Šių Zodiako ženklų 2017 metais laukia rimti pokyčiai meilės srityje

Nors ateinantys 2017 Gaidžio metai visiems nepašykštės jausmų ir gyvenimo džiaugsmo, tačiau kai kurie Zodiako ženklai tiesiog maudysis meilėje.

1. Gaidžio metais meilės fronte ypač seksis Jaučiams.
Pirmas 2017 metų pusmetis įžiebs naujų, audringų, svaiginančių emocijų. Laisvi Jaučiai pasinaudos šiomis aplinkybėmis, o užmegztas romanas gali peraugti į kur kas rimtesnį ryšį, nei vien tik aistra. Šeimyniniams Jaučiams šis laikotarpis įneš gaivos į tarpusavio santykius.

2. Liūtai tiesiog maudysis meilėje 2017 metais.
Liūtams kaip iš gausybės rago liesis įvairios galimybės ir pagundos. Tokia gausybė kandidatų į Liūto širdį gali jį net suklaidinti. Pasirinkimas išties bus nelengvas. Rudeniop aistros meilės fronte nurims ir ateis ramybės laikotarpis.
Priimant galutinį sprendimą, bus labai svarbu įsiklausyti į savo širdies balsą. Jeigu tai meilė, tuomet reikia visomis išgalėmis pasistengti ją išlaikyti, o jeigu tai tik simpatija, geriau išsiskirti, kad atlaisvintum vietą iš tiesų svarbiam žmogui.

3. Skorpionai kaip magnetas trauks prie savęs ir vers įsimylėti juos iš pirmo žvilgsnio.
Visus 2017 metus Skorpionai nejaus priešingos lyties atstovų dėmesio stygiaus. Žvaigždės apdovanos juos neįtikėtinu šarmu, kuriam pasipriešinti bus tiesiog neįmanoma. Meilės potencialas 2017 metais pasieks savo apogėjų. Nepaisant Skorpionams būdingo pastovumo, jie ne kartą bus draskomi dvejonių ir pagundų. Ypač tai aktualu bus rudens/žiemos laikotarpiu. Norint išvengti nuklydimų į šoną, Skorpionui ir jo partneriui būtina savo santykius paįvairinti naujais žaismingais elementais.

4. Šaulius ištisus 2017 metus lydės meilė!
Šauliai 2017 bus labai romantiški. Įprastai nerūpestingas ir šiek tiek išsiblaškęs Šaulys išsiskirs jausmingumu ir neįtikėtinu pastovumu. Vienišiai Šauliai 2017 metais sutiks savo tikrąją meilę, o jau esantys poroje sustiprins savo santykius. Vis tik norėtųsi patarti Šauliams būti šiek tiek dėmesingesniems ir mažiau dvejoti. Nereikėtų labai ilgai užtrukti pasveriant kiekvieną sprendimą, nes mylimą puselę iš po nosies nuves kažkuris ryžtingesnis.

5. Vandeniai galų gale sutiks savo tikrąją meilę, o jeigu jau tokią sutiko, sutvirtins savo santykius.
Jeigu iki 2017 metų Vandenis dar nepadarė savo pasirinkimo, tai galutinai apsispręsti iki ateinančių metų pirmo pusmečio vargu ar jam pavyks. Pernelyg daug pretendentų į antrosios puselės vaidmenį susuks Vandeniui galvą, kuris, beje ir pats nebus dar pasirengęs rimtiems santykiams.
Jeigu Vandenis sutiks tikrąją meilę, tuomet jis visiškai pasiners į ją, o santykiai bus ilgalaikiai ir laimingi. Jau sukūrę santykius Vandeniai, pasieks naują lygmenį. 2017 metais galimos vestuvės, kūdikio gimimas, gyvenamojo būsto įsigijimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis