N-18: sužinok, kokių trūkumų tu turi lovoje

Internete radome štai tokį testuką. Ilgai negalvodama išsirink vieną, tavo dėmesį labiausiai patraukusį paveiksliuką. Tiesa, siūlome per daug rimtai į tai nežiūrėti!

Pirmas paveikslėlis
Rodo, kad sekse nesi linkusi duoti daugiau, nei gauni. Šiek tiek egoistiška, tiesa? Seksas - tai ne mainų programa: tu man, aš tau. Stenkis daugiau galvoti apie savo antrąją pusę ir net neabejojame, kad jis be jokio raginimo ne mažiau pasistengs ir dėl tavęs.

Antras paveikslėlis
Rodo, kad sekse esi pasyvi. Gal ir norėtum retkarčiais imtis iniciatyvos, bet tau pritrūksta drąsos. Nelauk, kol mylimasis pradės reikšti tau priekaištus dėl iniciatyvos stokos ir nustebink jį. Pamatyti, ir pati pasijausi kur kas didesnį geismą.

Trečias paveikslėlis
Rodo labai didelius tavo reikalavimus antrajai pusei. Atsakymas „ne“ tave papiktintų ar net įžeistų, tu mėgsti, kai visi tavo nurodymai vykdomi. Blogiausia, kad ne visada atsilygini tuo pačiu.

Ketvirtas paveikslėlis
Rodo, kad lovoje su tavimi tikrai nenuobodu, juk tu tikra naujovių ir eksperimentų iniciatorė. Tai tikrai puiku, tik retkarčiais pažabok savo temperamentą ir leisk vyrukui imtis iniciatyvos pačiam, antraip jis pasijaus paspaustas po padu. O juk lovoje jis nori būti tikru vyru!

Penktas paveikslėlis
Rodo, kad esi linkusi į sadistinius žaidimus. Tame nėra nieko blogo, jeigu tik jauti ribas ir žinai, kada sustoti. Vienas dalykas yra žaisti (kai antroji pusė sutinka su taisyklėmis) ir kitas dalykas žeminti žmogų ir versti jį jaustis nejaukiai.

Šeštas paveikslėlis
Rodo, kad esi linkusi į mazochizmą. Ieškai valdingo, griežto, netgi žiauraus partnerio. Bejėgės aukos vaidmuo tau leidžia patirti maksimalų malonumą! Nieko blogo, bet tik neperkelk šito žaidimo į realybę.

Septintas paveikslėlis
Rodo, jog seksualiai esi labai jautri. Tau reikia, kad antroji pusė tave bučiuotų ir myluotų, tau labai svarbi preliudija ir ilgos glamonės po sekso. O juk kartais galėtum pasimėgauti ir aštresniais pojūčiais.

Aštuntas paveikslėlis
Rodo tavo nepastovumą. Vyrukams tikrai sunku susivokti, ko tu nori: kas tave tenkina šiandien, gali atstumti rytoj. Keletą kartų neatspėjęs tavo įgeidžių jis gali ir nebenorėti bandyti kitą kartą. Gal tiesiog aiškiau parodyk, kokiems nakties žaidimams tu esi nusiteikusi.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis