Vyro ištikimybė pagal Zodiako ženklą!

Jei tiki, kad Zodiako ženklas gali daryti įtaką žmogaus asmenybei, tuomet tau tikriausiai bus smalsu paskaityti, ką žvaigždės sako apie tavo išrinktojo ištikimybę!

Avinai siaubingai pavydūs ir sunkiai atleidžia neištikimybę, tačiau jei Avinas jaučiasi pakankamai laisvas, pasitaikius progai gali lengvai nusukti į šoną, net ir turėdami pastovią partnerę. Dažniausia Avinų neištikimybės priežastimi būna noras įrodyti sau patiems, kad kaip ir anksčiau jie vis dar yra seksualūs ir patrauklūs priešingos lyties atstovėms.

Jaučiai geba išsaugoti gulbėms būdingą atsidavimą antrajai pusei, tačiau vos sužinoję apie tavo neištikimybę, atkeršys su kaupu. Beje, kerštui jis greičiausiai pasirinks išskirtinį ginklą – bus neištikimas su tavo geriausia drauge ar pažįstama.

Nors Dvyniai pagarsėję savo nepastovumu, tačiau į neištikimybę nėra linkę. Jie geba išsaugoti turimus santykius ir atsispirti pagundai vien todėl, kad neįžeistų pastovios partnerės jausmų. Vis dėl to, jei Dvynys pasuks į šoną, nuslėpti tai bus labai sunku, nes meilužę jis greičiausiai pasirinks iš savo pažįstamų rato.

Vėžiai romantiški ir pažeidžiami. Jiems daugiau nieko nereikia, tik meilės ir švelnumo iš pastovios partnerės. Vis tik, jei jūsų santykiuose netikėtai atsiras monotonija ir šaltumas, Vėžys gali pasinerti į naujas meilės ir švelnumo paieškas.

Liūtai išdidūs, patys nepuola ieškoti nuotykių ir nelaksto paskui svetimus sijonus, tad neištikimybę sulaužyti gali tik neatsilaikę prieš žavios gražuolės gundymus. O ir tokiu atveju greičiausiai laukia skyrybos, nes pačiam Liūtui bus tiesiog sunku susitaikyti su mintimi, kad jo esami santykiai - neidealūs.

Mergelė – pats paslaptingiausias zodiako ženklas. Jei Mergelė ir bus tau neištikimas, vargu ar tu kada tai sužinosi, nebent iš jo meilužės. Vis dėl to, jei vienoje svarstyklių pusėje būsi tu, o kitoje - meilužė, Mergelė pasirinks tave.

Svarstyklės labai lengvai randa bendrą kalbą su priešingos lyties atstovėmis ir mielai su jomis flirtuoja. Ar flirtas peraugs į ką nors daugiau, priklausys nuo moralinių Svarstyklių nuostatų. Jei santykiai su nuolatine partnere tikrai tvirti, vienadieniai meilės nuotykiai niekuomet nevirs ilgalaikiu romanu, nes Svarstyklės padarys viską, kad išlaikytų savo moterį šalia.

Skorpionas mėgsta pasikandžioti, tačiau tik iki tol, kol sukuria rimtus santykius. Radęs savo antrąją pusę jis būna ištikimas, o apgavystes vertina kaip didžiausią asmeninį įžeidimą.

Didesnio avantiūristo už Šaulį tikriausiai ir būti negali. Flirtas jam - kaip kvėpavimas! Jis gali sakyti tau meilės žodžius ir rodyti nuoširdžiausius jausmus, tačiau tai nereiškia, kad rytoj to paties jis nejaus kitai. Sulaikyti Šaulio beveik neįmanoma, tačiau jei nevaržysi jo laisvės ir pati būsi pakankamai savarankiška, kurį laiką jis tikrai norės būti tik šalia tavęs.

Ožiaragiai gana atsakingai renkasi savo partnerę, todėl iki to lemtingojo “ji bus mano” gali išbandyti ne vieną variantą. Ir kol jie renkasi, apie atsidavimą ir ištikimybę svajoti neverta. Visai kas kita, jei tikrai esi ta vienintelė, su kuria Ožiaragis nusprendė kurti rimtus santykius. Tokiu atveju kitos moterys jam neegzistuos.

Uždaram ir atsargiam Vandeniui labai svarbus dvasinis ryšys, todėl vien seksas jo greičiausiai nesudomintų. Neištikimybei ko gero ryžtųsi tik tuo atveju, jei nuspręstų, kad jūsų santykiai neturi ateities.

Žuvys tokios neprognozuojamos, kad net pačios nežino ko gali iš savęs tikėtis. Šiandien jis prisiekinėja tau amžiną meilę, o rytoj jau gali pamesti galvą dėl savo sekretorės. Svarbiausia, kad tu vargu ar spėsi susigaudyti ir pakeisti situaciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis