Ar tu saugosi ištikimybę? Pasitikrink pagal savo Zodiako ženklą

Oi, tikrai ne Zodiako ženklas nulemia, būsi tu ištikima partneriui ar ne. BET! Zodiako ženklas ir tavo gimimo data daro labai didelę įtaką tavo charakteriui, o juk būtent nuo charakterio dažniausiai ir priklauso mūsų elgesys vienoje ar kitoje situacijoje. Nuoskaudos, kurias galbūt tyliai nurys Vėžio ženklo merginos, gali visiškai išbalansuoti Avinukes... O tai, kas santykiuose bus priimtina pastarosioms, gali visai nepatikti Vėžiukėms.

AVINAS
Tau patinka būti pirmai ir giliai viduje tu esi tikra kovotoja visose srityse. Taigi jeigu jauti, kad savo partneriui nesi pati pačiausia pasaulyje, visai tikėtina, kad šiek tiek patrypčiojusi tiesiog pradėsi dairytis į kitus vien tam, kad tavasis pajustų konkurenciją ir pagaliau praregėtų, ką gali prarasti. Būk atsargi ir neprisižaisk, nes ne visi vyrai mėgsta konkuruoti.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

JAUTIS
Tu - tikra užsispyrėlė. Jei jau susiradai žmogų, su kuriuo matai savo ateitį ir jį įsileidai į savo gyvenimą, padarysi viską, kad tie santykiai nenutrūktų. Vis tik ir tavo kantrybė turi ribas. Puikiai moki kentėti ir išgyventi nelengvus santykių etapus, bet nepagarbos sau netoleruoji. Būtent tai paskatintų tave ieškoti kito varianto.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

DVYNIAI
Tavo charakterio merginoms išlaikyti santykius gana sudėtinga. Ne dėl to, kad esi nepastovi ar daug reikalaujanti. Tiesiog visame kame tau reikalingi nuolatiniai emociniai šuoliai, antraip gyventi pasidaro pernelyg nuobodu. Deja, vyrams neretai sunku prisiderinti prie pernelyg sparčiai kintančios situacijos - čia tu nori švelnumo, čia - vyriškumo... O tau juk atrodo, kas viskas čia labai normalu ir suprantama, tik tas stuobrys nespėja orientuotis! Labiausiai koją tau pakiša dėmesio stoka - jis negali skirti tau pakankamai dėmesio? Ne problema! Tikrai atsiras kas nors kitas, su kuo galėsi smagiai leisti laiką.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

VĖŽYS
Gyvenime tau labai svarbus stabilumas ir santykiuose tu ieškai būtent to. Būtent dėl to tavo Zodiako ženklą galima būtų vadinti pačiu ištikimiausiu. Ilgai ir kantriai bandai saugoti šeimą, net jei nesijauti laiminga. Vis tik tau sunku įskaudinti kitą žmogų ir kažką kardinaliai pakeisti, todėl prieš skirdamasi gali nuklysti į kairę vien tam, kad pasitikrintum, ar tau tikrai tų permainų reikia.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

LIŪTAS
Bet koks vyras tau tikrai neįtiks. Tu - tikra karalienė ir su tavimi atitinkamai reikia elgtis. Vyrams keli labai aukštus standartus, kuriuos iš tiesų nelengva atitikti. Na, gal iš pradžių... Bet laikui bėgant visi nustoja stengtis taip stipriai, kaip tai darė santykių pradžioje, o tavęs nauja padėtis nebetenkina. Nori ir toliau likti karaliene. Liūtės retai kada taikstosi su nepatinkančia situacija ir be didesnių sunkumų gali susirasti kitą. Tą, kuris mokės elgtis taip, kaip dera elgtis su šia dama.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

MERGELĖ
Gyvenime tau labai svarbus sąžiningumas ir garbė, o būti neištikima - tai sulaužyti tiek vieną, tiek kitą principą. Iš esmės - sugriauti visą pamatą, ant kurio statomi santykiai. Kam tuomet apskritai kažką pradėti? Iš tavo pusės tokių niekšybių tikėtis neverta, bet rasti partnerį, kuris turėtų tokius pat stiprius principus - nelengva. Vis tik jei santykiai tavęs netenkins, greičiausiai viską baigsi ir tik tuomet ieškosi kito žmogaus.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

SVARSTYKLĖS
Tu iš prigimties esi aistringa ir koketiška, o ramūs santykiai ir Svarstyklių ženklo moteris - labai jau retas reiškinys. Na kaip santykiuose gali tvyroti ramybė, kai šiandien tau norisi vieno, rytoj - kitko, poryt - pati nežinai ko. Tik auksas, o ne vyras, gali prisiderinti prie tokių staigių pokyčių. O tu ieškodama laimės rankų niekuomet nenuleidi - jei šis vyrukas su užduotimis nesusitvarko, visuomet bus kitas.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

SKORPIONAS
Gali būti labai audringa ir neprieraiši moteris tol, kol nesutinki to vienintelio. Tu gundanti, žinanti, kaip sudominti vyrus, todėl nieko keisto, kad jų tavo gyvenime netrūksta. Ir tu nuoširdžiai mėgaujiesi visomis galimybėmis, per daug nesukdama sau galvos. Bet šėlionės trunka tik tol, kol atsiranda tas, kuris tavęs tikrai vertas. Radusi tokį žmogų, tu baigsi savo klajones ir nesižvalgysi į kairę jau vien dėl jaučiamos pagarbos savo antrajai pusei.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

ŠAULYS
Šauliams reikia daug veiksmo. Jie nemėgsta monotonijos, kuri nori nenori užklumpa daugumą porų. Šaulio ženklo moteriai aistra neturi išblėsti nei po metų, nei po dešimtiems. Galbūt būtų klaidinga sakyti, kad seksas - pagrindinis santykių varikliukas, bet vis tik jis atlieka svarbų vaidmenį. Ir jeigu seksualinis gyvenimas sparčiai blėsta - Šaulio ženklo moteriai gali kilti pagunda paieškoti atgaivos kur nors nuošalyje. Na, bent jau pasimėgauti flirtu, kuris bent šiek tiek išjudins. O kuo dažniausiai baigiasi nekaltas flirtas - pasakoti tikriausiai nereikia.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

OŽIARAGIS
Tu patikima ir ištikima, bet dėl meilės įprastai nespangsti. Santykiai tau svarbūs, bet ne daugiau nei kitos gyvenimo sritys. Todėl aistros tavo šeimyniniame gyvenime nėra labai dažnos. Susiradusi partnerį greičiausiai per daug nesidairysi į šalis, nes kam ieškoti kito, jei ir su šituo nėra blogai. O jei blogai - tai kam tuomet saugoti tokius santykius? Tiesiog išsiskiri ir tiek, o kai į gyvenimą įžengs kitas, pradėsi viską iš naujo.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

VANDENIS
Neištikimybė tau - greičiau lengvas flirtas, nei fizinis veiksmas. Sutikusi tinkamą, į tave pačią panašų vyrą, tiesiog mėgausiesi ramiu, sava vaga tekančiu gyvenimu. Nesi nuotykių ieškotoja, nekeli pernelyg didelių reikalavimų antrajai pusei, nesivaikai iliuzijų... Tad kam tuomet tau ta neištikimybė, juk ir namuose visai neblogai.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

ŽUVYS
Tave valdo emocijos. Jei santykiuose jauti paramą, švelnumą, rūpestį ir meilę - atsidėkosi tuo pačiu. Tačiau vos tik santykiai sušlubuos ir atsiras nestabilumas, labai didelė tikimybė, kad nuleisi rankas ir to tvirto pagrindo pradėsi ieškoti kitur.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis