Intymios merginų išpažintys: pamačius tai, visos fantazijos išblėso

COSMO skaitytojos prisimena nelemtas, tačiau lemtingas akimirkas, netikėtai nuslopinusias geismo liepsnas. Ak, ko tik nepasitaiko...

Mums besiglamonėjant vaikinas staiga atsiprašė – pamiršęs striukės kišenėje prezervatyvus. Grįžęs paslaptingai šypsodamasis atidarė dėžutę. 12 vienetų pakuotė buvo apytuštė. Išėmęs prezervatyvą, tas šaunuolis atsiduso: „Vos prieš kelias dienas nusipirkau“. Aš irgi atsidusau: „Tai gal pataupyk...“ - Aistė, 24 metų.


Susipažinau su dvimetriniu vyruku. Jam nieko netrūko – nei raumenų, nei smegenų. Mūsų pasimatymai vis dažnėjo, kol galop atsidūrėme miegamajame. Pagauti aistros net šviesos neužgesinom – tik plėšėme vienas nuo kito drabužius. Kai jis jau buvo nuogas, žvilgsniu slystelėjau žemyn ir išvydau... na, mažojo pirštelio dydžio daikčiuką. Šiaip jau vyrukus vertinu ne pagal jų pasididžiavimo matmenis, bet šio draugužio ir viso stoto proporcijos stulbinamai nederėjo. Net žioptelėjau iš netikėtumo, o tas mažylis dar labiau susitraukė... Sugniuždžiusi vaikino ego pasijutau klaikiai nepatogiai, - Inga, 35 metų.


Vakarėlyje susipažinau su simpatišku vyriškiu. Nudžiugau, kai jis paprašė mano telefono numerio ir įteikiau savo vizitinę kortelę. Kitą dieną gavau iš jo elektroninį laiškelį – kažkokį nešvankų paveiksliuką. Aišku, iš manęs atsakymo jis nesulaukė, - Loreta, 29 metų.


Jis nusirengė pirmas ir atsistojęs priešais mane pareiškė: „Matai, koks gražus? Nori paliesti?“ Tarsi būtų daręs man paslaugą leisdamas paglamonėti savo, tiesą sakant, visiškai neįspūdingą pasididžiavimą. Sulemenau kažką nereikšmingo ir įsmukusi į vonią pasiunčiau draugei žinutę, kad man paskambintų – atseit aš turinti važiuoti namo, - Daiva, 25 metų.


Keletą savaičių susitikinėjau su vienu vaikinu. Kartą jis pasikvietė mane į svečius vakarienės su vynu ir žvakėmis. Atėjau pakiliai nusiteikusi, patyliukais šypsodamasi spėliojau, kaip šis vakaras baigsis. Prieš sėsdamasi vakarieniauti dar užsukau į vonią nusiplauti rankų – ir išvydau jo ant radiatoriaus džiūstančias trumpikes: nuskalbtas, ištampytas, nenusakomos formos. Fui! Dabar jau žinojau, kokia bus vakaro baigtis, - netrukus pasiskundžiau, kad suskaudo galvą, atsiprašiau ir išėjau, - Lina, 27 metų.


Susipažinau su nauju vaikinu, kuris buvo tikrai labai karštas. Ateidama į svečius net neabejojau, kad šis vakaras pasibaigs audringu seksu. Jis atidarė vyno butelį, o aš, norėdama išmesti kamštį, šiukšlių kibire pastebėjau panaudotą prezervatyvą. Pasidarė kažkaip nejauku... Suprantu, kad mes vienas kitam nieko nežadėjome, bet kviesdamas naują merginą į svečius, galėtų geriau užmaskuoti vakarykščius nuotykius, - Aida, 23 metų.


Neturiu didelės krūtinės, todėl renkuosi liemenėles su įdėklais. Su nauju vaikinu vartėmės lovoje, liemenėlė nulėkė į šoną, o iš jo lūpų netikėtai išsprūdo: „Galvojau, jie didesni“. Apie seksą daugiau tikrai nenorėjau galvoti, - Kamilė, 26 metų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis