Pasakyk, kas jo draugas, pasakysime, kas jis!

Gyvūnijos pasaulyje patinai savo gaujai atsidavę iki pat ausų lezgelių. Jei nori įsitvirtinti mylimojo gyvenime, teks ne tik susipažinti su jo bičiuliais, bet ir juos prisijaukinti, net jeigu jie ir nekelia tau susižavėjimo. Susipažink su keturiais labiausiai paplitusiais vaikinų draugų tipažais.

Jo draugas – Gerulis (Sensitiva Clooneyus)

Kur jį aptiksi? Darbo (ne bet kokio – prestižinio) vietoje; labdaringuose ir kitokiuose visuomeniniuose renginiuose; įsijautusį tavo erotinėse fantazijose (retkarčiais).

Koks jis? Primena auksinį berniuką – toks mielas, jautrus, dosnus.

Kaip su juo elgtis? Susidūrusios su tokiu mylimojo bičiuliu dažna mūsų padaro esminę klaidą: pernelyg tiesmukai suvokia frazę Pasakyk, kas tavo draugas, pasakysiu, kas tu. Kitaip tariant, jei mylimasis turi tokį nuostabų draugą, vadinasi, ir jam pačiam būdinga šio savybių. Sveikintina prielaida, deja, nelabai reali. Nes net ir Gerulis nėra Tobulas vaikinas. Tiesą sakant, tokių apskritai nebūna.

Beje, jei sugalvotum kritikuoti mylimąjį, niekada garsiai jo nelygink su Geruliu – tavasis gali pamanyti, kad esi tam auksiniam berniukui neabejinga. Pasitelk į pagalbą moterišką gudrumą: net ir didžiausią priekaištą įmanoma išsakyti kaip komplimentą. Tarkim, Gerulis visada paslaugiai damai atveria duris, o tavasis geba jas užtrenkti tiesiai tau prieš nosį. Įžeisi mylimąjį sviedusi, kad jam tapti Geruliu – tiek pat šansų kiek žirafai virsti balerina. Tačiau jei pasakysi: „Draugai tiek daug pasako apie žmogų. Žiūrėk, Jurgis visada praleidžia moterį pirmą. Kaip malonu, kad turi tokių draugų“, vaikinas, tikėtina, atkreips dėmesį. Tad jei nori pametėti mylimajam kokią nors karčią piliulę, iš pradžių apvoliok ją cukruje – tada ir trokštamą efektą pasieksi lengviau.

Jo draugas – Nevykėlis (Drinkus maximus)

Kur jį aptiksi? Išsijungusį baro tualete; išsijungusį darbo vietoje; išsijungusį ant jūsų sofos.

Koks jis? Tai žmogus, kuris elgiasi kaip karvė ant ledo ar dramblys porceliano parduotuvėje, tik ta parduotuvė – jo gyvenimas.

Kaip su juo elgtis? Pavojingas tipas. Ne, nesakome, kad jis blogas iš prigimties. Atvirkščiai, tas vaikinas gali būti net labai mielas. Tiesiog nesugeba susitvarkyti gyvenimo, todėl nevalingai kėsinasi dugnan nusitempti ir draugus. Tikime, puikiai žinai: atvirai kritikuodama mylimojo draugus greičiausiai sulauksi tik bėdos. Bet šis atvejis – šiokia tokia išimtis. Mat dauguma vyrų net norėtų, kad mylimoji garsiai pasakytų tai, ko jie patys draugų atžvilgiu pripažinti negali. Vis dėlto kur kas tinkamiau pasielgtum, jei užuot vanojusi Netikėlio gyvenimo būdą, padėtum mylimajam suvokti, kodėl neverta pernelyg įsijausti į draugystę su šiuo tipu. Nevardyk konkrečių jo blogo elgesio pavyzdžių – verčiau nurodyk, kaip neigiamai tai veikia tavo vaikino gyvenimą. Užuot rėkusi: „Ir kam jam skolinai pinigų, juk žinojai, kad negrąžins!“, sakyk: „Gaila, kad jis negrąžina tau skolos – įsivaizduoju, kaip tai nemalonu.“ Nenurodinėk vaikinui, su kuo draugauti. Geriau padėk jam priimti teisingus sprendimus.

Jo draugas – Žąsinas (Dooshbagia offensus)

Kur jį aptiksi? Krūtame klube; pasakojantį, kaip jis tūsinosi krūtame klube su krūtomis panomis; namie prie kompiuterio žiūrinėjantį krūtas tačkas.

Koks jis? Šį krūtą subjektą lengva susekti pagal paskui jį besivelkančią įsiutusių moterų uodegą.

Kaip su juo elgtis? Kaip čia švelniau pasakyti... Visiškai natūralu – kaip ir ankstesniais atvejais, gali kilti klausimas: jei tavo vaikinas draugauja su Žąsinu, nejaugi ir jis toks pat? Be abejo, kažkas juodu sieja. Bet neskubėk daryti išvadų: to kažko svarbumas priklauso nuo to, kas konkrečiai tai yra. Sužinok, ar ilgai juodu draugauja, ar dažnai drauge leidžia laiką. Blogas ženklas, jei vaikinai pažįstami neseniai ir yra neišskiriami tarsi Siamo dvyniai. Vadinasi, jų požiūriai sutampa. Kas kita, jei vyrukai bičiuliaujasi kone nuo vaikystės. Tokiu atveju galbūt tavasis – tik lojalus draugas. Jis atlaidžiai vertina Žąsino elgesį, bet pats tokiomis pažiūromis nesivadovauja. Kaip tau elgtis su šiuo tipu? Tolerantiškai. Tik neapsimetinėk, kad jo istorijos, nuo kurių suka vidurius, tau įdomios. Kodėl turėtum taip didvyriškai kentėti? Ogi dėl to, kad greičiau pamatytum tikrąjį savo mylimojo veidą. Ir tau nebereikės sielotis galvojant, kuo ten jiedu su Žąsinu užsiima, – vaikinas ir pats tau viską išklos.

Jo draugas – Vaikelis (Doodum totalis)

Kur jį aptiksi? Žaidžiantį kompiuteriu; ryjantį akimis menkai apsirengusias merginas; ryjantį akimis menkai apsirengusias merginas kompiuterių žaidimuose.

Koks jis? Šio vaikino mintyse – tik artimiausia proga prisiliuobti su draugais.

Kaip su juo elgtis? Vaikelis gali būti itin erzinantis tipažas. Jam trūksta emocinio išprusimo, kad pajėgtų suvokti elementarias socialines situacijas. Tarkim, tu nori su savo vaikinu pabūti dviese. Vaikelis nesusiprotės palikti judviejų ramybėje! Netgi tada, kai aiškiai parodysi, ko nori. Kokia dar ten vienatvė, jei žaidimo partija nebaigta! Vis dėlto šiokios tokios naudos Vaikelis gali suteikti. Jis – puiki tau proga pademonstruoti, kaip rūpiniesi vaikino draugais. Tad kol gali, kantriai toleruok paiką Vaikelio elgesį. O kai kantrybė išseks, mandagiai jam tai paaiškink – Vaikelis įvertins tavo nuoširdumą. Ir nesisielok dėl neigiamos šio tipo įtakos mylimajam. Moteris, pamačiusi vaikiškas savo partnerio savybes, gali išsigąsti, kad šis nebrendila nesugebės jos apginti. Be reikalo. Vaikiškumas tik reiškia, jog vaikinas imasi to, kas jam teikia malonumą. Džiaukis, kad šalia yra Vaikelis, kuris ne tik puikiai supranta tokį tavo vaikino pomėgį, bet ir mielai dalyvauja procese. Vadinasi, tau pačiai to daryti nereikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis