Santykių suderinamumas pagal gimimo dieną

Jei tiki numerologiniais dalykais, tikriausiai esi girdėjusi pačių įvairiausių būdų, padedančių apskaičiuoti santykių suderinamumą. Internetinis puslapis tarot.com pataria atkreipti dėmesį, kokią dieną judu esate gimę – lyginę ar nelyginę. Tik nepamiršk, kad pasmalsauti smagu, bet aklai tikėti nereikėtų!

Taigi, jeigu abu gimėte lyginėmis dienomis (2-rą, 4-tą, 6-tą ir t.t.) - jums labai pasisekė! Jūsų norai, skoniai, požiūriai ir kiti esminiai dalykai sutampa, todėl santykiuose retai kyla problemų dėl smulkmenų. O jeigu tam tikrose vietose nuomonės išsiskiria – jūs abu puikiai žinote, kas yra kompromisai. Apskritai lyginiai skaičiai priskiriami moteriškajam pradui, todėl nestokojate švelnumo, atlaidumo, supratingumo. O tai labai svarbu kuriant darnius santykius. Tokioje sąjungoje nėra ko baimintis, nebent... monotonijos ir nuobodulio. Juk visiems bent retkarčiais reikia šiokių tokių audringesnių emocijų!


Šiek tiek sudėtingiau sekasi toms poroms, kuriose vienas gimęs lyginę dieną, kitas – nelyginę. Santykių pradžioje kyla įvairiausių nesusipratimų – kaip suprasti vieną ar kitą antrosios pusės pasisakymą, gestą ar veiksmą? Ir nereikėtų tikėtis, kad po 20-30 kartu pragyventų metų viskas stos į savas vėžes. Jūs tiesiog skirtingi, bet tai turi savų privalumų! Norint išsaugoti santykius reikės nemažai kantrybės, išmokti nusileisti bei kartais patylėti, tačiau nuobodu jums tikrai niekada nebus. Pasikandžiosit, pasimyluosit, vėliau ir vėl įgnybsit vienas kitam. Monotonija jums tikrai negresia, tačiau turite išmokti daugiau galvoti apie antrosios pusės poreikius!


Jeigu abu gimėte nelyginėmis dienomis, turėtumėte džiaugtis stabiliais, tačiau ne visai ramiais ir monotoniškais santykiais. Nelyginiams skaičiams būdingos vyriškos charakteristikos, valdingumas, griežtumas, todėl ir tarp jūsų kyla šiokių tokių pasipriešinimų, bandymų parodyti savąjį aš. Tai nereiškia, kad konfliktuojate, tiesiog nesate iš tų, kurie patylėtų ar viską praleistų pro ausis. Bet mokate į viską pažvelgti racionaliai, o tai ir gelbėja kritinėmis situacijomis.


Jeigu poroje kuris nors iš jūsų gimęs 7-tą, 14-tą, 21-mą arba 28-tą dieną, santykiai turėtų būti labai įdomūs. Tiksliau – arba vienas iš partnerių išmoks nusileisti, arba vyks nuolatiniai konfliktai ir kova dėl valdžios. Tiesiog skaičius 7 ir visi jo kartotiniai (14, 21, 28) yra labai stiprūs, todėl šiomis dienomis gimę žmonės imasi iniciatyvos, visuomet nori pirmauti ir stengiasi įrodyti savo tiesas. Jie turi vadovavimo gyslelę, kuri pasireiškia tiek darbuose, tiek santykiuose, taigi norint išvengti pykčių, teks mokytis priimti jų nuomonę, nors ji ir ne visuomet teisinga. Jeigu abu partneriai gimė šiomis dienomis – santykiai turėtų būti labai kūrybiški ir dinamiški.


Yra dar vienas labai stiprus skaičius – 29. Gimusieji šią dieną yra labai ambicingi ir įprastai gyvenime pasiekia itin daug. Tačiau gyventi su jais nėra lengva – užsispyrę, neketinantys nusileisti net ir tuomet, kai patys žino esantys neteisūs, kategoriški... Savybės, kurias pakęsti galėtų tikrai ne kiekvienas.


Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir tiems, kurie gimė 18-tą dieną arba turi šią dieną gimusią antrąją pusę. Skaičius 18 vadinamas „velniškuoju“ (susideda iš trijų šešetų). Jis atneša linksmybes, turtus ir karjerą, tačiau tuo pačiu nuolatos stumia į pavojus. Taigi jeigu tavo antroji pusė gimė šią dieną – turi būti atsvara jo nesibaigiančiai energijai ir kartais priversti spausti stabdį, taip apsaugojant nuo gresiančių problemų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis