Kai moteris bėgioja paskui vyrą, ji renkasi kelią į niekur

(1)

Prisimink save, kai buvai įsimylėjusi. Tai ir didžiausia laimė, ir tikras košmaras tuo pačiu metu! Atrodo, žemė iš po kojų slysta, kai jis staiga pradingsta, neskambina, nerašo... Ir vos tik supypsi jo atsiųsta SMS žinutė, gyvenimas ir vėl nušvinta visomis įmanomomis spalvomis.

Nespėji net pajusti, kaip staiga visas tavo gyvenimas - džiaugsmas ir liūdesys - pradeda priklausyti nuo jo malonės. Galiausiai taip įsisuki į tą ratą, kad vietoj mėgavimosi santykiais, pradedi strateguoti ir kurti taktikas, kaip jį sudominti, kaip išlaikyti, kaip patraukti jo dėmesį... Viskas pradeda suktis tik aplink jį.


Esi buvusi tokioje situacijoje? Na, ir kas iš to išėjo? 90% atvejų tokie santykiai pasmerkti žlugti. Kitaip tariant, strateguok nestrategavusi - arba jis tavo, arba ne. Štai kas vyksta, kai tu pradedi lakstyti paskui vyrą:


1. Tai kelias į niekur. Kai sutinki tinkamą žmogų, tau nereikia paskui jį bėgioti. Ir jam taip pat nereikia bėgti paskui tave. Jūs tiesiog būnate kartu, nes jums abiems tai teikia malonumą. Jeigu vyras nejaučia poreikio leisti su tavimi laiką ir nori susitikti tik tuomet, kai nuobodžiauja - pati supranti, kad esi tik trumpalaikė pramoga. Ir nesitikėk, kad kas nors pasikeis. Pamatęs, kad tu padarysi dėl jo viską, jis tikrai nesistengs tavęs užkariauti. O kam? Juk tu ir be kovos pasidavei.


2. Tu pamiršti kitus svarbius savo gyvenimo žmones. Ir vardan ko tai darai? Dėl vyro, kurio prioritetų sąraše tu tikrai neužimi svarbiausios vietos? Pagalvok, ką jis pasirinktų tavo vietoje - susitikimą su draugais ar vakarą su tavimi. Jeigu bent sukirbėjo mintis, kad pas tave jis užsuktų nebent nakčiai, po vakarėlio su savo kompanija, tuomet nustok svajoti ir pažvelk realybei į akis - tu tik atsarginis variantas. Ar dėl tokio vyro tu nori aukoti santykius su tau brangiais žmonėmis?


3. Tu pamiršti tai, kas iki šiol tau buvo svarbu. Prisimink, kaip iki šios pažinties tu įsivaizdavai santykius? Greičiausiai savo fantazijose nematei savęs gulinčios naktį tamsoje ir žvilgčiojančios į telefoną tikrinant, gal kartais jis vis dėlto parašė tau SMS? Ar tu tikrai nori būti ta, kuri laukia tos kruopelytės dėmesio? Tiesiog pagalvok, ką pasakytum savo draugei, jeigu ji būtų tavo situacijoje.


4. Tu praleidi daugybę gyvenimo tau siunčiamų galimybių. Vietoje to, kad leistum gyvenimui tekėti sava vaga ir imtum iš jo viską, ką jis duoda, tu nuolatos save žlugdai mintimis apie žmogų, kuris greičiausiai tave prisimena tik tuomet, kai jam tai patogu. Tu analizuoji kiekvieną jo žodį, stebi kiekvieną jo mimiką, bandai įvairiausius metodus, kurie padėtų patraukti jo dėmesį... Bet visa tai veikia priešingai. Pajutęs tavo prisirišimą, supratęs, kad gali tave valdyti, jis pradeda tavimi naudotis. Nejaugi tu nori būti ta, kuri atbėga vos tik pakviesta ir ištikimai laukia, kol „šeimininkas“ parodys lašelį dėmesio?

Paleisk tokį vyrą. Tai ne tas kelias, kuriuo turėtum eiti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis