Sužinok daugiau apie vyrą pagal jo gimimo datą

Numerologai tvirtina, kad kiekvieno žmogaus gimimo datoje slypi informacija apie tam tikrus to žmogaus charakterio bruožus. Pabandome pažiūrėti, ką tai gali pasakyti apie tavo vyruką? Paskaičiuok: sudėk visus jo gimimo datos skaičius, kad gautųsi vienas skaičius. Pavyzdžiui: 1+9+8+0+0+2+1+2=23=2+3=5

Jeigu jo skaičius – 1
Tokiems vyrams sunku sustoti ir išsirinkti tą vienintelę, su kuria jie norėtų praleisti visą likusį gyvenimą. Tačiau jeigu jis jau pasirinko tave – greičiausiai padarys viską, kad šis ryšys būtų amžinas.

Jeigu jo skaičius – 2
Tokiems vyrams svarbus pastovumas, jaukumas, namų ramybė. Galbūt jaunystėje jie ir leidžia sau palakstyti, tačiau subrendę pradeda vertinti, kas yra šeima. Savo partnerėje labiausiai vertina racionalumą ir praktiškumą. Tai ištikimi ir patikimi partneriai, kuriais galima pasikliauti.

Jeigu jo skaičius – 3
Jie trykšta jaunatvišku maksimalizmu ir nemėgsta taisyklių, todėl kartais atrodo, kad yra nepasiruošę rimtiems santykiams ir šeimai. Vis dėlto toks požiūris nėra visai teisingas. Šie vyrai tiesiog ieško tokių pačių nenuoramų, kaip ir jie. Suteik jam pakankamai daug laisvės, tačiau parodyk, kad iš paskos nebėgiosi, ir greičiausiai santykiai bus ilgalaikiai, bet tikrai nemonotoniški.

Jeigu jo skaičius – 4
Ganėtinai uždari ir prieraišūs vyrai, vertinantys artimiausius žmones. Jausmai – jo variklis, todėl santykiams jis dažniausiai atsiduoda visu 100%. Tik neapsigauk ir nepagalvok, kad jis silpnas ir be tavęs gyventi negali: esant reikalui, sprendimus jis priima tvirtai ir greitai, dažniausiai nepalikdamas kelio atgal.

Jeigu jo skaičius – 5
Santuoka – rimtas dalykas, todėl prieš žengdamas šį žingsnį jis norės kaip reikiant išsilakstyti. Prie altoriaus jį nuvesti gali tik ganėtinai rimta ir savo vertę žinanti mergina. Kitokios jam – tik trumpalaikiai žaidimai.

Jeigu jo skaičius – 6
Tokie vyrai dažniausiai labai santūriai rodo savo jausmus, todėl gali atrodyti šalti arba net abejingi. Iš tiesų taip nėra: tiesiog atkreipk dėmesį į jo darbus, kurie viską pasako geriau, nei žodžiai.

Jeigu jo skaičius – 7
Ištikimybė, labai šilti ir nuoširdūs santykiai, rūpinimasis vienas kitu – su šiuo vyru visa tai gali turėti, jei tik mokėsi santykiuose sukurti ramybės oazę, iš kurios jis nenorės pasitraukti. Už rūpestį jis atsilygins rūpesčiu, o į reikalavimus gali reaguoti labai paprastai: uždarys duris ir, greičiausiai, visam laikui.

Jeigu jo skaičius – 8
Tai labai ambicingi ir ryžtingi vyrai, su kuriais gyventi tikrai nėra labai lengva. Ir vis dėlto, suradę savo moterį, jie padarys viską, kad praleistų su ja visą likusį gyvenimą, nepaisant santykiuose pasitaikančių kliūčių. Tik turėk omenyje, kad tapti tokio vyro išrinktąją gali toli gražu ne kiekviena.

Jeigu jo skaičius - 9
Tokie vyrai pilnai atsiduoda aistringai meilei ir to paties tikisi iš savo antrosios pusės. Aistra – jų gyvenimo variklis ir ilgalaikių santykių garantas. Sugebėsi neįsileisti į jūsų santykius monotonijos – galėsi labai ilgai džiaugtis nuolatiniais jausmais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis