8 požymiai, kad radai vyrą, kuris nesiliaus tavęs mylėti

Vyras – tai žodis, išreiškiantis stiprybę, drąsą ir tuo pačiu neapsakomą jautrumą. Tačiau vyriškumo samprata labai pakito ir, galima sakyti, netgi sumenko lyginant su ankstesniais laikais.

Dauguma moterų įsitikinusios, kad vyrai tapo nedėmesingi, grubūs ir rūpinasi tik savimi. Iš tikrųjų, tai labiau vyraujantys stereotipai, kurie griūna, kai vyras sutinka jam svarbų žmogų, su kuriuo trokšta praleisti visą likusį gyvenimą. Vyrai deda dideles pastangas tam, kad išlaikytų sau brangų žmogų ne tik šalia savęs, bet ir padarytų jį laimingą. Tad jei jūsų antroji pusė elgiasi taip, kaip aprašyta žemiau, galite net neabejoti, jog esate jo išrinktoji.

1. Atsidavęs jums ir jūsų tarpusavio santykiams

Būti kartu, kai viskas klostosi gerai – lengva ir paprasta. Labai svarbu, kad pora sugebėtų išlikti vieninga susidūrus su tam tikromis problemomis ar krizine situacija. Tikras vyras nesislepia nuo problemų ir blogos nuotaikos apimtas „nededa į krūmus“. Toks vyras puikiai supranta puoselėjimų santykių svarbą ir jokiais būdais neketina leisti niekam šių santykių ardyti.

2. Nevengia problemų

Toks vyras nesijaučia nepatogiai kalbėdamas apie bėdas ir yra pasirengęs spręsti visas jūsų santykius slegiančias problemas. Šis vyras puikiai žino, kad net didžiausios problemos negali negrįžtamai sugriauti jūsų santykių. Svarbiausia, jog dėl bendros gerovės turite stengtis abu.

3. Dėmesingas smulkmenoms

Pabandykite įsivaizduoti: jei jis gyveno vienas, tikriausiai jam nebuvo itin svarbu, kad kriauklė pilna neplautų indų, o neišneštos šiukšlės tiesiog veržiasi per kraštus? Jam nebuvo svarbu, koks ir kiek maisto liko šaldytuve. Tačiau mylintis vyras supranta, kad jums šie dalykai yra svarbūs, todėl vietoj to, kad darytų tai, kas jam teikia malonumą, jis imsis tokių užsiėmimų, kaip namų tvarkymas, apsipirkinėjimas ir stengsis jums visada padėti.

4. Protingas ir išmintingas

Tikroji vertė yra ne vyro protingumas, o tai, kaip jis naudojasi savo išmintimi. Protingas vyras objektyviai vertina situaciją ir bet kuriuo atveju gali pasiūlyti patį geriausią problemos sprendimo būdą. Jis geba į viską pažvelgti jūsų akimis, todėl puikiai supranta, kaip jūs jaučiatės ir ką galvojate. Šalia turint tokį vyrą visuomet žinote, kad jis moka parinkti tinkamus žodžius ir jus padrąsinti.

5. Siekia jums suteikti pasitikėjimo

Jūsų vyras ne kartą sakė, kad esate graži. Manote, kodėl gi jis dar būtų su jumis jei taip negalvotų? Tačiau tikram vyrui negana vien asmeninio žinojimo, todėl jis visais įmanomais būdais stengiasi jums padėti išvysti save tokią, kokią jus mato būtent jis. Tai nėra vien žodžiai – jis geba pajusti, kada jaučiatės nepatogiai, pavyzdžiui, dėl savo išvaizdos ir ištaria švelnų komplimentą, kuris sušildo ir nuramina. Toks vyras daro viską, kad pradėtumėte labiau savimi pasitikėti, drąsiau ir tvirčiau žengtumėte gyvenimo keliu.

6. Jautrus jūsų problemoms

Jei kas nors neramina jus – jis taip pat nerimauja. Vienintelis dalykas, kurio jis negali pakęsti – situacija, kai jis neranda sprendimo, kaip galėtų jums padėti. Kai susiduriama su neišsprendžiama problema, mylintis vyras, nepaisydamas nieko, padaro tai, ką gali, kad jaustumėtės geriau.

7. Priima jūsų klaidas ir nesmerkia

Gerbiantis vyras supranta, kad esame žmonės ir visi darome klaidų, todėl nesunkiai jums atleidžia. Jei pasakysite jam ką nors nemalonaus, jis stengsis to rimtai nepriimti. Jūsų antroji pusė bus rūpestinga, jautri ir niekuomet nevers jūsų jaustis nepatogiai, dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų žodžių.

8. Rimtai vertina savo klaidas

Tačiau savo paties klaidas, kurios įskaudino mylimą žmogų, itin atidžiai apmąstys. Jis puikiai jus pažįsta ir žino, kas jus skaudina, todėl visais būdais vengs tokio elgesio ir atidžiai rūpinsis, jog visuomet jaustumėtės saugi, mylima ir gerbiama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis