5 bikiniai, kurie labiausiai nepatinka vyrams

Merginos drąsiai neria į mados naujoves ir pasiduoda stiliaus hitams. Tačiau vyrus labiau traukia paprastumas, o mūsų noras išsiskirti ir atrodyti originaliai kartais lieka taip ir nesuprastas. Kokie bikiniai erzina vyrus?

1. Pasirodo, labiausiai vyrams nepatinka dizainerių siūlomos mados naujovės. Kas vasarą į paplūdimio mados topus šaunantys vientisi maudymosi kostiumėliai su iškarpymais ypač bado poilsiaujančių vyrų akis ir anaiptol nedžiugina. Šįmet vieni madingiausių maudymosi kostiumėliai ir bikiniai, dekoruoti virvelėmis ar nertomis detalėmis, pynimais. Tačiau Palangoje kalbinti vyrai beveik vienbalsiai pareiškė, kad tokie paplūdimio drabužėliai darko moterų figūras ir neprideda jokio stiliaus. "Visi iškarpymai ir daugybė raištelių merginas paverčia žuvimis, įsipainiojusiomis tinkluose. Nesuprantu, kodėl jos renkasi virvėmis apraizgytus bikinius, mane kur kas labiau žavi paprastumas", - sakė 24 m. iš Kauno į Palangą atvykęs Arūnas. O prieš porą savaičių iš Ibizos salos grįžęs Nerijus (27 m.) teigė, kad užsienio ir Lietuvos poilsiautojų nė neverta lyginti, ten tiesiog kita klasė: "Užsienio kurortuose merginos stilingesnės, ten ir šniūrai kitaip žiūrisi, o čia madų vaikymasis atrodo juokingai. Nenoriu smerkti visų, bet dauguma Palangos pajūrio merginų, susipykusios su skoniu."

2. Jeigu nori paplūdimyje susirasti simpatiją ar sužavėti mylimąjį, teks pamiršti ir retro stiliaus kelnaites paaukštintu liemeniu. Tiesa, kad tokios puikiai paslepia pilvuką, bet vyrus atbaido dar iš toli. Kas geriau, atsikišęs pilvukas ar retro kelnaitės, vyrams klausimų net nekilo. "Jeigu mano mergina turi pilvuką - na ir kas? Aš irgi turiu, bet dėl to nesislapstau juokinguose pantalonuose iki pažastų", - šmaikštavo vilnietis Andrius (31 m.). Retro bikiniai nesužavėjo ir kitų kalbintų vaikinų, dauguma tokį stilių siejo su senamadiškumu ir močiučių įvaizdžiu.

3. Itin atviri bikiniai - dar viena merginų daromų stiliaus klaidų. Vadinamųjų stringų fanų pajūry daug nebuvo, tačiau ne vienas paklaustų, ar stringai yra seksualu, pirmiausia sušukdavo žinoma! Bet netrukdavo pasitaisyti, kad iš tiesų tokios kelnaitės tinka ne kiekvienai. "Čia (Palangoje) nedaug tų, kurios galėtų drąsiai mūvėti stringus. Bet jei merginoms taip degintis geriau, tegul sau rengiasi. Man maži bikiniai akių nebado, o jei vaizdas labai nepatrauklus, neprivalau žiūrėti", - šyptelėjo dar vakar 25 m. gimtadienį atšventęs Ernestas. Bikinių liemenėlės iš audinio trikampėlių be pakietinimų sulaukė kur kas geresnio vertinimo. "Jei bikinis krūtinę paryškina - gražu, nesvarbu ar ji didesnė, ar mažesnė", - sakė poilsiautojas Rolandas (33 m.)

4. Kai šįmet į mados padanges šoktelėjo sportinis stilius, kartu su juo paplūdimio podiumus užplūdo sportinio stiliaus maudymosi kostiumėliai, kurių viršutinės dalys veikiau priminė ne liemenėles, o palaidines. Vis dėlto standartinių kelnaičių ir maudymuisi tinkamos palaidinės derinys susižavėjimo taip pat nesulaukė. Atsakymas vienas - kam paplūdimy slapstytis? "Juk yra tarpinis variantas, nebūtina bruktis į minikostiumėlį ar lįsti į maišą, pilna gražių bikinių, kurie parodo šiek tiek kūno, bet ir palieka vietos fantazijoms", - gūžčiojo ne pirmus metus pajūrio bare dirbantis Marius (23 m.).

5. Kad ir koks tobulas tavo bikinis būtų, gali jį sugadinti netinkamomis detalėmis, deja, vyrams visos papildomos detalės, atrodo, yra nereikalingos. Papuošalams paplūdimyje jie sako ne! Ant kaklo kabantys ilgi karoliai, gėlės, lankeliai ar segtukai plaukuose, skambčiojančios apyrankės ar diržai yra tai, ko vyrai visiškai nesupranta. Taip pat keli atostogautojai stiliaus nesusipratimais įvardijo ne tik paplūdimio puošmenas, bet ir platformines basutes. Per smėlį aukštomis pilnapadėmis basutėmis klampojančios merginos, regis, mažiausiai primena pajūrio deives. Tad ruošdamasi gaudyti saulės spindulių paplūdimyje, pasiimk tik būtiniausius dalykus, o papuošalus verčiau palik romantiškam vakarui prie žvakių šviesos.

Vaikinams nepatiko ir šie maudymosi kostiumėlių ypatumai:

Metalizuoto efekto audinys
Kutais dekoruoti bikiniai
Kostiumėliai, puošti swarovskiais ar kitais žibančiais akmenėliais
Kūno spalvos bikiniai
Gyvūnų kailių raštais marginti bikiniaiParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis