Tik 3 dalykai kurių reikia iš vyro, kad moteris jo nepaliktų

(3)

Neseniai turėjau labai atvirą pokalbį su senu savo pažįstamu, kuris skiriasi su žmona po 10 santuokos metų. Jis nelaimingas, nes nesupranta, kodėl vieną dieną žmona susidėjo savo daiktus ir pasakė, kad viskas baigta. Juk jų santykiai buvo tikrai normalūs – be didesnių skandalų, be pykčių, be nuklydimų į kairę.


Sako, gerų žmonų vyrai nepalieka, bet ir į gerą vyrą tikrai niekas nespjauna. Klausimas – koks tas vyras turi būti, kad nesinorėtų jo palikti.


Maždaug 80% mano išsiskyrusių draugių susikrovė daiktus ne dėl to, kad susirado kitą. Jos tiesiog pavargo stumti savo vyrus į priekį ir laukti, kol jie patys parodys iniciatyvą. Aš taip pat neseniai išsiskyrusi. Vieną dieną tiesiog supratau, kad turiu tik tris kelius – 1) susitaikyti su esama padėtimi ir tenkintis tuo, ką turiu; 2) bandyti kažką keisti ir garsiai kalbėti apie savo poreikius; 3) išeiti.


Pirmąjį scenarijų bandžiau kelis metus. Juokinga, nes tame etape mano vyras buvo šventai įsitikinęs, kad mūsų santykiai – tiesiog tobuli. Aš nepriekaištauju ir neknisu jam proto, vadinasi jis viską daro gerai. Ne. Jis tikrai ne viską darė gerai, tiesiog kol aš garsiai apie tai nekalbėjau, pats nesusiprasdavo.


Antrasis scenarijus man buvo priimtinesnis, o vyrui – tikrai ne. Staiga jo gyvenimas šeimoje tapo nepakeliamai sunkus – žmona nori ir to, ir ano, ir trečio... Be abejo, jam buvo kur kas paprasčiau, kai aš tiesiog numodavau ranka ir viską pasidarydavau pati arba tiesiog nieko nedarydavau, bet ir iš jo nereikalaudavau.


Pirmu atveju jis buvo laimingas, o aš ne. Antru atveju buvo atvirkščiai. Taigi galiausiai pasirinkau trečiąjį variantą – išeiti. Tikiu, kad dauguma moterų mane supras. Patikėkite, vyrai, nė viena iš mūsų nenori būti ta amžinai priekaištaujanti ir reikalaujanti žmona, pas kurią nesinori sugrįžti. Bet tylėti ir laukti, kol vyras pats susipras, kartais pernelyg sunku. Ypatingai, kai jis nesusipranta metų metus, kol tu neapsisuki ir neišeini. Tuomet jis atsimerkia ir klausia: „O tai kas buvo negerai?“


Vyrai dažnai sako, kad moterų norų suprasti neįmanoma. Nuvalkiotas briedas ir pasiteisinimas, kai pats nenori net piršto pajudinti dėl savo moters. Kad moteris jaustųsi laiminga santykiuose, reikia ne taip jau daug. Kai pagalvoji, juokinga, kad dauguma vyrų nesugeba net tiek! Seksas, laikas ir jo iniciatyva – štai trys punktai, kurie gerokai padidintų kiekvienos moters laimę santykiuose.


Nežinau kas nutinka ties kokiais 30 gyvenimo metais, bet seksualinis gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Pamiršk tuos laikus, kai vyras būtų padaręs viską, kad tik atsidurtų tarp tavo kojų. Jei nori audringo sekso, turėsi pati tuo pasirūpinti, nes jis tai pavargęs, tai galvą skauda... Ir tai audringo niekas nežada. Pasidžiauk, jei bent kažkoks seksas bus.


Rimtai, kame reikalas? Pasiklausau savo draugių ir beveik visos santykiuose turi tą pačią problemą – jokios iniciatyvos iš vyro pusės. O juk esmė ne tik seksas, bet ir žinomas, kad esi geidžiama. Apie kokį geismą galima kalbėti, jeigu vyras nė pirštelio nepajudina, kad sugriūtų su tavim į lovą.


Žinau, kad kai kurios pasakys – kur problema? Jei nori sekso, užlipi ant vyro ir pasiimi. Bet esmė tame, kad moteris visada turi jaustis geidžiama! Užlipti ir pasiimti tu gali, bet tai tikrai neteiks tokio pasitenkinimo, kokį suteikia žinojimas, kad jis tavęs nori pats, be tavo pastangų.


Kitas kiekvienai moteriai svarbus niuansas – kartu praleidžiamas laikas. Kai savo vyrui kartą pasakiau, kad mes visai nebūname kartu, jis nesuprato apie ką aš kalbu. Taigi mes pastoviai kartu! Taip, trinamės vienuose namuose, bet kiek realiai laiko skiriame tik vienas kitam? Aš tau pasakysiu kiek – ne daugiau nei 5 minutes per dieną. Tiek, kiek trunka persimesti keliais žodžiais apie esminius dienos įvykius. O kartais labai norėtųsi tiesiog pabūti dviese akis į akį. Pakalbėti, pasvajoti, tiesiog patylėti, bet be teliko ir kompo. Ir labai norėtųsi, kad visa tai vyktų ne tik tavo pastangomis.


Na ir trečias esminis dalykas – iniciatyva. Nežinau, galbūt čia mūsų pačių problema, bet laikui bėgant vyrai pamiršta, kaip reikia rodyti dėmesį. Nejaugi taip sunku bent kartą per savaitę padaryti kažką malonaus savo moteriai nelaukiant, kol ji pati paprašys ar apie tai užsimins. Nupirk gėlių – velniai rautų, juk tai kainuoja ne taip jau daug! Padaryk masažą – rankos juk nenukris per 10 minučių! Daryk kažką, o ne tik mykčiok „Aha, gerai...“


Moterims tikrai nereikia daug. Ir įprastai mainais jos pasiruošusios atiduoti gerokai daugiau...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis