10 populiariausių sekso pozų

Medicinos portalas DrEd.com savo skaitytojams parengė rimtą apklausą seksualinio gyvenimo tema. Klausimų buvo pačių įvairiausių, tačiau šį kartą - apie populiariausias sekso pozas, teikiančias daugiausiai pasitenkinimo tiek vyrams, tiek moterims.


Išanalizavus apklausos dalyvių atsakymus paaiškėjo, kad abiejų lyčių atstovai pirmąją vietą skyrė tai pačiai sekso pozai - vadinamajam „šuniukui“, kuomet moteris stovi keturiomis, o vyras - jai už nugaros. Tyrimo rengėjus tokie rezultatai nustebino, mat jie buvo įsitikinę, kad dailiosios lyties atstovės rinksis „romantiškesnį“ misionieriaus variantą. Juk manoma, kad būtent ši poza labiausiai leidžia pajusti emocinį artumą, kuris itin svarbus moterų seksualiniam pasitenkinimui. Nė velnio! Moterys mėgsta šiek tiek aistringiau ir... grubiau!


Štai ir visas sąrašas (ir taip, mes puikiai suprantame, kad paskutiniai trys punktai - ne visai pozos. Tačiau duomenys tokie, kokie jie yra)1. Šuniuko poza

2. Misionieriaus poza

3. Jojikės poza

4. Kojos ant pečių

5. 69 poza

6. Gulint ant šono

7. Atbulos jojikės poza

8. Oralinis seksas

9. Analinis seksas

10. Seksas ant stalo


O kad jau kalbame apie seksą ir pozas... Šiek tiek įkvėpimo vakaro malonumams tikrai nepamaišys. Žemiau rasi geriausias COSMO pozas, kurias verta išbandyti.


Smalsiems pabandymams:

Geriausios sekso pozos pagal Zodiako ženklą


Tikriems ekspertams:

Penkios sekso pozos pažengusiems


Naujiems potyriams:

Labiausiai jaudinančios sekso pozos, kai moteris viršuje

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis