Kokių moterų frazių vyrai negali pakęsti

Atrodytų, tik keli žodeliai, bet patikėk, tiek užtenka, kad išmuštum vyrui žemę iš po kojų! Vienas Vokietijos pažinčių portalas apklausė 1500 antrosios pusės ieškančių viengungių ir išsiaiškino, kokios moterų ištartos frazės vyrams labiausiai nepatinka. Susipažink: frazių žudikių TOP 5!

Garbingą pirmą vietą užėmė tikrai žudantys žodžiai „Aš dar nepasirengusi santykiams“. 48% apklausos dalyvių prisipažino, kad būtent ši frazė juos labiausiai suerzintų. O kaip gi kitaip... Jeigu jau vyras rodo tau dėmesį, tikrai nesitiki būti taip atstumtas. Iš kitos pusės – kai ateina metas įsipareigoti, patys vyrukai šios frazės tikrai nevengia.


Antra vieta atiteko frazei „Likime draugais“. Ji iš vėžių išmuštų 45% apklausos dalyvių. Anot vyrų, tai skamba tarsi paguoda: „Aš tave metu, bet gal mes likime draugais?“


Trečioje vietoje liko frazė: „Čia ne tu, o aš kalta“. 36% vyrų geriau išgirstų tikrąją, kad ir skaudžią skyrybų priežastį, nei štai tokį pasiteisinimą.


Ketvirtą vietą užėmė net ir pačias moteris erzinantis klausimas „Ar aš ne per stora?“ 32% vyrų tvirtina, kad negali pakęsti šio klausimo. Ir iš tiesų, ką į jį galima atsakyti? Pasakysi „ne“ - greičiausiai nepatikės ir dar apkaltins melavimu, abejingumu ir dar bala žino kuo. Pasakysi „taip“... Šitas atsakymas net nesvarstomas!


Penktoje vietoje liko frazė „Tu niekada negirdi, ką aš tau sakau“. Vėlgi 32% vyrų tvirtina, kad negali pakęsti tokio teiginio, tačiau pripažįsta, kad iš tiesų negirdi. Tik ar reikia stebėtis? Tyrimų duomenimis, moterys pokalbiams apie ne itin svarbius dalykus per dieną skiria net 5 valandas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis