Geidulingos Kamasutros pamokos, jei Misionieriaus poza tau pernelyg nuobodi

Kai prieš 2000 metų pasirodė pirmasis įžūlių sekso pozų biblijos vertimas, kilo didelis šurmulys ir prasidėjo meilės meno revoliucija. Tačiau sekspertai vertimo originale paliko keletą klaidų.

COSMO tau pateikia visas versijas. Perskaityk ir pati išbandyk tikruosius geidulingus judesius – juk tobulumui ribų nėra, ar ne? Neišsigąsk – ant galvos stovėti ir visaip nežmoniškai lankstytis nereikės: pozos įkandamos kiekvienam.


EROTINIS PATARIMAS NR. 1


Seksualioji stovėsena


Senasis patarimas. Ši viena karščiausių originaliosios knygos pozų rekomenduojama kaip išties liepsningas kelias, vedantis tiesiai iki galingo orgazmo. Vyras stovėdamas atsišlieja į sieną ir atsisuka į tave. Jis suneria pirštus, kad padarytų tau krėslą. Tu sėdiesi, apsiveji rankomis kaklą, o kojomis remiesi į sieną. Kai būnate tokios padėties, jis įsiskverbia į tave.


XXI amžiaus pamoka. Kadangi tai atlikti sunkoka, naujojoje versijoje aiškinama, jog tu turi sūpuotis iš vienos pusės į kitą, pakaitomis atsispirdama nuo sienos tai viena, tai kita koja. Nelengva, bet įmanoma. Puiku, kad partneris turi į ką atsiremti, tačiau ir tu privalai galėti savo svorį perkelti į priekį, nevirsti atgal ir nelaužti varpos. Šios pozos esmė: malonumą patiriate ne dėl laukinių judesių, bet mėgaudamiesi lėtais laisvais sūpavimais.


COSMO modernioji klasė. Būtų daug patogiau, jei į sieną nugara remtumeisi tu, o ne vaikinas. Pabandyk! Apsivyk kojomis jo juosmenį, o rankomis – kaklą, tuo tarpu jis gali prilaikyti tave už šlaunų ar sėdmenų, kad neslystum žemyn. Ši padėtis leidžia varpai giliau įsiskverbti. Be to, jūs galite atsistoti prie kokios nors atramos, kurios abu galėtumėte įsitverti, kad lengviau išlaikytumėte pusiausvyrą.


Išbandę šią pozą pamėginkite koptelėti į aukštesnį lygmenį – t. y. nė vienas nebesišliekite į sieną. Jei tavo mylimasis pakankamai stiprus, tegul atsistoja vidury kambario ir laiko tave, o tu tuo tarpu atlik spyruokliuojančius judesius. Pradėkite taip: atsistok priešais jį, vieną koją užmesk jam ant klubo, jis tegul suima tave už tos kojos, šiek tiek aukščiau kelio. Dabar rankomis įsitverk jo pečių, šoktelėjusi užmesk jam ant klubo antrą koją, tegul jis ir ją tvirtai suima. Kilstelėk jo glėbyje ir atsargiai leiskis, kol varpa slystelės vidun, o paskui švelniai kilnokis aukštyn žemyn.


EROTINIS PATARIMAS NR. 2


Stiebo poza


Senasis patarimas. Kaip teisingai nurodė ankstesnis vertėjas, nuo to, kokiu būdu vyras trinasi, slysčioja ir juda tavyje, labai smarkiai priklauso tavo patiriamas orgazmas. Deja, jis aiškiai nepasakė, ką gi tuo metu turėtum daryti tu. Štai kas ten rašoma: „Kai yoni (vagina) yra žemiau ir viršutine dalimi trinasi į lingamą (varpą), tai vadinama „persmelkimu“.


XXI amžiaus pamoka. Naujajame tekste aiškinama daug tiksliau. Vyras, įsiskverbęs į tave, turi gulėti ne žemiau nei tavo dubuo, kaip paprastai būna, o kilstelėti visu kūnu, kad jo šlaunys atsidurtų toje pat vietoje kaip ir tavo – tada varpos pagrindas lies tavo klitorį. Kai būdamas tokios padėties jis judės pirmyn atgal, varpos viršūnėlė jus didesnį spaudimą. Tada ir frenulė, t. y. itin jautrus mažytis randelis priekinėje varpos dalyje, bus labiau jaudrinama. Tuo tarpu tu dėl klitorio trinties irgi būsi smarkiau stimuliuojama, taigi abu jausite kur kas didesnį malonumą.


COSMO modernioji klasė. Pamiršk senąjį įprastą būdą aukštyn žemyn, pirmyn atgal. Prisimink, kaip skanaudama kokį delikatesą liežuviu suki ratus, kad geriau pajaustum visus skonio atspalvius, - leisk ir peniui taip pat „išragauti“ visą skirtingų makšties tekstūrų gamą. Tegul esantysis viršuje juda nuolat keisdamas kryptį (pora slystelėjimų dešinėn, paskui pora kairėn) arba klubais piešia aštuonetukus. Sekspertai dar rekomenduoja šaukšto pozą (gulite šonu, tu nusisukusi nuo jo) – kai jis iškėlęs vieną tavo koją įsiskverbia iš nugaros. Tada varpa pasiekia pačias tavo gelmes, ji yra pakankamai suspausta, kad trintis būtų stipri, dvi trečiosios makšties patiria itin stiprų spaudimą, be to, lengva išlaikyti norimą ritmą.


EROTINIS PATARIMAS NR. 3


Oraliniai džiaugsmai


Senasis patarimas. Knygos originale oralinis seksas siūlomas ne vien tik eunuchams. Patarimo esmė: jei tai darai, naudokis dantimis – kai jais liečiamas varpos stiebas, toks veiksmas vadinamas šonų kandžiojimu.


XXI amžiaus pamoka. Naujojoje versijoje moteriai aiškiai nurodoma dantimis nesinaudoti. Išties tu ir neketini kandžioti varpos, nebent partneris specialiai ko nors panašaus prašytų. Nes taip rizikuotum sukelti skausmą, be to, gali patekti bakterijų – ar žinai, kad tavo burnoje jų yra daugiau nei sveikos moters vaginoje? Taigi varpą liesk tik lūpomis – tada galėsi ją stipriai glamonėti nebijodama sužeisti.


COSMO modernioji klasė. Kas iš tikrųjų oralinį seksą daro nepamirštamą? Jei nesi viena iš tų retų moterų, kurios gali (ir joms tai patinka) nežiaugčiodamos labai smarkiai apžioti varpą, padėk sau rankomis – glamonėk jomis tai, ko nepasieki burna, ir mylimasis jus visą jo pasididžiavimą gaubiančią šiltą drėgmę. Negailėk seilių ir laikykis tokio ritmo, koks patinka jums abiem, tik pabaigoje tempą pagreitink ir būk energingesnė – kad jam atrodytų, jog ištisą dieną kiurksodama darbe galvojai apie šią akimirką, ir štai pagaliau tavo lūkesčiai išsipildė. Nepamiršk ir aplinkinių sričių: lyžtelėk sėklides, pirštų galiukais pabėgiok plaukų takeliu iki bambos, švelniai paspūsčiok tarpvietę – tą lopinėlį tarp sėklidžių ir išeinamosios angos (tai yra vaikino G taškas, kurį dirginant jaudrinama giliau esanti prostata).


EROTINIS PATARIMAS NR. 4


Tapšnojimas ir pliaukštelėjimai


Senasis patarimas. Regis, anksčiau buvo sunku suvokti, kad moteris galėtų rodyti iniciatyvą, todėl ta vieta, kur rašoma kaip tik apie dominavimą, išversta neteisingai, atiduodant valdančiojo vaidmenį tik vyrui: „Vyras savo kūnu spaudžia vidurinę moters kūno dalį, jo burna yra virš jos burnos, taigi jis gali moterį bučiuoti, krimsčioti ar slysčioti jos kūnu“.


XXI amžiaus pamoka. Naujajame tekste visiškai aiškiai viršun iškeliama tu: „Moteris su besiplaikstančiais palaidais plaukais strykteli ant vyro, savo dubeniu prispaudžia jo strėnas ir kartu brūžuojasi, krimsčioja, pliaukši bei bučiuoja partnerį“.


COSMO modernioji klasė. Būtina tokio sekso su pliaukšėjimais ir krimsčiojimais sąlyga – priversti kraują suplūsti į kūno paviršių, kad šis taptų toks pats jautrus, kokios būna genitalijos. Tokiems žaidimams reikia laiko ir jie nevyksta labai spontaniškai. Priešingu atveju, jei kūnas nebus spėjęs įsiaudrinti, tokie žaidimai sukels tik nemalonų skausmą. Jei nori tai išbandyti, pradėk nuo žodinio ir vaizdinio įaudrinimo – apsirenk kaip nekalta jauna mergaičiukė ir pasakok jam, kokia nedora tu šiandien buvai. Po truputėlį nuo švelnių pliaukštelėjimų ir dar drąsesnių išpažinčių kūnas įsitemps nuo užplūdusios aistros ir geismo.


EROTINIS PATARIMAS NR. 5


Didysis spaudimas


Senasis patarimas. Kai kurios Kamasutros aprašomos saldybės skamba tiesiog nuostabiai, deja, nepaaiškinama, kaip tuos triukus praktiškai pritaikyti intymiajame gyvenime. Pavyzdžiui: „Kai vyras padeda savo krūtinę moteriai tarp krūtų ir spaudžia ją, tai vadinama „krūtų glėbiu“.


XXI amžiaus pamoka. Mes žinome, jog jokia kita kūno dalis negundo taip kaip krūtys, bet kaip joms skirti centrinę vietą šiuo atveju? Čia gal juntama didesnė Tantros įtaka. Juk ką daro moteris? Ji tarytum atiduoda vyrui širdį. Taigi pamėgink ir tu suglausti krūtis taip, kad jos kone liestųsi, ir stipriai priglusk jomis prie vaikino saulės rezginio, šiek tiek žemiau apatinio šonkaulio. Tai itin intymus ir seksualus judesys, tarsi tavo krūtys dovanotų bučinį jo širdžiai.


COSMO modernioji klasė. Gundančiais judesiais krūtis ir tarpkrūtį patrink trupučiu seilių ar vandeninio lubrikanto, tada suglausk jas ir įsprausk tarp jų mylimojo varpą, kad jis pajustų ypatingą saldumą. Laikydama krūtimis varpą glamonėk ją, pamažu judink aukštyn žemyn. Neprilygtamas švelnios drėgnos krūtų odos prisilietimas išskraidins taviškį į devintą dangų. Kol jis bus saugiai apkabintas tavojo tarpkrūčio, paglamonėk sėklides arba, jei tik pasieki, palaižyk varpos viršūnėlę.


EROTINIS PATARIMAS NR. 6


Orgijų karalienė


Senasis patarimas. Knygos originale aprašomos netgi orgijos, galinčios paįvairinti ir pagerinti intymųjį gyvenimą. Ten patariama moteriai pasimylėti iškart su keliais partneriais: „Kol vienas vyras ją laiko, kitas atlieka lytinį aktą: vienas yra tarp kojų, kitas – ties burna, o trečias – per vidurį“.


XXI amžiaus pamoka. Naujajame vertime teigiama, kad multiseksu dera užsiimti tik tuo atveju, jeigu toks potyris atitinka moters temperamentą ir yra įmanomas. Maža to, įspėjama, jog mylėjimasis netrukus taps atgrasus, jei tik darysi ką nors, prie ko nelinksta tavo širdis. Puiku, jei esi plačių pažiūrų ir nori išmėginti ką nors daugiau nei paprastą sueitį, tačiau bet kuriuo atveju privalai jaustis visiškai patogiai. Taigi jei partneris nesidomi tokio pobūdžio tavo fantazijomis, gal atėjo laikas jį pakeisti kitu, kurio norai labiau atitiktų tavuosius.


COSMO modernioji klasė. Jeigu supranti, kad realybėje tokių fantazijų su savo mylimuoju greičiausiai negalėsi įgyvendinti, tai dar nereiškia, kad turi jų visai atsisakyti. Įgyvendink jas kitokiu būdu. Pavyzdžiui, kol myliesi su vaikinu, gali žiūrėti grupinio sekso įrašą kompiuteryje – taip bent iš dalies įgyvendinsi savo troškimą, nepažeisdama mylimojo ego.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis