Moteris egoistė – likimų laužytoja, kokioje barikadų pusėje bebūtų – ar meilužė, ar žmona

Galbūt jau skaitei prieš kelias dienas mūsų publikuotą Audronės laišką „Moteris, kurios nori kiekvienas vedęs vyras“. Dabar dalinamės su tavimi Jurgitos nuomone: „Tikėjausi rasti kokia gi ta trokštama moteris turi būti, bet radau, kokia visgi geriau nebūti. Todėl labai noriu pasidalinti savo mintimis apie suvaidintus santykius, moteris be skrupulų bei įsuktą "meilužė - žmona - meilužė" verpetą. Gal moterys įsiklausys ir nutrauks tą žaidimą...

Niekada nesusikursi ilgalaikės laimės žaisdamas kitų gyvenimais. Moterys, kada nustosite manipuliuoti vyrais – jie nėra marionetės, nesugebančios protauti, jausti bei spręsti patys. Labai populiaru galvoti, kad “moteris renkasi vyrą”, o ne du žmonės nusprendžia būti kartu. Ir ne tik galvoti, bet ir veikti: “..pagaliau apsiprato ir susiprato, kad tavo žodis paskutinis”, “bet tokia taktika veikia”, “būtų pasielgusi gudriau - nekėlusi skandalų ir ultimatumų”… Tai citatos iš skaitytojos Audronės neseniai paskelbto laiško.

Graudu buvo skaityti. Kaip ir graudu už vyrus, padarytus kažkokiais palinksinčiais galvą, kažką numykiančiais panosėje ožkyčiais ir bailiais, kurie vietoje to, kad spręstų poroje kylančias problemas, ieško paguodos nuošaly arba susiranda kitą variantą dar prieš skyrybas, nes bijo nors kiek pabūti vieni. Graudu ir už moteris, kurios kelia sau kažkokius tikslus kitų žmonių sąskaita, kuria vizijas, strategijas kaip įgyvendinti tai, ko siekiama – statusas, sutuoktinis, vaikas. Tokios neparodo savo tikrojo veidelio, kol nepasiekia, ko nori. Jos užsideda kaukes, vaidina susikurtus vaidmenis, garsiai reiškiasi, rezga intrigas, vilioja joms tinkamus vyrus, nes gal laikrodėlis tiksi, ar šiaip patogu būtų. Ir naiviai mano, kad pastūmus moterį, ne siena juk, taps nugalėtoja amžiams.

Graudu už tokią šeimą, kai dviejų žmonių santykiai yra vien tik išskaičiavimas bei komforto sau, pabrėšiu – SAU, kūrimas: “pastebėti tai sunku: jis ir toliau uždirbinėja pinigus, vakarus leidžia namuose, savaitgaliais susitinka su draugais”. Ar tai aplinkybės, apibrėžiančios poros darną?

“Tiesą sakant, tau ir pačiai to nelabai reikia” (skaitytoja turi omeny intymų poros gyvenimą) – graudu… Ir tada viskas tampa logiška. Poros santykiai yra tiesiog farsas, teatras sukurtas aplinkiniams, o ne laimingas dviejų žmonių ryšis. Kur yra nuoširdumas, atsidavimas, meilė, pagarba vienas kitam? Net neabejoju, kad esant tokiems santykiams, atsiras trečias, “viską sugriaunantis”. Griaunantis? Bet juk “nieko neprašo”, “nerodo iniciatyvos”. O ką - viską? Juk iš aprašyto poros gyvenimo yra likęs tik tas bendras gyvenimas, jokio intymumo, jokio vienas kito palaikymo, jokio tarpusavio supratimo, o tik “nebesiginčija ir iš tiesų net nelabai reaguoja į tavo pretenzijas”.

Peršasi klausimas, o tai kas buvo iki to: ginčai ir pretenzijos? Gal todėl vyras “staiga pavargo”? Buvo įvardinta: “Juk jums gera kartu, ne taip, kaip tau su buvusiu vyru”… Visgi nebuvo gera su buvusiu vyru… “Jis pats eina pas ją” ir tai nėra fantazijos triukas, “piešiantis nepaprastą kitą moterį”, o adekvati reakcija į moterį, “kuri nieko nereikalauja”, “bet užtat daug duoda”.

Moterys, einančios “iškelta galva” ir žinančios, “kad esi nepriklausoma moteris, kuriai visas pasaulis po kojomis”, būkite malonios – eikite iškelta galva, bet ne per kitų žmonių likimus, nes jums po kojomis - galimybės, o ne žmonės. Nemąstykit banaliai bei stereotipiškai, kad visi ar visos taip elgiasi, raskite savyje nors kruopelytę empatijos bei meilės artimui ir nutraukite tą uždarą ratą - “ir vieną dieną tave pastebi jis – kitos moters vyras”….

Ir pabaigai: “jis išėjo, meilužė tapo žmona, o ji tapo meiluže”. Kaip ir visata viską išbalansavo ir Dievas sudėjo taškus ten, kur kažkada žmogus neleido. “Akis už akį”, “dantis už dantį”….

Nuoširdžių bei atsidavimo kupinų artėjančių švenčių!
Išsiskyrusi ir laisva Jurgita

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis