Metų stilingiausias vyras keliaus į Niujorką

Jau šį šeštadienį, vasario 20 d. Vilniuje vykstančią pirmąją „Vyrų mados savaitę“ vainikuos Lietuvos „Metų stilingiausių vyrų“ apdovanojimai, kurių metu, skirtingose nominacijose, bus išrinkti 6 nugalėtojai. Stilingiausią Lietuvos vyrą rinko portalo vyriškai.lt skaitytojai, o nugalėtojui atiteks pagrindinis „Turkish Airlines“ įsteigtas prizas – kelionė į mados sostinę Niujorką.

„Versle stilius ne mažiau svarbus, nei vyro drabužiai, todėl organizuodami tarptautinius skrydžius į daugiau nei 280 miestų visame pasaulyje, siekiame net ir pačią ilgiausią kelionę paversti ne tik patogia, bet ir stilinga. Džiaugiamės nauju projektu ir linkėdami gero skrydžio tiek „Vyrų mados savaitei“, tiek „Metų stilingiausiam vyrui“, tikimės, kad laureatas pasidalins iš Niujorko parvežtais įspūdžiai, kurie įkvėps ne vieną lietuvį būti dar drąsesniu, originaliu ir stilingu, kaip ir pats Niujorkas“, - sako „Turkish Airlines Lietuva” generalinis direktorius Hasan Serkan Binyar.

Tarp pretendentų – stilingiausi šalies verslininkai, dizaineriai, menininkai, kurių tarpe Vilmantas Marcikevičius, Algirdas Kaušpėdas, Juozas Statkevičius, Justinas Jarutis, Alfas Ivanauskas, Žilvinas Grigaitis, Saulius Prūsaitis ir kiti žinomi šalies vyrai, kuriuos per pastaruosius metus stebėjo ir šiems apdovanojimams nominavo vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ ir tarptautinis mados žurnalas „L‘Officiel“.

„Vyrų mados savaitės“ organizatoriai – vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ ir renginių organizavimo bei komunikacijos agentūra „ReKūrai“ kviečia ne tik išrinkti Lietuvos Metų stilingiausią vyrą, bet ir aplankyti menininkų judėjimo DUSKMANN instaliaciją „Prelude“, kuri eksponuojama verslo centre K29, susipažinti su dar viena išskirtine mados pasaulio asmenybe - kino teatre „Pasaka“, kur rodomi du filmai apie Yves‘ą Saint Laurent‘ą, bei sudalyvauti vasario 20 d. „Vyrų mados savaitės“ seminarų sesijoje. Čia savo patirtimi dalinsis penki Lietuvos ir tarptautiniai meno bei mados industrijos ekspertai – garsiausias šalies dizaineris Juozas Statkevičius, itališkosios mados kūrėjas iš Florencijos Massimiliano Donnarumma, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, parfumeris Aistis Mickevičius bei mados fotografas Edoardo Ciccone. Bilietus į „Vyrų mados savaitės“ seminarus platina „Tiketa“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis