Intymios merginų išpažintys: tiesa, kurios jis niekada taip ir nesužinos

Mes visos puikiai žinome, kad pasitikėjimas - tvirtų santykių pagrindas. O ar atvirumas taip pat - čia jau klausimas. Mes visi meluojame! Dažnu atveju artimiausiems žmonėms netgi dažniau, nei aplinkiniams. Nuo pačių kvailiausių melų iki gana rimtų, dėl kurių vėliau tenka gailėtis. Arba priešingai – džiaugtis, nes tik melas padėjo išgelbėti santykius po visiškai kvailo ir neapgalvoto poelgio.

COSMO skaitytojos atvirai apie tai, ką slėpė nuo savo mylimųjų ir ko niekada neketina prisipažinti.

„Nors su savo vyru jau išsiskyriau (ir ne itin gražiai iš jo pusės), niekada jam taip ir neprisipažinau, kad mūsų draugystės pradžioje turėjau romaną su kitu. Jis mane paliko dėl kitos ir labai norėjosi garsiai išrėkti, kad nieko baisaus, aš taip pat ne pėsčia. Gal ir gerai, kad patylėjau, nes pasitampęs su kita jis dar bandė grįžti, bet aš pasakiau, kad man nereikia tokios šiukšlės savo gyvenime. Jis tikriausiai vis dar galvoja, kad prarado tobulą, ištikimą žmoną“.

„Kai mano draugui netyčia teko susipažinti net su keliais mano buvusiais vaikinais, jis pasiteiravo, kiek tų ex`ų iš viso buvo. Sumažinau skaičių bent 2 kartus. Juk tikimybė, kad sužinos tiesą, beveik nulinė“.

„Sakiau savo vyrui, kad iki jo turėjau 8 vyrus. Jų buvo kur kas daugiau. Ką padarysi, kad aš myliu vyrus“.

„Niekada nepasakiau savo vyrui, kad man patiko mūsų eksperimentas su svingerių pora. Jis pats to norėjo, tačiau kai pamatė mane su kitu vyru, jo nuomonė apie tokį seksą kardinaliai pasikeitė. O man priešingai - labai patiko ir aš norėčiau pakartoti, bet apsimečiau, kad ir man buvo nemalonu matyti jį su kita“.

„Mano buvęs vaikinas nelabai pasitikėjo savimi seksualiniuose reikaluose, nes neturėjo daug patirties. O aš priešingai - buvau nemažai išbandžiusi ir mačiau, kad dėl to jis jaučiasi nejaukiai. Todėl kai jis sumanė išbandyti analinį seksą, apsimečiau, kad niekada iki šiol to nedariau ir mums abiems tai bus nauja patirtis“.

„Pats didžiausias melas, kurį esu pasakiusi savo vyrui, tai ištartas TAIP kai jis piršosi. Jau kurį laiką galvojau su juo skirtis, nes buvau jauna ir norėjau pasimėgauti gyvenimu. Gerai, kad tada išsigandau atsisakyti, nes esame laimingai vedę jau beveik 10 metų“.

„Iki šiol meluoju savo vaikinui, kad geriu kontraceptines tabletes, nes noriu pastoti, o jis šeimos pagausėjimo dar neplanuoja“.

„Nesu nei karto patyrusi orgazmo su savo dabartiniu vaikinu, tačiau niekaip negaliu prisipažinti, nes jau per daug kartų vaidinau“.

„Su vyru išgyvenome nelengvą santykių etapą, kuomet stovėjome ties skyrybų slenksčiu. Tiesiog pavargome nuo rutinos, santykiai pasidarė monotoniški, o mes nebemokėjome vienas kito džiuginti. Kai vyras kuriam laikui nusprendė išvažiuoti ir pagyventi atskirai prieš priimant galutinį sprendimą, mamos pamokyta apsimečiau, kad turiu kitą gerbėją ir laimingai toliau gyvenu savo gyvenimą. Realiai sėdėdavau namie užsidariusi ir žliumbdavau, bet kai vyras ko nors paskambindavo, atsiliepdavau ir apsimesdavau, kad dabar nelabai galiu kalbėti nes esu ne namuose. Niekada nepatikslindavau nei kur, nei su kuo esu, tiesiog vaidindavau, kad vengiu tiesaus atsakymo. Suveikė. Vyras pradėjo pavyduliauti. Jis iki šiol vis dar užsimena apie tariamą mano gerbėją, o aš niekada neketinu pasakyti jam tiesos“.

Kita COSMO išpažinčių tema - PAGAVAU TĄ NIEKŠĄ. Jei esi išgyvenusi neištikimybę, trumpai papasakok mums, kaip tau pavyko prigauti tą niekšelį ir kuo viskas baigėsi. Geriausių istorijų autorių laukia dovanos!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis