5 romantiškos vakarienės namuose paslaptys

Nesvarbu, kiek laiko judu esate pora, kiek turite vaikų ar net anūkų – romantiška vakarienė visada yra jaudinanti, ypač, jei atsiranda proga pabūti dviese vienumoje. Nuo noro praleisti vakarą su mylimu žmogumi iki pasakiškos nakties - viso labo penki paprasti žingsniai.

1. Apšvietimo paslaptis
Prigesinta šviesa padės atsipalaiduoti, atmosferai suteiks jaukumo ir užtušuos namų aplinkos „netobulumus“. Tau padės žvakės, blausios sieninės lempos arba šviestuvas su aukštu stovu ir gaubtu, ant kurio gali užmesti raudonos arba oranžinės spalvos audeklą.

2. Kvapų paslaptis
Daugelis žino, kad afrodiziakai - tai medžiagos (įskaitant aromatus ir maistą), sužadinančios aistrą. Judviejų potraukį ir geismą vienas kitam gali sustiprinti jazminų, cinamono, vanilės ar santalmedžio kvapas. Jei neturi kvepalų su šiomis kvapų natomis, į paprastą žvakę arba specialią aromaterapinę lempą įlašink keletą lašelių aromatinio aliejaus.

Maiste taip pat yra afrodziakų – tai žuvis ir jūros gėrybės. Todėl planuodama vakarienės valgiaraštį, ypatingą dėmesį skirk Azijos virtuvės patiekalams. Romantinė vakarienė neturėtų apsunkinti skrandžio, todėl desertui patiek vaisių. Ypatingam vakarui tiks neįprasti, egzotiniai vaisiai – mangai, papajos, figos, ličiai ar sultingos karambolos.

3. Muzikos paslaptis
Susipažink su dviem esminėmis idealaus romantinio grojaraščio paslaptimis. Pirmoji: judu neturėtumėt gilintis į dainos žodžius. Antroji: dainos neturėtų sukelti asmeninių išgyvenimų ir prisiminimų, nesusijusių su vienas kitu. Turėdama tai omeny, parink neįkyrių lėtų dainų ir instrumentinės muzikos kompozijų. Pavyzdžiui, pasiklausykit įžymiųjų „Cafe Del Mar“ rinkinių – iš šių albumų sklinda muzika, atliekama garsiajame ispanų bare saulei leidžiantis.

4. Įvaizdžio paslaptis
Romantinės vakarienės proga pižama ir šiltos vilnonės kojinės nelabai tiks. Tačiau judu liekate vakaroti namuose, tad suknelė ir tuo labiau aukštakulniai irgi bus ne į temą. Išsirink kokį nors jaukų, gundantį, bet neagresyvų drabužį. Tarkim, pudros atspalvio ilgą megztinį apnuogintu petimi arba apatinuko stiliaus suknelę. Seksualiai atrodysi šiltą ir jaukų megztinį papildžiusi stambaus mezgimo raštų kojinėmis, „pamiršusi“ apie likusias aprangos dalis.

5. Valgio paslaptis
Romantinį vakarą namuose norisi atrodyti gundančiai, o ne nusivariusiai nuo kojų. Ir tikrai nepulsim tau berti kritikos, jei nuspręsi negaišti laiko virtuvėje! Tuo labiau, kad tau iki jaukios vakarienės reikės suspėti ne tik pagaminti keletą patiekalų, bet ir suplauti krūvą indų, o tai nelabai „įsipaišo“ į romantinę atmosferą. Jei butas nedidelis, teks gerai pravėdinti virtuvės kvapus. Be to, jei ketini išmėginti kokį nors naują ar egzotinį receptą, patiekalas gali ir nepavykti. Tada būsi priversta ne tik pridegusio maisto kvapus šalinti, bet ir gelbėti visą vakarienę.

Jei nori išvengti panašaus pobūdžio išgyvenimų ir streso, nurodytam laikui užsakyk maisto į namus. Pastudijuok tave dominančius maisto variantus likus kelioms dienoms iki pasimatymo, gali net užsisakyti jų pabandymui. Jei pasirinkimas tave tenkins, prieš romantinę vakarienę tau teliks gražiai padengti stalą ir atsipalaiduoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis