Erotinis sapnininkas: ką išduoda tavo naktinės vizijos

Pasirodo, kad sapnai apie seksą gali reikšti daugybę dalykų, kurie iš tiesų neturi nieko bendro su seksu.

AR AŠ TAIP GALĖČIAU

Erotiniame sapne regi save tokią, kokia gyvenime niekada nebūsi? Pavyzdžiui, esi drovi ir dievini saldžią romantiką, o sapne vilki latekso kostiumą ir plieki savo meilužį botagėliu. Neišsigąsk. Per sapną pasąmonė tau kužda, kad tavyje susikaupė agresija, kunkuliuoja galingas energijos potencialas, kurį turėtum realizuoti kokia nors veikla. Gali būti ir atvirkščiai: esi tikra sekso bomba miegamajame, o sapne droviesi mylėtis šviesoje. Realiame gyvenime turėtum save kiek pristabdyti - tau pačiai jau pradeda kišti koją tavo aktyvumas, veržlumas, egocentriškumas.

SEKSAS SU BUVUSIU

Jo nebėra tavo gyvenime, tačiau sugrįžta į sapnus. Veikiausiai tavo jausmai jam dar neišblėso. Seksas su buvusiuoju sapne dažnai sukelia keistokus jausmus: trauka atrodo neabipusė, jautiesi nejaukiai. Tai aiškinama tavo viduje vykstančiu konfliktu, kuris greičiausiai neturi nieko bendro su seksu. Galbūt tu tiesiog norėtum atnaujinti santykius arba jautiesi vieniša, bet sau to nepripažįsti. Seksas su buvusiuoju - nuostabus, kur kas geresnis, nei būdavo realybėje? Tai gali reikšti, kad būtent dabar, kai jo šalia nebėra, tu jautiesi laiminga ir nesuvaržyta.

KAI LOVOJE SPRENDI NESUTARIMUS

Kartais naktinės fantazijos atskleidžia, kad su kokiu nors žmogumi turėtum taisyti santykius. Apie tai verta susimąstyti sapne pasimylėjus su partneriu, kurį pažįsti, tačiau jokio potraukio jam nejauti: kolega, viršininku, užsakovu, dėstytoju. Tikriausiai realiame gyvenime jus sieja kažkokie neužbaigti reikalai, turite išspręsti svarbią užduotį. Taigi tavo smegenys jau pradėjo kurti planą, kaip turėtumėte suderinti savo veiksmus.

SEKSAS SU ŽINOMU ŽMOGUMI

Seksas - tai maksimalus fizinis dviejų žmonių suartėjimas. Jo metu įsileidi į save kitą žmogų, pasiimi jo dalelę. Gali būti, kad kaip tik to ir trokšti mylėdamasi sapne su kokia nors žvaigžde, savo geriausia drauge ar kitu žmogumi, kurį gerbi ir į kurį norėtum būti panaši. Pabudusi iš tokio sapno pagalvok - juk ir tu gali savyje ištobulinti tai, kas tave taip žavi sapnuotame žmoguje.

SEKSAS SU KITU GRETA MYLIMOJO

Šalia lovoje ramiai miega tavo vaikinas, o tu sapnuose aistringai šėlioji su jo geriausiu draugu, žaviu kaimynu ar... savo pusbroliu? O ne, tai ne iškrypimas ir juo labiau ne noras eiti į kairę! Tai ženklas, kad pasigendi savo mylimajame tam tikrų savybių, kurias turi tavo sapno partneris. Gal tu pasvajoji, kad taviškis galėtų ne prasčiau kilti karjeros laiptais nei tai daro sėkmės lydimas jo draugas? Arba kad būtų toks pat šeimyniškas ir praktiškas, kaip tavo pusbrolis? Ir atvirkščiai: jei sapne myliesi su tikru nevykėliu - turbūt jauti baimę, kad tavo brangiausiajam kažkas nepasiseks.

SAPNE SEKSAS TOKS PATS KAIP IR REALYBĖJE

Žinant, kokie nerealūs siužetai gali rutuliotis tavo naktiniuose pasąmonės filmuose, paprastas mylėjimasis su savo vaikinu ar vyru sapne atrodo mažų mažiausiai keistas: ką gi dabar nori pasakyti pasąmonė? Ogi pamėgink paanalizuoti, kokia emocija dominavo sapne jums mylintis? Dažniausiai būtent ši emocija ir būna keistoji dalis - gal jautei nepaaiškinamą baimę, gal - nusivylimą, o gal seksas kažkodėl atrodė neįtikėtinai kvailas ir juokingas? Būna ir taip, kad seksas sapne - tai nuoroda į neišspręstą, įsisenėjusią problemą gyvenime: gal jūsų santykiuose kas nors tau kelia nerimą, nusivylimą? Gal kokia nors mylimojo savybė tave erzina, nes atrodo kvaila ir nesuprantama?

KAI JIS BAIGIA KIEK PER ANKSTI

Arba šėliojote sapnuose ilgai, bet tau malonumo iš to - nulis. O gal tavo partneris tavimi nusivylė, pasijutai niekam tikusi? Nagi, pats metas pasukti galvą, kurias savo svajones, troškimus, poreikius laikai taip užgniaužusi, kad jie gali į tave prabilti tik per sapnus.

SEKSO STEBĖTOJA

Jei pati sapne stebi besimylinčius žmones ir pajunti geismą - gali būti, jog gyvenime jautiesi subrendusi svarbiam žingsniui, naujai veiklai. Jei kiti stebi tave, ir dėl to tau darosi nejauku - tai tikriausiai baimė, kad bus atskleistos kokios nors tavo paslaptys, būsi demaskuota.

JEI SAPNUOJI SEKSĄ, AR JO STINGA?

Erotiniai sapnai, ypač tie, kurių metu patiri orgazmą, visai nereiškia, kad apleidai savo intymųjį gyvenimą. Tai veikiausiai ženklas, kad tavo organizme šėlsta hormonai. Kaip tik todėl erotiniai sapnai dažniau aplanko paauglystėje, nėštumo metu. Puikus būdas nuraminti vidinėms audroms ir pasijusti stabiliau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis