Štai, kas turi būti tavo miegamajame, kad aistra dar padidėtų

Geras miegas – vienas iš harmoningų santykių elementų, juk saldžiai išsimiegojus, veide atsiranda šypsena, pakyla darbingumas. Viskas, ko reikia geram miegui – tai įsirengti miegamąjį pagal fengšui. Beje, darnus miegamasis gali pagelbėti ir poros santykiams.

Idealiu atveju miegamoji zona turėtų būti toliau nuo tualeto, virtuvės ir lauko durų, kvadrato ar stačiakampio formos. Jeigu miegamojo kambario durys yra priešais kitas duris - šeimyninis konfliktas neišvengiamas. Tiems, kurie negali naujai perplanuoti kambario, padės natūralaus pluošto užuolaidėlė ar širma. Ant lubų neturi būti jokių sijų, kitokių išlinkimų, kitaip porai gresia atitolimas, išsiskyrimas, bankrotas. Problemą galėtų išspręsti pakabinamos lubos.

Shutterstock nuotr.

Miegamojo neprekrauk baldais ir puošmenomis. Aštrūs spintų kampai neturi būti nukreipti į lovos pusę. Kambaryje nereikėtų laikyti akvariumų ar bėgančio vandens abjokektų. Taip pat miegamasis neturi tapti darbo kambariu, todėl kompiuteriui, telefonui, televizoriui ar garso kolonėlėms jame ne vieta. Jei elektronika miegamajame vis dėlto yra, prieš eidama miegoti ją būtinai išjunk iš tinklo.

Reikalingi daiktai:

1. Vaza su gėlėmis, kurios įneš gaivos į miegamąjį.

2. Poriniai daiktai, kurie generuoja abiejų partnerių energiją. Tai gali būti 2 žvakės, knygos ar kiti porą simbolizuojantys elementai.

3. Gamtinis motyvas, pavyzdžiui, romantinis peizažas, gyvas augalas, akmenėliai.

Ką reikėtų žinoti apie lovą

Pagrindinis dėmesys miegamajame skiriamas lovai. Metalinės lovos konstrukcijos – girgždančios ir nepatikimos. Lova turi būti stabili, tvirta, patogi. Čiužinys turi būti vientisas, kad tarp sutuoktinių nebūtų tarpo. Po lova neturi būti jokių daiktų: lagaminų, dėžučių, ryšulių. Priešingu atveju teigiama energija Či negalės laisvai judėti po kambarį.

Fotolia nuotr.

1. Lovos galvūgalis turi būti nukreiptas į sieną, taip santuoka bus apsaugota.

2. Jeigu galvūgalis nukreiptas į lango pusę, vakare būtinai turi būti užtrauktos užuolaidos.

3. Šalia galvūgalio neturėtų stovėti radiatoriai ar kokie nors kiti šildymo prietaisai.

4. Jeigu šalia lovos yra kriauklė, tualetas ar vonia – tai grubus fengšui principo pažeidimas.

5. Negalima gultis kojomis į duris.

6. Geriausia padėtis, kai lova stovi įstrižai durims.

7. Priėjimas prie lovos turi būti iš abiejų pusių, kitaip moteris rizikuoja likti vieniša lovoje.

Prieš lovą neturi kabėti veidrodis ar stovėti spinta su veidrodžiu. Veidrodis taip pat neturi kabėti priešais duris. Tai paaiškinama keliomis taisyklėmis:

1. Veidrodis atspindi neigiamas emocijas, kurios išsilaisvina miego metu. Būtent dėl šios priežasties rytais kartais jautiesi lyg nebūtum pailsėjusi.

2. Veidrodyje gali atsispindėti aštrūs kampai, kurie turės neigiamą poveikį ir asmeniniam gyvenimui.

3. Atlikdamas stebėtojo vaidmenį, veidrodis tampa trečiu asmeniu miegamajame. Tai gali išprovokuoti abiejų sutuoktinių neištikimybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis