Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą

Jaučiui svarbiausia, kad jo moteris būtų protinga, o štai Liūtas pirmiausiai įvertins tavo išvaizdą, juk tokio žvėries dama turi būti tikra karaliene! Tiki astrologija? Tuomet tau turėtų būti įdomu paskaityti, koks tavo simpatijos idealas.

Ryžtingasis audringo temperamento Avinas atkreips dėmesį tik į savimi pasitikinčią moterį, su kuria galės sudaryti labai stiprią komandą, kuriai, žinoma, vadovaus jis. Silpnos asmenybės tikrai ne jam, o ir išbūti šalia tokio vyro drovuolei vargu ar pavyktų. Kai Avinas ką nors siūlo, geriau jau nerodyti savo pesimistiško nusiteikimo ir juo labiau nezirzti, kad tau per sunku. Avino moteris visuomet turi būti pasitempusi, švytinti, o tokios visuomet yra apsuptos aplinkinių dėmesio. Tai – puikus pretekstas Avinui pačiam pasitempti ir pakovoti už savo moters dėmesį.


Nepamiršk, kad Avinas agresyvus, linkęs dominuoti ir siaubingai pavydus. Nori su juo išsiskirti? Duok jam aiškiai suprasti, kad tu nesileisi būti jo kontroliuojama ir kad gyveni pagal savo taisykles, o jo patarimai tau visiškai nereikalingi. Dar vienas dalykas, kuris Aviną tiesiog pribaigtų – tai buvimas antroje vietoje. Parodysi, kad už jį turi tikrai svarbesnių dalykų ir greičiausiai galėsite atsisveikinti.


Šalia Jaučio naivia kvailele geriau neapsimetinėti. Tokių moterų jis tiesiog negali pakęsti. Protas – svarbiausia jo damos savybė, o jei dar mokėsi racionaliai suktis su pinigais... Jautis vertina gebėjimą planuoti savo laiką ir energingumą, kurio jam pačiam šiek tiek trūksta, todėl jei įtikinsi, kad esi karjeros aukštumų siekiantis moteris, dar spėjanti ir namus apsikuopti bei pasilinksminti – jis liks sužavėtas.


Nepamiršk, kad Jautis negali pakęsti kritikos ir savimi nesirūpinančių moterų. Nori su juo išsiskirti? Nuolatos pabrėžk, kad jis – veltėdis arba nieko nesugebantis kvailys ir nepamiršk „pasipuošti“ apdribusiais drabužiais, paslepiančiais bet kokį tavo seksualumą. To Jautis tikrai neištvers.


Stengdamasi sužavėti Dvynį, geriau pamiršk atviravimus ir romantiškus prisipažinimus. Moteris, apie kurią jis žino viską, tampa paprasčiausiai neįdomia. Paslapties – štai ko jam reikia! Tegul gyvena nuolatinėse spėlionėse: tu jį myli, o gal tik žaidi? Nusiteik nuolatiniams intrigų žaidimams ir dirbtiniam emocijų kurstymui.


Nepamiršk, kad Dvyniai yra nepastovūs jausmų srityje ir linkę dažnai susižavėti, tad jiems nieko nereiškia po eilinio susižavėjimo kita, tave visai pamiršti. Taip nenutiks, jei nuolatos tampysi jį už virvelių. Dvyniui bus per daug smalsu tave perprasti, kad jis imtų ir išeitų. Na, o jeigu nori su juo išsiskirti, pradėk jį savintis, aiškinti, kad jis – tik tavo ir dar kelk reikalavimus. Gyvenimu besidžiaugiantis ir laisvę mylintis Dvynys ilgai nelaukęs dings iš tavo akiračio.


Įtikti Vėžiui tikrai nelengva. Iš vienos pusės, jam reikalinga lyderio savybėmis pasižyminti moteris, kuri galėtų už jį išspręsti visas problemas. Jis visai neprieštarautų, kad tu būtum šeimos galva. Iš kitos pusės – jis jautrus ir labai vertina emocinį pasaulį, todėl turėtum būti ne tik stipri ir ryžtinga, bet dar ir turėti „turtingą“ vidinį pasaulį. Jautri lyderė? Derinukas – ne toks ir dažnas.


Nepamiršk, kad Vėžiui svarbiausia – namai ir šeima. Nori su juo išsiskirti? Pasistenk kuo mažiau jam asocijuotis su šiomis sąvokomis. Į namus grįžk vėlai, pasiteisindama, kad eilinį kartą užtrukai darbe ar vėl susitikai su draugais, vietoj išvykų dviese rinkis pramogas triukšmingose kompanijose, vis mažiau dėmesio skirk namų ruošai, pasiteisindama, kad nuvalytos dulkės tikrai ne svarbiausias dalykas gyvenime. Visa tai Vėžys kentės ilgai, bet kada nors jo kantrybė vis tik išseks.


Liūtas atkreips dėmesį tik į ryškią ir savo išvaizda išsiskiriančią moterį, kurią aplinkiniai nužiūrinėtų su pavydu, o pats Liūtas galėtų išdidžiai žengti šalia, tarsi sakydamas „Taip, tai mano moteris“. Ir šiuo atveju svarbus ne pats grožis, o moters sugebėjimas save pateikti: pasitempusi, visuomet susitvarkiusi, prabangi... Štai kokia turi būti jo išrinktoji. Nori jam įtikti? Tuomet pasistenk sukurti įspūdį, kad jis – bene vienintelis žmogus pasaulyje, kuriuo tu pasikliauni ir kuriam pilnai patiki rūpinimąsi savimi.


Nepamiršk, kad išdidumas – esminis Liūto charakterio bruožas. Pabandyk jį užgožti pati arba dar blogiau – išaukštink kitą vyrą jo akyse, ir skyrybos beveik garantuotos. Už Liūtą geresnių nėra! O jei tu manai kitaip – gali keliauti savais keliais, nes jo įsitikinimu geresnio vis tiek nerasi.


Mergelės tikrai nesudomins namų šeimininkė, visą dieną tūpčiojanti prie puodų ir laukianti sugrįžtančio mylimojo. Jo moteris tiesiog privalo turėti nuolatinių tikslų, būti karjeristė, niekuomet nestovinti vietoje ir nemieganti ant laurų. Vargu, ar šalia tokio vyro galėsi bent retkarčiais pabūti moteriškai trapi.


Nepamiršk, kad Mergelei labai svarbus moters intelektualumas, todėl jis sunkiai pakęstų pokalbius apie visiškai nereikšmingus ir paviršutiniškus dalykus. Dar vienas atstumiantis bruožas – vulgarumas.


Niekam ne paslaptis, kad Svarstyklių ženklo žmonėms labai sunku patiems priimti sprendimus, todėl norėdama jį sužavėti, gali bandyti tai padaryti per aplinkinius: įtik jo draugams ir jis tikrai paklausys jų nuomonės. Na, o pradėjusi su juo draugauti, niekuomet nepamiršk entuziazmo. Svarstyklės tikrai ne tie vyrai, kurie mėgsta narplioti ir spręsti problemas, todėl jusdami šalia esančių žmonių nerimą ir patys pradeda panikuoti. Atsipalaidavusi, nuotaikinga, į viską su humoru žvelgianti moteris – štai toji tobulybė.


Nepamiršk, kad negatyvios emocijos Svarstykles išmuša iš vėžių. Nori jį prarasti? Po darbo dienos grįžk visiškai nusikalusi ir reguliariai skųskis, kaip tau sunku. Visiškai jį pribaigsi klausdama patarimų ir reikalaudama išspręsti savo bėdas.


Su Skorpionais moterims tikrai nelengva. Jie – sunkiai perprantamos asmenybės. Pavyzdžiui, nori stiprių, savo tvirtą nuomonę turinčių moterų, tačiau negali pakęsti, kai jiems vadovaujama arba prieštaraujama. Dar vienas bruožas, kuris Skorpioną išvestų iš kantrybės – tai melavimas ir apsimetinėjimas. Norėdamas ką nors sužinoti, jis atkakliai kamantinės tol, kol išgirs tiesą, o tiesą jis būtinai išgirs, nes bet kokį melą, regis, iš tolo užuodžia.


Nepamiršk, kad Skorpionas yra savininkiškas. Jeigu esi su juo, vadinasi priklausai tik jam. Lengvas paflirtavimas su kitais vyrais sukels pavydo audrą ir tikrai neliks pamirštas. Ir šiuo atveju geriau net nesiteisinti, nes tik pabloginsi situaciją. Norėdama dar labiau jį išvesti iš kantrybės, gali būti apatiška ir sutikti su viskuo, ką jis sako. Tokio pasišaipymo jis nepakęstų.


Tik nesugalvok mokyti Šaulio ženklo vyro. Jei kažką ir sugebi geriau už jį, geriau apsimesk kvailiuke arba tiesiog patylėk. Šaulio ženklo vyrai šalia savęs nori matyti tiesiog gražias moteris, kuriomis galėtų pasirūpinti, juk tai – tikro vyro pareiga, o būtent Šaulys ir yra tas vyras.


Nepamiršk, kad Šaulys mėgsta priiminėti sprendimus (nors atkreipia dėmesį ir į šalia esančios damos pageidavimus) ir užsikrauna visą atsakomybę ant savo pečių. Todėl jeigu jam kas nors nepavyks, o tu iš to pasišaipysi – Šaulys gali ir neatlaikyti. Patikėk, jam ir taip sunku pripažinti, kad suklydo.


Jei nori būti su Ožiaragiu, teks gerokai pasistengti, nes jam reikia tobulybės: gražios, protingos, šeimyniškos, karjeristės... Labai žemiškas Ožiaragis nelinkęs į romantiką ir sentimentalumą, todėl ir švelnios, nuolatinės globos reikalaujančios moterys jo netraukia. Ožiaragiui tu turi būti lygiavertė partnerė, o pasiekti jo iškeltą kartelę pavyksta tikrai ne visoms.


Nepamiršk, kad Ožiaragiai praktiškai visuomet turi savo nuomonę ir nepraleidžia progos jos išsakyti. Nori jį prarasti? Tiesiog nekreipk į jo žodžius dėmesio, nuolatos kartok „gerai“ ir tu labai greitai jam pabosi. Juk Ožiaragis – iššūkių mėgėjas! Tie, kurie neturi savo nuomonės – neverti jo dėmesio.


Kad sužavėtum Vandenį, vertėtų pasidomėti jo pomėgiais. Jis mėgsta žvejoti – ir tu žvejok, jis mėgsta keliauti – keliauk. Vandeniams labai svarbus tarpusavio supratimas, bendri interesai. Linksma, aktyvi, neturinti ribų moteris tikrai patrauks jo dėmesį. Vandenis džiaugsis, jei su savo moterimi galės leistis į naujus nuotykius, o jeigu ta moteris dar ir pati parodys iniciatyvą ir daugiau entuziazmo nei jis... Su tokia dama nors ir į pasaulio kraštą!


Nepamiršk, kad Vandenis nemėgsta iš anksto planuoti, todėl pareigų ilgai neištvertų, o laisvės suvaržymas jį tiesiog uždusintų. Nori jį prarasti? Nutrauk bet kokią visuomeninę veiklą: vietoj to, kad kartu su Vandeniu išsiruoštum pas draugus ar šiaip į klubą, tu pasilik namuose, apsisiausk senu chalatu ir susidomėjusi stebėk serialą per TV. Visais įmanomais būdais trukdyk Vandeniui susitikinėti su draugais, argumentuodama tuo, kad jis per mažai dėmesio skiria tau, o tu taip nori būti su juo.


Žuvų idealas – romantiška ir šeimyniška moteris, sugebanti sukurti ramybės oazę, kurioje vyras galėtų pilnai atsipalaiduoti. Jis turi jausti stiprų emocinį ryšį, todėl pasistenk nuolatos bendrauti, nepamiršk paklausti, kaip jam sekėsi, ką jis galvoja vienu ar kitu klausimu.


Tvirtos ir ryžtingos moterys Žuvų ženklo vyrą tikriausiai išgąsdintų ir išvargintų. Jis nemėgsta spaudimo, nemėgsta skubėti ir vargu ar ryžtųsi irtis prieš srovę. Jei nori būti su tokiu vyru, turėsi išmokti tyliai iškentėti jo depresyvias nuotaikas ir nuolatos būti jo ramsčiu. Pasistenk, kad ji jaustųsi reikalingas ir jis atiduos tau visą savo gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis