3 klausimai, kurie padės suprasti, ar JIS tikrai tavo antroji pusė

(2)

Išsiskirti niekuomet nebūna lengva, ypatingai tuomet, kai dar dvejoji ir svarstai O gal...? Vis dėl to, anksčiau ar vėliau priimti sprendimą reikės.

Tu juk puikiai supranti, kad realybėje idealių santykių nebūna. Kartais tenka ieškoti kompromisų, taikytis su antros pusės įpročiais, išmokti nutylėti ir nusileisti. Santykių pradžioje visa tai atrodo vieni niekai, tačiau laikas bėga ir paprasčiausi dalykai, kurie kažkada nekėlė jokių problemų, staiga ima beprotiškai erzinti. Kartais tenka susidurti ir su sunkesnėmis situacijomis, kuomet jautiesi vieniša, įskaudinta, išduota... Protas rėkia PALIK, o širdis sako ATLEISK. Prieš žengdama šį svarbų žingsnį, pabandyk užduoti sau 3 paprastus klausimus, kurie padės suprasti, kokį vaidmenį JIS vaidina tavo gyvenime.


Ar tu nori su savo vyru pragyventi visą gyvenimą? Pabandyk atsipalaiduoti ir įsivaizduok jus abu po penkerių, dešimties, trisdešimties metų. Ar sugebėtum susitaikyti su visais jo esamais trūkumais? Ar norėtum, kad būtent jis būtų šalia tavęs?


Ar nori susilaukti su juo vaikų? Visai nesvarbu, ar jūs jau turite vaiką ar ne. Ir nesvarbu, kad galbūt nenorėtum vaikučio konkrečiai šiuo metu. Pabandyk įsivaizduoti ateitį, tarkim, artimiausius 5 metus. Jeigu tu norėtum vaikų, tačiau ne su šiuo žmogumi, galbūt metas padėti tašką jūsų istorijoje?


Ką tu prarandi? Pasistenk būti racionali ir ant lapuko susirašyk visus neigiamus jūsų santykių aspektus. Pavyzdžiui: jis mane nuolatos kontroliuoja, todėl aš negaliu jaustis pakankamai laisva; jis per daug pavydus ir aš pavargau nuolatos teisintis, nors nieko blogo nepadariau ir pan. Tuomet kitoje lapelio pusėje surašyk teigiamus dalykus, dėl kurių tau būtų gaila prarasti šį žmogų. Pavyzdžiui: jis labai rūpestingas, todėl šalia jo visuomet jaučiuosi saugi ir rami; jis moka mane išklausyti bei nuraminti ir pan.


Atidžiai perskaityk šį sąrašą ir pagalvok, ką naujo šiame gyvenime galėtum atrasti išsiskyrusi ir kokių tau brangių bei svarbių dalykų netektum. Galbūt paaiškės, kad iš tiesų tu nieko neprarasi, tiesiog išsivaduosi nuo bereikalingo balasto ir išmoksi kvėpuoti pilna krūtine?


Labai dažnai moterys nesiryžta skirtis, bijodamos nesurasti nieko geresnio už dabartinį vyrą – tebūnie gruboką, tingų, tačiau savą. Neleisk šiai baimei tavęs užvaldyti! Jei šalia savo vyro jautiesi prastai, jūsų bendras gyvenimas tavęs nebetenkina, o bandymai pakeisti situaciją nedavė jokių teigiamų rezultatų – tikriausiai blogesnio varianto jau ir nebebus, o štai geresnis - tikrai tikėtinas.


Dar vieni spąstai – dauguma moterų paprasčiausiai gaili savo vyrų, gaili savęs, gaili prarasto laiko. Nepamiršk, kad santykiai iš gailesčio neatneš laimės nei tau, nei jam.


Įsiklausyk į savo vidinį balsą ir pabandyk suprasti, ko tau reikia iš tikrųjų. Svarbiausia – neskubėk ir nepasiduok emocijoms, kurios gali labai suklaidinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis