Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Moteris viršuje: dešimt būdų kaip paįvairinti jojikės pozą

Jeigu reikėtų išsirinkti geriausią pozą seksui, ko gero tai būtų jojikės – bent jau vyrai taip tikrai mano! O ir tau ši poza turėtų patikti, juk būdama viršuje gali valdžią perimti į savo rankas ir kontroliuoti savo orgazmą. Štai keletas patarimų.

Žaisk savo krūtimis

Krūtys ir speneliai – viena iš svarbiausių erogeninių vietų tavo kūne. Masažuok, spaudyk, glostyk jas, daryk viską, kad pasijaustum laiminga. O tavo vyrukui tokie vaizdai tikrai patiks!


Jodinėk

Įsijausk į raitelio vaidmenį ir pabalnojusi savo vaikiną, suteiksi sau didesnę judėjimo erdvę, galėsi pati kontroliuoti įsiskverbimo kampą, gylį ir jėgą. Be to, vyrai šį jojikės variantą laiko ypatingai seksualiu reginiu. Taigi – dviguba nauda.


Pasitelk pastiprinimą

Poza „mergina iš viršaus“ idealiai tinka papildomam stimuliavimui panaudojant įvairius sekso žaisliukus, tarkim, vibruojančius žiedus.


Suspausk kojas

Jeigu būdama jojikės padėtyje kojas pritrauksi arčiau kelių, įsitemps dubens raumenys ir sustiprės klitorio trintis į penį.


Sureguliuok ritmą

Seksas – tai ne greičio lenktynės. Tačiau išbandyk visokį ritmą ir skvarbos gylį, kad galėtum suprasti kas tau labiausiai tinka. Tu gali judėti klubais ne tik pirmyn atgal, bet ir sukti juos ratu – tai geriausias būdas jūsų kūnams „prisitrinti“ vienam prie kito.


Valdyk

Valdingumas ir seksualumas eina greta, o padėtyje „mergina iš viršaus“ šie dalykai tiesiog neatskiriami. Jeigu tau norisi pabūti „blogiuke“ ir valdyti savo vaikiną, gali pririšti jį per riešus prie lovos, o akis uždengti šilkine juosta. Tu pasijausi padėties valdove ir gundytoja, o tavo vaikinas liks sužavėtas nuo tokios staigmenos.


Į pagalbą pasitelk rankas

Seniai žinomas triukas, kuris niekada nepaves: užsiimant seksu jojikės pozoje, pasitelk savo rankas, kad pajaustum dar didesnį malonumą, glostydama ir glamonėdama klitorį. Vaikinas tikrai tam nesipriešins, dar daugiau – jis bus priblokštas nuo šio stulbinančio reginio.


Žiūrėk jam į akis

Viena iš aistringo sekso paslapčių slypi tarpusavio „chemijoje“ ir atmosferos įelektrinime. Norėdama sustiprinti artumo jausmą, žiūrėk jam tiesiai į akis ir nenusuk jų į šoną. Toks akių kontaktas fizinį malonumą papildo emociniu.


Prisiglausk

Vietoj sėdėjimo ant partnerio stačiu kampu, pabandyk visu kūnu atsigulti ant jo krūtinės. Taip jūs pajausite ne tik didesnį artumą, bet ir gausite papildomą stiprų pojūtį, kuomet liesis jūsų abiejų oda, speneliai, lūpos...


Perkelk veiksmą ant grindų

Seksas lovoje – gerai, tačiau seksas naujose, neįprastose vietose – sveika. Atgaivink savo jojikės pojūčius visą veiksmą perkeldama ant grindų. Nepamiršk minkšto ir švelnaus kilimėlio, juk po meilės šėlsmo nenorėtum ant savo kūno matyti mėlynių ar nubrozdinimų pėdsakų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?