N-18: kalėdinės pozos aistringai tavo ir jo šventei dviese

Kai Kalėdų maratonas prabėgs ir pagaliau galėsi atsipalaiduoti, surenk sau ir mylimajam aistringą vakarą! Portalas Cosmopolitan.com siūlo kelias labai karštas pozas, kurias gali išbandyti!

1 Dovanų kojinė
Įprastai Misionieriaus pozai suteik šventinio naujoviškumo. Atsigulk ant paties lovos krašto, suglaustas kojas pakelk į viršų. Mylimasis tegu į tave įsiskverbia stovėdamas, o kojas šiek pakreipia į šoną (patogumo dėlei jas uždėk ant vaikino peties). Suglaustos kojos suteiks papildomų malonių pojūčių.

2 Tai bent pasivažinėjimas rogutėmis!
Rask stalą (tiks ir sofos atlošas), kurio paviršius būtų viename lygmenyje su vaikino intymia vieta. Tada atsigulk ant pilvo, kad sėdmenys būtų ties pačiu kraštu, o kojos nusvirę. Mylimasis tegu stipriai suima tave už šlaunų, pakelia kojas ir įsivaizduoja kiek seksualesnę vadelių su rogėse važnyčiojamais Kalėdų senelio elniais, versiją.

3 Snieguolės striptizas
Tegu mylimasis patogiai įsitaiso ant sofos ar kėdės, o tu sėskis jam ant kelių pasisukusi nugara į jį. Iš lėto leisk jam į tave įsiskverbti. Pėdomis remkis į grindis ir šiek tiek palink į priekį. Geidulingai suk ratus klubais tarsi profesionali striptizo šokėja. Vaikinas neliks tau skolingas – laisvomis rankomis glamonės visą tavo kūną neaplenkdamas ir pačios intymiausios vietelės.

4 Kalėdinės žaislų istorijos
Įsitaisykite šoninėje 69 pozoje ir pasitelkite visą turimą intymių žaisliukų arsenalą. „Užsikurk“ vibratorių, o mylimasis tave tuo pat metu tegu įaudrinėja mažyčiu klitorio stimuliatoriumi. Patikėk, tave šie pagalbininkai gan greit įkaitins, tačiau jei savo aistrą dar gali bent kiek kontroliuoti, mylimajam užmauk varpos žiedą ir masturbacijos rankovę. Jei vaikino nebaugina žodis „analinis“, į pagalbą pasitelk analinį kaištį ir tuo pat metu jį apdovanok oraliniu seksu. Užduotis tikrai ne iš lengvųjų susidoroti su visais šiais mechanizmais, bet atliekamų ir nereikalingų žaislų šiuo atveju negali būti.

5 Šventinės vizijos
Šiek tiek modifikuok Misionieriaus pozą – tavo pečiai tegu būna ties pačiu lovos kraštu, o galvą atlošk atgal taip, kad pačiame veiksmo įkarštyje imtum regėti Kalėdines vizijas. Rizikinga ir galvą apsukanti poza? O taip!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis