veltui čia laiką leidžiu, dabar negalima sustot!

12. Ei, nereikia manęs spausti! Iš kur jos šlaunyse tiek jėgos – atrodo, tuoj galvą sutraiškys ir mirsiu su tuo pačiu vaizdu, kurį mačiau gimdamas. O ne! Į darbą ji paleido ir rankas. Nejaugi ji nori, kad visa galva į ją sulįsčiau?!

13. Ji baigė? Tikrai baigė? O taip – ir man palengvėjo. Bet atrodo, kad mano galva šiek tiek deformuota.

14. Gerai tau, ar ne, brangioji? Na ir viskas, dabar jau galima normaliai pasimylėti!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis