Intymios išpažintys: ji išdarinėjo tokius dalykus, kad negaliu pamiršti...

Mūsų skaitytojos gana drąsiai dalinasi įvairiausiomis pikantiškomis, juokingomis, o kartais ir graudžiomis istorijomis iš savo gyvenimo, tačiau šį kartą - vyrų išpažintys. Kai kurios išpažintys mūsų skaitytojų, kai kurios - rastos cosmopolitan.com portale. Apie įsimintiniausią naktį jų gyvenime!

Tai buvo prieš kokius 10 metų, bet tos merginos iki šiol nepamiršau. Ji pati prie manęs priėjo klube, daug nekalbėjo, daugiau viską parodė... hmmm... savo veiksmais. Mergina pasiūlė važiuoti pas ją, o aš dar buvau nelabai patyręs, drovokas. Pasakiau, kad atėjau su draugu ir nenoriu jo palikti, bet ji tame jokių problemų nematė - pasiūlė pasiimti ir draugą kartu, trise bus tik dar įdomiau. Dabar žiauriai gailiuosi, kad tą kartą paprasčiausiai išsigandau ir su ja nenuvažiavau. Bet ta mergina taip ir liko savotiška mano seksualine fantazija.


Tai vyko pas draugus namuose. Kol visi linksminosi, mano draugė nusitempė mane į tamsų kambariuką ir padarė tai, ko norėjo. Nuo adrenalino, kad kas nors gali išgirsti ar atidaryti duris, buvau taip susijaudinęs, kad viskas truko kokias 15 sekundžių.


Turėjau kursiokę, kuri, palyginus su kitomis merginomis, buvo tikra pilka pelytė. Beveik niekuomet neidavo su kitais kursiokais linksmintis ir apskritai retai kada su kuo nors bendraudavo. Baigiant pirmą kursą norėjom atšvęsti, todėl išsinuomojom sodybą. Tą kartą dalyvavo ir tylioji kursiokė, tik ji anaiptol nebuvo tyli... Pora kokteilių ir žmogus kardinaliai pasikeitė. Stovėjau vienas lauke, rūkiau, o ji priėjo ir tiesiai šviesiai paklausė, ar nenorėčiau jos išdulkinti. Darėme tai automobilyje, o kol ji buvo viršuje aš vis galvojau „O Dieve, iš kur ji taip moka“. Gaila, kad čia buvo pirmas ir paskutinis kartas, nes ji metė mokslus ir išvažiavo gyventi į užsienį.


Viename renginyje, kuriame dirbau, susipažinau su moterimi. Ji buvo pastebimai vyresnio amžiaus, kokiais 15 metų vyresnė už mane, bet ji turėjo kažką, kas mane labai traukė. Pavyko gauti jos numerį ir pakviesti ją į pasimatymą, kuris baigėsi viešbučio kambaryje. Pasakysiu tik tiek, kad ta moteris buvo tikra oralinio sekso deivė - išdarinėjo tokius dalykus, kokių ir pornografiniuose filmuose nepamatysi. Pasisekė jos vyrui...


Su savo mergina esame kalbėję apie seksą trise, bet daugiau teoriniame lygmenyje, maždaug „O gal kada nors...“ Atostogaudami Romoje susipažinome su viena mergina, kuri gyveno tame pačiame viešbutyje, kuriame mes buvome apsistoję. Vieną vakarą visi kaip reikiant padauginome vyno, atsipalaidavome ir merginos pradėjo man šokti. Toji kaimynė nusimetė suknelę ir liko tik su apatiniais, tuomet pradėjo liesti mano draugę, ją glamonėti ir nurenginėti. Tai buvo pats karščiausias dalykas, kokį gyvenime esu matęs! Kai aš pabandžiau prie jų prisijungti, mano mergina greitai atsitokėjo ir užpavydėjo, taigi visas vakarėlis baigėsi. Bet nuo to laiko negaliu atsikratyti noro išbandyti seksą trise realybėje.


Pati geriausia man buvo dabar jau buvusi žmona. Ji nedarydavo nieko ypatingo, tiesiog mokėjo atsipalaiduoti ir mėgautis seksu. Kai aš būdavau ne nuotaikos ir nenorėdavau, ji tiesiog pasiimdavo vibratorių, atsisėsdavo tiesiai prieš mane ir pradėdavo masturbuotis. Dievinau tą moterį ir jos laisvumą.


Kartą mergina manęs paprašė ją surišti ir gerai išdulkinti. Susijaudinau vien nuo tų žodžių.


Susipažinau su ta moterimi internetinėje pažinčių svetainėje. Ji buvo vyresnė ir neslėpė, kad ją traukia jaunesni, paklusnūs vaikinai. Pirmą kartą bandžiau sadomazochistinį seksą ir man netgi patiko daryti tai, ką šeimininkė liepia. Buvo įdomi patirtis.


Buvusi mano mergina lovoje mėgdavo kalbėti labai nešvankius dalykus. Labiausiai jai patikdavo, kai visaip ją vadindavau, pabrėždamas, kokia ji nešvari ir purvina. Nežinau kodėl, bet tai nerealiai veždavo.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis