Intymios merginų išpažintys: koks dar seksas po šito...

COSMO tęsia išpažinčių seriją (pripažink, paskaityti visuomet smalsu!) ir dalinasi ne pačiais maloniausiais merginų prisiminimais. Šį kartą apie tai, kaip viską gali sugriauti nelaiku ir ne vietoje ištarti vos keli žodžiais. Jeigu ir tavo vaikinas yra leptelėjęs tai, ką geriau pasilaikyti sau - nepabijok ir papasakok mums. Bent jau smagiai pasijuoksime iš praeities nesusipratimų!

Su vaikinu draugavau dvejus metus. Vieną vakarą jis ilgai nužiūrinėjo mano kūną, galiausiai pažiūrėjo man į akis ir tarė: „Mes juk tarėmės, kad tu sportuosi“. Tikrai nesu stambi, sveriu 55kg, esu 170cm ūgio. Nuo to karto įgavau kompleksą prie jo nusirengti. Dabar mes jau buvusi pora.

Tiesą sakant, tai ne jis, o aš šį tą leptelėjau... Pirmą kartą su juo mylėdamasi nejaučiau jokio malonumo. Laukiau tos akimirkos kada viskas baigsis ir nebeiškentusi pasakiau „Viskas, užtenka...“ Jam paklausus kodėl, tiesiai šviesiai atsakiau, kad nusibodo. Tą akimirką abiems buvo labai nejauku ir gėda.

Su tuo vaikinu netrumpai susitikinėjau, daug bendravome. Kartą kartu teko keliauti autobusu, kuriame bus vos keli priekyje sėdintys keleiviai. Įsitaisėme autobuso gale ir kalbėjomės apie viską - save, šeimas, draugus, meilę... Galiausiai jis man papasakojo istoriją, kaip jo draugas mylėjosi autobuse. Spėkit, ko jis manęs paprašė! Juokingiausia, kad jis prasitarė to norintis vien tam, kad galėtų vėliau pasigirti tam pačiam savo draugui. Įsivaizduokit mano reakciją ir kaip „draugiškai“ mes baigėme tą kelionę.

Šiaip jau aš labai rūpinuosi savo išvaizda ir stengiuosi visada būti „susitvarkiusi“, bet taip jau nutiko, kad kelioms dienoms išvykau į komandiruotę ir pamiršau namuose skustuką. Naujo nepirkau, nes pagalvojau bala nematė, niekas juk nematys kas po mano sijonu. Prieš grįžtant į Lietuvą man parašė vienas simpatiškas gerbėjas, su kuriuo šis bei tas jau mezgėsi, ir pasisiūlė parvežti iš oro uosto namo. Planas šiek tiek pasikeitė ir tiesiai iš lėktuvo nusibeldėme į jo namus. Truputėlis vyno, romantiškai prigesintos šviesos, jo rankos jau už mano kelnaičių ir UPS! Jo akys išsiplėtė, o vargšelis taip pasimetė, kad sugebėjo išlementi vos du žodžius „Truputėli badosi...“ Buvau raudona kaip burokas ir dar bandžiau teisintis, bet tai skambėjo labai apgailėtinai.

Netyčia užtikau vaikino mobiliajame suaugusiems skirto puslapio programėlę. Užėjau pažiūrėti, o ten jo pagrindinė nuotrauka su vyrišku pasididžiavimu visame gražume. Negalėjau patikėti savo akimis. Paklausiau, kas gi čia ir jį net prakaitas išpylė. Pasirodo, čia nieko blogo, tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Suprantant? Laisvalaikio praleidimo būdas!!! Kas kompiuteriu žaidžia, kas knygas skaito, o kas savo penį laisvalaikiu demonstruoja.

Mylėjausi su vaikinu raitelės poza ir jis pasiūlė atsigulti ant nugaros, mat negerai judu. Nuo to karto jaučiu siaubingą kompleksą ir visais įmanomais būdais vengiu šios pozos.

Glamonių metu besibučiuojant supratau, kad šioje srityje iš jo daug tikėtis nereikėtų - vos paliečia lūpas, liežuvio išvis nenaudoja... Aš, žinoma, nieko garsiai nesakiau, o štai jis ėmė leptelėjo, kad aš nemoku bučiuotis ir jį apseilėjau. Vėliau sužinojau, jog jis nekaltas. Buvo nesmagu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis