Kaip įpūsti ugnies miegamajame?

COSMO pasufleruos, kokie daiktai trukdo lietis meilei ir aistrai, o kokie, atvirkščiai, sukuria intymią atmosferą ir apgaubia seksualumo aura.

Kad miegamasis virstų tikrai karšta vietele, pamiršk standartus – žvelk kūrybingai. Iš pradžių pagalvok, kokie kvapai, skoniai ir spalvos tave jaudina. Kokius daiktus norėtum matyti tame kambaryje, kuriame esi su mylimuoju? Mintyse sudėliok kaitinantį jūsų intymaus gyvenimo scenarijų, o tada atkurk visas tas pikantiškas smulkmenas, kad lemtingąją akimirką užsiliepsnotum geismu.

Patalynė. Idealus variantas vasarą – komplektas iš natūralaus šilko, o žiemą puikiai tiks medvilninė patalynė. Svarbų vaidmenį čia atlieka ir jos spalva: pirmenybę teik raudoniems atspalviams. Tik nepersistenk – itin ryški ir sodri spalva trukdys visiškai atsipalaiduoti.

Dekoratyvinės pagalvėlės. Išsirink keletą skirtingų dydžių, formų ir faktūrų dekoratyvinių pagalvėlių, kurias būtų malonu liesti. Nė kiek neabejojame: tokios minkštos, jaukios ir gundančios pagalvėlės tikrai pravers per intymius žaidimus.

Televizorius. Tabu! Juk nenori, kad pasaulio futbolo čempionato pusfinalis sujauktų visus tavo planus?

Аromaterapija. Nėra nieko geriau nei aistrą bei jausmingumą žadinantys ir tonizuojantys natūralūs eteriniai aliejai. Muskuso ir santalo kvapas užlies jus naujais pojūčiais, ryškiomis emocijomis. Pamerk keletą aromatinių lazdelių, kurių kvapai stimuliuoja libido. Taip pat gali ant patalynės užlašinti keletą lašelių mėgstamiausių savo kvepalų – jie suteiks pikantiškumo! Tačiau kaip visada svarbu jausti saiką: skirtingų aromatų mišinys gali ir dirginti.

Apšvietimas. Žaidimai su ugnimi įprastai baigiasi liūdnai, todėl žvakes išdėliok kuo toliau nuo pagrindinės veiksmo vietos. Arba į neįprastos formos toršerą ar stalinę lempą įsuk minimalaus galingumo lemputę, kad šviesa būtų blausi. Šviesos ir šešėlių žaismas sukurs kambaryje intriguojančią ir viliojančią atmosferą.

Мuzika. Į atskirą laikmeną įrašyk romantinių dainų rinkinį – negirdėsi reklamos intarpų (kaip įjungusi radiją) arba po langais besiparkuojančio automobilio burzgesio (jei gyveni pirmajame aukšte, puikiai supranti, apie ką kalbame). Seksologai pataria klausytis ritmingų ir energingų melodijų be teksto – pernelyg lėta ir rami muzika drauge su prislopinta šviesa gali sumažinti geismą. Beje, įsivaizduok, kad esi teatre: prieš spektaklio pradžią išjunk visus mobiliuosius įrenginius, kad netrukdytum aktoriams.

Paveikslai. Miegamojo galvūgalyje pakabink paveikslą su bijūnais: būtent šios gėlės yra laikomos nežemiškos meilės ir aistros simboliu. Būtų idealu, jei paveikslą nutapytų dailininkas – jis arba ji įdėtų į savo darbą visą širdį, o tai reiškia – ir marias teigiamos energijos.
Veidrodžiai. Veidrodinės lubos nebūtinos – pakanka priešais veidrodį pastatyti žvakides arba lempą gražiu gaubtu. Puikiu akcentu taps ir nedideli pastatomi veidrodžiai skirtingose miegamojo vietose: jie kambaryje sukels jaudinantį mirguliavimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis