Merginų išpažintys: mano blogiausias pasimatymas

Pakikenk, pasidžiauk, kad ne tu su tais vaikinais į pasimatymą ėjai, ir pasvarstyk, o ką pati darytum, pakliuvusi į tokią situaciją.


„Per pirmąjį pasimatymą vaikinas paprašė, kad paimčiau jį iš jo namų. Na, keistokas siūlymas, bet sutikau. Kai atvykau, pamačiau, kad jo namai iš tikrųjų yra jo senelės namai. Vaikinas šoko mane supažindinti su savo seserimi, dviem tetomis, dviem dėdėmis, močiute, trimis pusseserėmis ir mama. Tada pasakė, kad norėtų nuvykti į zoologijos sodą, būtų smagu, kad ir jo giminaičiai važiuotų. Pirma, į mano automobilį tokia minia niekaip nebūtų tilpusi, antra, nuo mūsų miesto iki zoologijos sodo – gera valanda kelio. Ir aš visiškai nenorėjau trenktis kur nors su būriu nepažįstamų žmonių. Labai neromantiška“, – ADA.


“Su geriausia drauge nutarėme eiti į dvigubą pasimatymą. Vaikino, su kuriuo ketinau susitikti, gyvai dar nebuvau mačiusi – mes tik kelias savaites susirašinėjome, ir aš buvau sužavėta jo gebėjimo bendrauti. Realybėje vaikinas pasirodė esąs daug žemesnis, nei buvo sakęs, bet tai – niekis. Blogiau, kad visą vakarą teko iš jo žodį pešti. O blogiausia, kad vakare orui atvėsus mano draugės vaikino paragintas duoti man savo švarką, atsakė: “Jos rankos netreniruotos, jai netiks.” Žiauru”, – SANDRA.


“Vaikinas pasikvietė mane į namus. Bet nuvykusi supratau, kad jam tiesiog reikėjo žmogaus, kuris nuvežtų jį kur nors pavalgyti. Jis nusipirko didžiulį kepsnį ir valgė jį, nė nepaklausęs, gal ir aš norėčiau. Tiesą sakant, ir gerai, nes aš – vegetarė”, – EMILĖ.


“Buvau bebaigianti farmacijos studijas. Per mūsų pirmąjį pasimatymą vaikinas paklausė, ar galėčiau jam slapta parūpinti tam tikrų tablečių, ir dar primygtinai klausinėjo, kokia bus mano alga, kai baigsiu mokslus. Fui”, – JOANA.


“Mama atvyko į svečius, ir aš nutariau ją supažindinti su savo vaikinu – pakviečiau abu vakarienės į madingą restoraną. Pasinaudojusi proga, kai aš nuėjau į tualetą, mama vaikino pasiteiravo, kokie jo ketinimai mano atžvilgiu. Jis atsakė: “Jeigu aš su ja miegu, vadinasi, mano ketinimai yra labai aiškūs.” Grįžusi pastebėjau, kad kažkas ne taip, nes mano mama visą laiką buvo pabrėžtinai mandagi. Tiesą sakant, apie tą pokalbį ji prasitarė tik po kurio laiko, kai aš tą vaikiną mečiau”, – MINGAILĖ

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis